reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Mnie też mocniej kłuje, jak dłużej pochodzę. Na szczęście nie mam jeszcze maluchów, za którymi trzeba ganiać, jak większość z was. A tak jak leżę, to czuje jakieś kłucia itp. ale to chyba normalne. Dzisiaj trochę pospacerowałam za długo i strasznie plecy mnie bolą.
Szukam właśnie jakiegoś obiadku dietetycznego na jutro. Ciężko mi się przestawić na gotowanie light i sprawdzanie co chwilę, czy to mogę jeść. Może któraś z was zna jakąś stronkę z przepisami, to proszę wklejać :-)
 
reklama
hej,

Widzę,że część z Was juz w objęciach Morfeusza :-) Ja postanowiłam na chwilkę przysiąść i też mykam.

paula spełnienia marzeń!

felicity miłego urlopu!spróbuj odpocząć (choć wiem, że w domu , to raczej trudno) i daj znać, jak podejrzysz fasolkę !

kasica już się nie forsuj , zostań dyrygentem :-) ja to sprawdziłam wczoraj, narazie działa. Tylko wiem,że inaczej będzie z rozkładaniem rzeczy, bo ja uwielbiam jak jest po mojemu...

amalie nie przejmuj się tym kłuciem. mi lekarka powiedziała,że jest to bardzo zdrowy objaw rozwijającej się ciąży.

więcej nie pamiętam..
Ach kciuki zaciśnięte za wszystkie jutrzejesze wizytujące! &&& czekamy na relacje!
 
Kochane dziewczyny

Z racji tego że nosicie pod sercem swoje skarby ośmielam się poprosić Was o pomoc i wypełnienie krótkiej, anonimowej ankiety, bardzo mi pomożecie, gdyż zbieram dane do pracy o nawykach dietetycznych i higienicznych kobiet w ciąży

okres ciąży to piękny czas, sama przeżyłam ją dwukrotnie i z niecierpliwością czekam na kolejną jeśli Bóg powoli ;) warto cieszyć się każdą chwilą ;)

proszę mnie nie karcić za spamowanie, każda ankieta jest na wagę złota, to jedyny sposób, tylko dzięki Wam mogę zebrać dane i napisać tą pracę

z góry dziękuję i pozdrawiam serdecznie ;)

oto link do ankietki:

https://docs.google.com/forms/d/1tnEJBhfBclkuVh-KxFGXiWaw2_NPzNAJwH8oKaWA5UQ/viewform
 
Też myślę, że te kłucia u ciebie Amealie są zupełnie normalne bo też takie mam. Co chwile coś mnie kłuje albo ciągnie w macicy i mysle, że to tylko jej rozciąganie. Też cierpie z powodu bólu głowy, którego nienawidze. Normalnie przy lekkim ćmiącym bólu brałam jakiegoś przeciwbólowego tabsa a teraz dupa. :dry:
 
Witajcie poniedzialkowo. Weekend minol i mymy kolejny tydzien, nasze dzidzie o tydzien starsze i wieksze.
Amaliee wspolczuje bolu glowy.jesli Apap nie pomogl, to moze paracetamol?
Powoli zbieram sie na wizyte, po drodze musze zostawic Antka u babci.
 
No leci ten czas niesamowicie szybko. Jutro już 12 tydzień kończymy!!:shocked2: A ty Maddlena znów masz wizytę? ;-)
 
Ostatnia edycja:
Serdecznie dziekuje za zyczenia :)
Ja dzis po raz pierwszy zaliczylam bliskie spotkanie z panem kibelkiem ledwo zyje ciezki dzien sie zapowiada :(
Ja tez mam czasami klocia to normalne. Bol glowy wspolczuje :(
maddlena powodzenia na wizycie
 
Tak, znowu mam wizyte. Moj gin chce zobaczyc wyniki prenatalnych. I za dwa tyg znowu mam normalna wizyte, bo zwolnienie tak mi wypisal.
No i faktycznie Soniafka, wchodzimy w 13 tydz.:-)
 
Ostatnia edycja:
Maddlena, fajnie masz, podglądniesz malucha :-)
Ja jak się zapisywalam na prenatalne, zażyczyli sobie kartę ciąży. Zdziwiłam się, bo nikt tego nie wymaga. Czekam teraz, lekarz ma mi wysłać pocztą. Nie będę przecież pędzić 200 km .
Na bolącą głowę unikajcie leków, przemęczcie się. Pomaga bardzo jak nie amol, to plastry chłodzące na głowę apap. Naprawdę łagodzi ból, nawet taki jak mój migrenowy.
 
reklama
Maddlena, nooo 13 tydzień!! Oby nie był pod żadnym względem pechowy. ;-) Ja w ogóle nie moge w to uwierzyć, dotrze to do mnie jak faktycznie tego mojego małego stworka zobacze na ekranie. Ja odliczam już tylko do czwartku. :-p

Apropo leków to też myślę, że lepiej się przemęczyć jeśli oczywiście się da.
 
Do góry