reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Witam niedzielnie :-) u mnie pogoda też szaro-bura, ale humor mam dobry bo wiem, że jeszcze dzień, dwa i znów będzie pięknie :)

Dobrze dziewczyny, że mówicie o tej oliwce, będę się jej wystrzegać. Dorosły z wysypką to jeszcze jakoś przeżyje, ale nie wyobrażam sobie jakby dziecko po tym dziadostwie czegoś dostało... Powinni ją wycofać z rynku jak taka szkodliwa jest... Ja używam oliwki Bambino i jestem zadowolona, a teraz jeszcze zaczęłam Bio-oil, ale on malutki jest - 60ml, więc najpierw smaruję się oliwką i na to kilka kropel bio-oil, mam nadzieję, że w ten sposób też działa.

Katka- dobrze, że go ochrzaniłaś, skoro umiał nabrudzić to mógł też posprzątać. Ty nie możesz się przemęczać ani denerwować i mąż powinien być teraz bardziej spostrzegawczy i czujny.. Miejmy nadzieję, że następnym razem się na nim nie zawiedziesz i że zrozumie swój bład. A Ty staraj się tak bardzo nie denerwować :) A co do szatni na basenach to w takich przypadkach najlepsze są rodzinne i powinny być robione na każdym basenie bo to wielkie ułatwienie.

Ja jeszcze ubranek nie zaczęłam kupować, ale myślę, że na pewno też skuszę się na używane. Oglądałam kiedyś program w tv, w którym mówili, że używane są nawet lepsze od nowych, bo nowe mogą uczulać na początku od tych swoich składów i przed założeniem ich dziecku należałoby je wyprać nawet do 11 razy ! a te używane już na pewno wiele razy były prane więc mogą okazać się lepsze. Byłam tym zaskoczona, ale zapamiętałam i dzielę się z Wami. Myślę też, że dużo ubranek podostaję od znajomych i rodziny :)

Zdrówka życzę dziewczyny oraz tym które jeszcze zmagają się z dolegliwościami - oby znikły, abyście mogły cieszyć się brzuszkami i spełniać swoje zachcianki :)
 
reklama
Ja uzywam oliwki Bambino i jakos mi sluzy. Ja smaruje mokra skore i splukuje. Fajnie mi nawilza skore.
U nas tez pogoda okropna. Co chwile pada...
Po obiedzie idziemy do moich rodzicow, mama wyprawia imieniny.
 
My dzis jedziemy do moich dziadków poinformować ze beda pradziadkami ;))) po raz pierwszy wiec moze sie ucieszą ;P
Ale niewyspana jestem ojc...

Katka następnym razem nie sprzątaj po mężu ... Czasem trzeba ich przetrzymac ;) ja mojego tak czasem muszę przetrzymac z kuchnia bo sie przyzwyczaił ze po jego gotowaniu ja sprzątam a teraz skończyło sie babci ... Jak go o 23 dopada głód i ma ochotę zjeść to moze se zrobic kanapki a nie gotować w środku nocy i zostawiać bajzel ...
 
Też się ostatnio zastanawiałam...

Nie wiem czy coś się stało, czy obraziła się po dyskusji o liczeniu trymestrow...

Kasica odezwij się
 
Czesc wszystkim :) a u nas taka wichura ze az nie chce sie z domu wyjsc. Ale i tak bylismy na obiedzie imieninowym u babci i prawie zasnelam nad talerzem ^^ no taka jestem dzis nie do zycia.. a nam w nocy zalalo sciane!!! No horror, sciana mokra, farba odchodzi :/ zla jestem niemilosiernie. Stanelam przy niej rano jak wryta i mialam ochote wyc. Ide odpoczac troszke.. pozdrowionka!:)
 
witam niedzielnie

co do oliwek to o których piszecie że szkodliwe?
ja dla dzieci używałam Bambino albo taką żelową johnson-baby-oliwka-w-zelu-kwiatowa-swiezosc.jpg

bambino denerwowała mnie bo barwiła bardzo ręcznik kąpielowy,ale uwazam ze jest the best i tania :-D

ja jeszcze nie zamierzam kupowac ubranek,dopóki nie dowiem się co między nogami:-D

od pewnego czasu dolegliwości ciążowe zniknęły...co oczywiście u mnei wzbudza podejrzenia..na szczescie jutro usg prenatalne

po usg jade do rodziców na parę dni
ale wieczorkiem wpadne i napiszę relację
 

Załączniki

  • johnson-baby-oliwka-w-zelu-kwiatowa-swiezosc.jpg
    johnson-baby-oliwka-w-zelu-kwiatowa-swiezosc.jpg
    22,4 KB · Wyświetleń: 37
Koko współczuję ściany :/

Sawi ja miałam johnson's baby delikatna oliwka. Mnie uczulila strasznie i nie zamierzam jej już nigdy kupić. Czytałam też na jakimś forum że nie jestem jedyna... Tam też pojawiły się informacje, że to jest sama chemia i generalnie najgorsze co może być - na ile to prawda nie wiem, ale moje doświadczenia mi wystarczą do tego żeby zrazić mnie do tej firmy....

Jeśli chodzi o brak objawów to już kilka z nas to zauważyło i ustalilysmy że to uroki drugiego miodowego trymestru ;)
 
reklama
kochane wrześnióweczki


jeśli któraś z Was nie wypełniła jeszcze ankiety to proszę zrobcie to, pytania dotycza planowanych zabiegow higienicznych w obrebie jamy ustnej u Waszyc pociech, ankieta skierowana do kobiet w ciąży i w połogu


bardzo proszę, oto link:

https://docs.google.com/forms/d/1tnE...WA5UQ/viewform

życzę Wam spokojnej ciąży i trzymam kciuki za szybkie i jak najmniej bolesne rozwiązanie
 
Do góry