reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Czesc dziewczyny.
My tez wybieramy na spacer, piekna pogoda.

Sawi szybko brzuszek zaczyna sie stawiac. Odpoczywaj.

Candy wykorzystaj ten wolny czas dla siebie

Milego dnia
 
reklama
czesc :) faktycznie duzo nadrabiania nie bylo :)

u nas wczoraj sobota bardzo aktywnie - i rodzinnie :)
najpierw sniadanko z rodzicami i dziadkami a potem poszukiwania podlog :) na szczescie udane! :) a potem urodzinki 20 letniej kuzynki i znowu spotkanko z cala rodzinka :)))) fajnie bylo :)

candy a jak sprawy sie maja z Twoim chorowitkiem - ps. Ritta ma racje wykorzystaj czas dla siebie to b. wazne .
 
ale tu spokoj :)

paulamc Wszystkiego Najlepszego z okazji urodzin :) :*

u nas też spokojnie.. choć pokłóciłam się z m... :/ nienawidzę się kłócić...

idziemy na spacerek.. ładna pogoda :) tylko nie wiem czy sama z córą czy w trójkę....


sawi jak brzuszek się stawia to powolutku i dużo odpoczynku...

miłego dnia kobitki :) :*
 
jak byłam w ciąży ze starsza córką też miałam te skurcze i wtedy brałam na to fenoterol który pomagał,ale wycofali go i nie ma leku zastępczego:no: co mnie przeraża...
 
witam ,

U nas niedziela pomalutku, mąż właśnie usypia córę, ja sobie usiadłam przed komputerek, a rano byliśmy oglądać farb. Kolory wybrałam, tylko musimy dokładnie sprawdzić metraż domu, żeby wiedzieć ile czego dokładnie kupić. Dziś tak orientacyjnie. Kurczę, szkoda,że tu nie ma barwników do farb, może byłoby trochę taniej.

sawi odpoczywaj, a skoro ten lek wycofali, to widocznie był jakiś powód, więc może lepiej, że go nie ma?

candy ja gdybym miała taki ''dzień wolny'' urządziłabym sobie domowe spa, a zakończyłabym jakimś fajnym filmem albo książką.. ewentualnie ploty z psiapsiółą :-) korzystaj!

bubbles, to chyba najwcześniejsze otwarcie sezonu :-) super!

anka życzę szybkiej zgody :tak: ja nie znoszę tracić czasu na kłótnie, zresztą jak większość chyba :-)

miłego dzionka dziewczynki!
 
reklama
bubles:) myśmy robili ognisko w zeszły weekend :) mniam aż ten smak kiełbaski za mną chodzi :)

anusia dzięki :) oczywiście już po wszystkim :) u nas kłótnia wygląda takk że powiemy co jest nie po naszej myśli jest chwila ciszy i zaraz jakby nigdy nic... i oczywiście zmiana zachowania itp :)

na obiadek do taty:) łał ... nie pamiętam kiedy ostatni raz byliśmy.... Cieszę się :)

miłego dnia :)
 
Do góry