reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrzesień 2014:)

Nie dziekuje :) ja bardzo sie cieszę bo jutro długo sie nie bede stresowac bo badanie o 8:30 ;) a Ty furciaczek o której w środę?

Na 10;30, najpierw krew wiec wejdę na właściwe badanie pewnie ok 12-13...tel trzeba naładować bo się zanudzę w poczekalni tyle czasu :p

Dzisiaj mam turne po urzędach..Zus, skarbówka i wydział komunikacji, na sama myśl robi mi sie nie dobrze...na dokładkę księgowa brrr
 
reklama
Cześć dziewczyny.

Dziewczyny, na pierwszej wizycie lekarz zapisal mi ze do 14 marca mam brac femibion 1 a po 14marca femibion 2. Mamy 17 marca, zaczelam dzisiaj 14 tydzien ciazy a kilka tabletek femibion 1 jeszcze posiadam. Myslicie ze moge je skonczyc (jest ich z 5 sztuk) czy lepiej jutro skoczyc do apteki po ten femibion 2 i tamte juz odstawic?

Myślę, że to nie ma większego znaczenia i możesz dokończyć fiemibion 1. Ja z kolei miałam odwrotną sytuację i wcześniej skończył mi się femibion 1 więc trochę szybciej zaczełam brać 2.

Paula trzymajcie sie, nie wiem co więcej napisać...nic nie ukoi bólu :(

W środę idę na prenatalne badania, lekki stres jest...niby nie ma powodu do obaw ale zawsze w człowieku jakaś niepewność siedzi.
Któraś z wrześniówek była albo się wybiera??

Wiele z nas u jest po prenatalnych. Możesz zajrzeć na wątek wizytowy. Ale nie ma co się martwić będzie ok :tak:

Kciuki z wszystkie wizyty, prenatalne itp &&&&
 
Witajcie :)

boże jak ten weekend nam pomogł.. przynajmniej nie myślałam tam o kruszynce...

przyszły wyniki w piątek póżnym popołudniem...
wszystko było dobrze tylko zwiększyło się ryzyko na ZD ... nie wiemy co dalej robić.. jutro idziemy prywatnie do lekarza i zobaczymy.. lekarz z prenatalnych powiedział że mamy sobie przemyśleć zastanowić się nad Amino i wtedy zdecydować co dalej jak przyjdą wyniki 100%... :(

nie wiemy co robić.... :no:


Witajcie
Ja juz od wczoraj w domu probuje dojsc do siebie musialam wybrac imie i plec wiec wybralam Piotra ... okrutne to bardzo i przykre
10 godzin wywolywali mi skurcze az wreszcie doszlo do poronienia :(

Bardzo mi przykro :( dużo siły :* więcej nie mogę z siebie wydusić ....
 
Paulamc trzymaj sie kochana :-( U nas w końcu wszystkie wirusy poszły precz, mam nadzieję że teraz będzie spokój. Jejku jak ja nie lubię poniedziałków, jakoś ciężko mi się zorganizować. w chałupie bałagan po niedzielnym lenistwie, obiad trzeba ugotowac, za oknem szaro i deszcz.. chyba zrobię jakąś zupę z mrozonek, żeby się zbytnio nie przemęczyć ;-) U nas ruszyły zapisy do przedszkola, zobaczymy czy uda się nam dostać a przedszkole mamy pod nosem, zaraz obok szkoła do której chodzi synek
 
Witam sie i ja poniedziałkowo

Wykańcza mnie już ta pogoda ;/ Tylko wiatr i deszcz ;/


Paula, jejku nie wiem co mam napisać... trzymaj się i nie poddawaj.....


Dziewczyny, na pierwszej wizycie lekarz zapisal mi ze do 14 marca mam brac femibion 1 a po 14marca femibion 2. Mamy 17 marca, zaczelam dzisiaj 14 tydzien ciazy a kilka tabletek femibion 1 jeszcze posiadam. Myslicie ze moge je skonczyc (jest ich z 5 sztuk) czy lepiej jutro skoczyc do apteki po ten femibion 2 i tamte juz odstawic?

Myślę, że możesz spokojnie... możesz sobie porównać składy i ewentualnie poszukać informacji o składnikach którymi się różnią te tabletki, ale przecież nic trującego w jednej ani drugiej nie ma...


