reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Ja też czytałam, że czasem już od 13 tygodnia jeśli ułożenie maleństwa na to pozwala to lekarz może domniemywać, że jest on bądz ona ale jest to wtedy informacja z bardzo dużą granicą błędu. Ja w każdym razie mam zamiar zapytać na czwartkowych prenatalnych ;-)
 
reklama
Cześć dziewczyny
No leci ten czas niesamowicie szybko. Jutro już 12 tydzień kończymy!!:shocked2: A ty Maddlena znów masz wizytę? ;-)
Ja też, ja też. Nie wierze że już tyle zleciało.
Tak, znowu mam wizyte. Moj gin chce zobaczyc wyniki prenatalnych. I za dwa tyg znowu mam normalna wizyte, bo zwolnienie tak mi wypisal.No i faktycznie Soniafka, wchodzimy w 13 tydz.:-)
Powodzenia na wizycie.
na płeć to chyba trochę za wcześnie....
Ja też nie wierze że na tym etapie można rozpoznać płeć. Narządy płciowe dopiero się kształtują i wyglądają podobnie, a lekarz ma 50 % szans że trafi :)
 
Witam się poniedziałkowo,

Weekend zleciał bardzo szybko, słodkie lenistwo przy boku mojego M szkoda, że w przeciągu tygodnia jak pracuje to ewentualnie mogę sobie na niego popatrzeć jak śpi jak wróci z pracy, chociaż są te weekendy..

Już po śniadaniu, teraz opycham się suszonymi śliwkami oby coś pomogło..
Zaraz biorę się za pranie, trochę w domu ogarnąć i na obiadek dziś zapiekane papryki z mięsem mielonym, mniam
Popołudniu spacerki dwa z kumpelą i z mamą, się nałażę trochę..

paulamc
trochę spóźnione ale wszystkiego najlepszego :)

maddlena &&& na wizytę :)

Miłego słonecznego dzionka życzę :)
 
witamy sie i my po weekendzie :-) przezylysmy roczek Oli - Gwiazda poszla spac jak ostatni goscie wyszli czyli o 22:15 :)

trzymamy kciuki za wizyty, wspolczujemy rzygajacym :( mnie od wczoraj nie meczy, wiec mam nadzieje ze to koniec.

Dziewczyny czy ktoras z Was na prenatalnych poznala juz plec dziecka? :p Ja mam w czwartek i jestem ciekawa czy juz sie dowiemy :)

fajnie że corcia wytrzymała tak długo :) moja w roczek olała gości i o 20 już smacznie spała :)
myśle że to za wcześnie jeszcze żeby płeć poznać na 100%:)

Cześć dziewczynyJa też, ja też. Nie wierze że już tyle zleciało.Powodzenia na wizycie.Ja też nie wierze że na tym etapie można rozpoznać płeć. Narządy płciowe dopiero się kształtują i wyglądają podobnie, a lekarz ma 50 % szans że trafi :)

a ty jutro już masz prenatalne :) zazdroszczę ja muszę czekać do 10.03...


Glowa mniej boli.
Powiem wam ze znajoma w 14tyg uslyszala ze bedzie dziewczynka. W 17tyg potwierdzil to inny lekarz, i nagle w 22 okazalo sie ze dorodny chlopak!!!
No i co? Nakupowala sukienuszek, rozowych ciuchkow i teraz nie ma co z nimi zrobic :)

Ja mam dzisiaj wizyte, na nfz, zobaczymy co mi lekarka powie ciekawego. Ide glownie po skierowania na badania bo nie usmievha mi sie placic

ja mialam podobnie w 17 tyg chłopczyk na 100% a w 25 że jednak dziewczynka :)

powodzenia na wizycie:) może uda się podejżeć maluszka :)


Witam się poniedziałkowo,

Weekend zleciał bardzo szybko, słodkie lenistwo przy boku mojego M szkoda, że w przeciągu tygodnia jak pracuje to ewentualnie mogę sobie na niego popatrzeć jak śpi jak wróci z pracy, chociaż są te weekendy..

Już po śniadaniu, teraz opycham się suszonymi śliwkami oby coś pomogło..
:)

weekendy zawsze tak szybko zlecą ...:)
widzę że problemy z zaparciami?? może jakiś jogurt z owsianką albo jakieś jabłko do tych śliwek dołożyc :) trzymam kciuki żeby pomogło :)
 
Maddlena, Amaliee powodzenia na wizytach Ja jutro i nie moge sie doczekać ;)

Bol ucha przeszedl na starsza od rana płacz ze ucho boli, jutro lekarz. My po poznym sniadanku' dzieci bajki a ja ksiażka, fajna jest zaraz zapodam tytuł w odpowiednim watku :D
Milego dnia
 
Współczuję chorych dzieci. Tak, chociaż do przedszkola by poszły i kilka godzin można odpocząć. Trzymam kciuki, żeby jak najmniej boleśnie to przeszły :-)
 
amellie no to &&&:) i ładne zdięcie jak się uda:)

ritta no niby 2 tygodnie podejżewam że to będą najdłuższe 2 tygodnie hehe :)

kurde dziewczyny miałam zachciankę kromkę chleba z masłem cebulką zieloną i solą zjadłam 2 i teraz mam taką zgagę że masakra....
 
reklama
Cześć dziewczyny,
Nawet nie będę próbowała nadrabiać tylu stron, które mnie ominęły podczas mojej nieobecnośći. Z racji ferii zafundowałam sobie trochę odpoczynku u rodziców i nawet nie było kiedy włączyć kompa.
U mnie mdłośći może trochę się zmniejszyły, choć róznie to bywa. Nie wiem co sądzić o wadze, która dzisiaj pokazała mi -2,5 kg od ostatniego ważenia na początku miesiąca...

Pozdrawiam i trzymam kciuki za wizyty :)
 
Do góry