reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Hejka dziewczynki :)
Myślałam, że dziś się pochwalę wczorajszymi wynikami bety ale położna w rejestracji nie chciała mi ich wydać, mówiąc że oni tak o nie wydają wyników, że teraz to muszę sie zarejstrować do lekarze lu poczekać na swoją wizytę :confused2: a ona dopiero 11 lutego.. miodzio...
Dziś byłam na cytologii i tym miłym akcentem zakończyłam narazie latanie do szpitala, dopiero teraz czekać na 11 lutego. Ale myślę, że prywatnie niebawem pójde, tylko muszę wynaleźć 120 zeta :confused:

Strasznie mi się też wiesza BB :no:

Chciałam dziś jakiś deserek zrobić, tym razem ptasie mleczko z galaretką, przekładane, ale kij, nie wyszło, smaki się zmieszały, chyba za dużo mleczka a za mało galaretki i się nie ścieła, ale człowiek na błędach się uczy :p
 
reklama
Hejka dziewczynki :)
Myślałam, że dziś się pochwalę wczorajszymi wynikami bety ale położna w rejestracji nie chciała mi ich wydać, mówiąc że oni tak o nie wydają wyników, że teraz to muszę sie zarejstrować do lekarze lu poczekać na swoją wizytę :confused2: a ona dopiero 11 lutego.. miodzio...
Dziś byłam na cytologii i tym miłym akcentem zakończyłam narazie latanie do szpitala, dopiero teraz czekać na 11 lutego. Ale myślę, że prywatnie niebawem pójde, tylko muszę wynaleźć 120 zeta :confused:

Co za bzdura. Wyniki badań są Twoją własnością i nieważne gdzie je wykonywałaś muszą Ci je wydać. Na dziwną babkę trafiłaś.
 
Nie mogę się do Was wkręcić. Co nadrobie kilkadziesiąt stron to Wy znowu nastukacie mnóstwo i mam zaległości :)

Nexiss - przez telefon to raczej nie ma szans na uzyskanie wyniku. Przynajmniej mi sie niegdy nie udało, nawet testów alergicznych młodego.
 
Ostatnia edycja:
Ja sie dzisiaj dziewczyny cos kiepsko czuje. Nie wysypiam sie ostatnio bo mlodemu zeby ida a do tego te mdlosci mnie mega mecza. Zwlaszcza dzisiaj jakos bardziej :( a jutro do pracy wiec nie wiem czy w weekend bede cos pisac ale sie postaram zajzec :)
 
reklama
Do góry