reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

kasica no ja akurat leku fenoterol będę bronić,bo mi pomógł
z lekarzem rozmawiałam i ona tłumaczyła mi że tym co był potrzebny to pomagał i nie było skutków ubocznych,ale lekarze za szybko i za często przepisywali ten lek i stad powikłania...
moja córka nigdy nie miała problemów zdrowotnych,a wręcz przeciwnie wogóle nie choruje (a już wogole pomijam problemy neurologiczne)

zamiennika nie ma,a sam magnez,i no spa nic mi by nie pomogły,
podobno używają fenoterolu w szpitalu w kroplówkach,wiec wyjście jest...
 
reklama
Glowa mi peknie!! W nocy juz bralam nawet apap i nic :(
Amol niestety musze sobie darowac bo jestem strasznie wrazliwa na jego zapavh :(

może jakieś zimne okłady?? albo maść rozgrzewająca??? :)

Witajcie poniedzialkowo. Weekend minol i mymy kolejny tydzien, nasze dzidzie o tydzien starsze i wieksze.
Amaliee wspolczuje bolu glowy.jesli Apap nie pomogl, to moze paracetamol?
Powoli zbieram sie na wizyte, po drodze musze zostawic Antka u babci.

&&& za wizytę :)
leci ten czas leci :)

Serdecznie dziekuje za zyczenia :)
Ja dzis po raz pierwszy zaliczylam bliskie spotkanie z panem kibelkiem ledwo zyje ciezki dzien sie zapowiada :(
Ja tez mam czasami klocia to normalne. Bol glowy wspolczuje :(
maddlena powodzenia na wizycie

spotkanie z kibelkiem... współczuje ... ze mną na szczęście nie ma tak żle tylko mdli :) a teraz to już też się uspokaja :)

sawi jak dawają w szpitalu to się nie martw ... i może uda się uniknąć takich komplikacji :) myśl pozytywnie :)
 
Witajcie poniedzialkowo. Weekend minol i mymy kolejny tydzien, nasze dzidzie o tydzien starsze i wieksze.
Amaliee wspolczuje bolu glowy.jesli Apap nie pomogl, to moze paracetamol?
Powoli zbieram sie na wizyte, po drodze musze zostawic Antka u babci.
no to powodzenia na wizycie :))))

Dziewczyny strasznie mi przykro z powodu bolu glowy - straszne to musi byc, ja jak cos mnie boli od razu staram sie zasypiac nie zawsze pomaga ale czesto bo nawet jak nie bylam w ciazy staralam sie unikac tabsow, ale wiem ze czasem sie nie da...
 
Hej:)

Racja czas leci strasznie szybko, mi się wydaje, że dopiero co test robiłam, a tu już się powoli kończy 10 tydzień:)

Mnie wczoraj na wieczór dopadły mdłości, zasnąć nie mogłam:dry: Na szczęście przeszło, mam nadzieję, że się to nie będzie powtarzać:p

Współczuję wam bóli głowy, ja nie miałam z tym nigdy problemu, przez całe życie może ze 3 razy mnie głowa bolała..

Kciuki za dzisiejsze wizyty:)) Czekam na relacje:-D

Miłego dnia:)
 
Dzień doberek. U mnie piękne słoneczko za oknem :) Zarejestrowałam się na USG genetyczne na 17 marca i mam z tego powodu super humorek. Jutro mam wizyte u gina i też będzie podglądanko :)

Miłego dnia dziewczynki. Ktoś dzisiaj wizytuje? :) Jak tak to trzymam kciuki :*
 
witamy sie i my po weekendzie :-) przezylysmy roczek Oli - Gwiazda poszla spac jak ostatni goscie wyszli czyli o 22:15 :)

trzymamy kciuki za wizyty, wspolczujemy rzygajacym :( mnie od wczoraj nie meczy, wiec mam nadzieje ze to koniec.

Dziewczyny czy ktoras z Was na prenatalnych poznala juz plec dziecka? :p Ja mam w czwartek i jestem ciekawa czy juz sie dowiemy :)
 
Ja nawet o plec nie pytalam. Nie to bylo dla mnie wazne... ale chyba faktycznie za wczesnie. Tak po 13 wydaje mi sie to juz przy dobrym sprzecie moze tak...
Czekam u lekarza, jak zwykle sie spoznia.... No coz, trzeba czekac cierpliwie...
 
reklama
Mi też si wydaje, że to wcześnie . Wszędzie mówią, żę ok. 14 tygodnia są widoczne już różnice. Wszystko zależy jak dziecko leży. U mnie jest bokiem usadowione, tak że zakrywa i serce i narządy płciowe. Więc jeszcze trochę poczekamy :-)
 
Do góry