Hej wczoraj już nie dałam rady wpaść tylko tyle co rano zamieściłam posta, cały dzień bez prądu, z małymi przebłyskami.... ;/ tragedia przez ta pogodę, wieje jak nie wiem gdzie, zimno, miałam dziś dać małą do przedszkola do dzieci ale chyba jeszcze ten tydzień ją przetrzymam bo pogoda nie za fajna a w piątek już ma być ładnie.

Wczoraj trochę popłakałam, małż stwierdził że jednak nie będzie robił akwa 180 litrów a wieczorem jak już byliśmy pogodzeni to wpadł na super pomysł... że może jednak... takieee małeee..?? a ja powiedziałam kategorycznie Zapomnij!! xd

Postawil akwa na swoją komodę to swojej nie dam zastawić. Ja sobie kupie jakieś fajne ramki i dam zdjęcia małej... te akwaria mi się już po nocy śnią....:D

Nie wiem za co się wziąć... nic mi się nie chce.

Zaczęłam przeglądać ciuszki na allegro, raczej takie Body, śpioszki, itp i znalazłam supper sprzedawce:D

Body nowe z George za 4 zł sztuka są nowe tyle że przepakowane bo sprowadzone z Uk chyba. I tak się powoli zastanawiam:D chociaż takie unisex:D Bo pewnie 1 kwietnia będę coś wiedzieć. Czy córka czy syn;d


PaulaMc. Bardzo mi Przykro:( Tulę:-*


Katka daj namiary na sprzedawcę ;)

Dobrze, że ustaliliście z mężem co i jak - mężczyznom trzeba stawiać granice bo inaczej wejdą nam na głowę (gorzej niż dzieci ;))


Witajcie :)

boże jak ten weekend nam pomogł.. przynajmniej nie myślałam tam o kruszynce...

przyszły wyniki w piątek póżnym popołudniem...
wszystko było dobrze tylko zwiększyło się ryzyko na ZD ... nie wiemy co dalej robić.. jutro idziemy prywatnie do lekarza i zobaczymy.. lekarz z prenatalnych powiedział że mamy sobie przemyśleć zastanowić się nad Amino i wtedy zdecydować co dalej jak przyjdą wyniki 100%... :(

nie wiemy co robić.... :no:




Bardzo mi przykro :( dużo siły :* więcej nie mogę z siebie wydusić ....

Ania trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze. To wszystko są decyzje które musicie podjąć sami, na spokojnie. Życzę dużo siły i zdrowego maluszka!!!



Ja stresuję się coraz bardziej egzaminem więc mogę nie odzywać się w najbliższym czasie...

Felicity, Bubbles powodzenia na wizytach!!!!


I miłego dnia dla wszystkich wrześnióweczek!
 
DZIEKUJE WAM KOCHANE!!
Milo mi tu bylo z Wami i to bardzo :)
Nigdy sie nie poddam NIGDY!!
Dziewczyny trzymajcie sie cieplo dbajcie o siebie i o malenstwa!!!
 
Witam się kochane :)
a ja od wczoraj złapałam dołka. Najpierw ta przemoknięta zdewastowana ściana, potem dostałam krwotoku z nosa i cały dzień oddychałam przez jedną dziurkę. Ten wiatr źle na mnie wpływa. Mąż dziś w pracy więc siedzę sama i pracuję w domu. Może się zbiorę i nagotuję żurku chociaż ;) bo na drugie wałówka od Babci.
Paulamc, nam również było miło Cię gościć! nie poddawaj się i trzymaj ciepło :*
Powodzenia wszystkim wizytującym dzisiaj :) ja nie mogę się już doczekać wizyty, a tu do 26 jeszcze ponad tydzień :/ myślicie, że uda się już podejrzeć wtedy płeć? strasznie jestem ciekawa bo tyle z was już wie.. ;)
Miłego dnia kochane!
 
reklama
ania musicie to z mężem na spokojnie przemyśleć i podjąć decyzję co dalej. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej to jest wątek o amniopunkcji. Tam dziewczyny piszą o wynikach testu pappa itp. Dla pocieszenia napiszę że są przypadki że z ryzykiem 1:7 rodzą się zdrowe dzieci a u Ciebie tylko trochę podwyższone NT a innych nieprawidłowości nie ma.
Trzymam kciuki żeby maluszek był zdrowy.

paula nie poddawaj się. Uda się na pewno !
 
Do góry