reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Ania// ja się śmiałam do mojego, że dzisiaj też musimy grillowanie zorganizować, bo Bąbelkowi chyba posmakowało i dalej ma ochotę:-D U nas też tak kłótnie wyglądają, że sobie wygarniemy co trzeba, a potem zaraz zgoda:)
 
reklama
Wow...super sezon grillowania zaczac tak wczesnie ;-)

My juz po obiadku odpoczywamy....a za jakies 3h bedziemy jechac na lotnisko...
Dawno nie lecialam samolotem... Ostatnio w Polsce bylismy autem na boze narodzenie 2012....to samolotem bylam jakies 2 lata temu na wakacje ;-)
Pozdrowienia!
 
Paula, wszystkiego naj na urodzinki :-) Siedziałam prawie 2 h w ogrodzie, słoneczko pięknie świeciło i aż miło się robiło na duszy. Pewnie latem bedziemy na to słońce jeszcze narzekać, ale póki co, to taki fajny uspokajacz :-D Weekendy tak szybko mi mijają z mężem, bo w tygodniu jak pracuje, to tylko na niego mogę popatrzeć i pomilczeć ;-) i czas się wlecze a te dwa dni to pyk i już po ;-)
Candy połóż sie na kanape i pozwól sobie na błogie lenistwo, to dla ciebie chyba najlepsze, po maratonie za małym :-)
 
joani ania serdecznie dziekuje :)
Juz po mam dosc troche zaczal mnie pobolewac brzuch. Wiec klade sie juz spac bo ledwo siedze :)
Mmm grill jestem chetna hihi
sawi i jak sie czujesz?
Uciekam spac dobranoc :)
 
chorowitek już zdrowy ,
byłam trochę w domku ,
a potem razem na mieście obiad zjedliśmy , zakupy zrobione a teraz każdy u siebie,
jutro wyjezdza na 3 tyg bedzie miał dzieci u siebie
 
Paula spelnienia marzen :)
amaliee mnie tez kluje jak bylam w szpitalui o tym mowilam to dalt mi nospe, ale mowia ze to normalny objaw wiec tak jak robisz odpoczywaj nie przemeczaj sie
sawi a kiedy wizyta?
 
Witam się :-)
Przemeblowanko zrobione, teraz w naszej kawalerce mamy 2 pokoje, kuchnie z kącikiem jadalnym, biuro M, korytarz i łazienke :-p i powiem Wam że jest fajnie ;-)

Wczoraj trochę dużo chodzenia, zero spania i wieczorem plamiłam, ale dziś prawie wszystko M sam zrobił - podział kuchni, a ja od 14 leżałam plackiem, trochę spałam a reszte czasu czytałam.

anusiaszymka wycofali fenoterol bo były nadużycia,lekarze przepisywali niepotrzebnie
ale jak naprawdę coś się działo to ten lek był naprawdę wybawieniem (bynajmniej u mnie był)
tu artykuł SKANDAL! FENOTEROL wycofany - Główny Urząd Farmaceutyczny przyczyni sie do fali przedwczesnych porodów

Sawi poczytaj komentarze, są inne metody na wyciszenie skurczy, bez podstaw by nie wycofywali. Weź sobie magnez, nospe i leż.

Amelie mnie dziś też kuje co i rusz dobrze, że już nie plamie. Nasz IP w przypadku nawet malutkich plamień kładzie na oddział, dlatego wystrzegam się jak tylko mogę jazdy do nich, we wtorek mam wizytę to tylko nie całe 48 godzin :rofl2:

Paula najlepsze życzenia urodzinowe :tak::-D

Felicity sprzyjających wiatrów

BubblesGirl ale zrobiłaś smaka na grilla hmmm...
 
bubles takie kłótnie sa najlepsze :) m wpadł na pomysł kupił lody i stwierdził że bedziemy się godzić :) fajnie lody jemy a tu bach niespodziewani goście hehe :)

felicity miłego pobytu u rodziny :)

joani ooooo takkkk....:) pogoda piękna :) napewno bedziemy narzekać :) ale to jak co roku :)

paulamc
odpoczywaj Dobranoc :)

candy podziwiam... ja bym tak nie umiała...

sawi a nie ma teraz czegoś jako zamiannik ??? muszą coś dawać więc nie martw się za wczasu :)

amelie to chyba hormony :) mnie też kłuje spokojnie :)

kasica super że przemeblowanie udane :) uważaj na siebie.. plamienie pewnie z przemęczenia .. ważne że ustają :)

uciekam spać :) do jutra kobietki :)

Dobranoc :*
 
reklama
Do góry