reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

HEj dziewczyny. Pierwszy raz jestem na takim forum. Zauważyłam, że wy jesteście ostatnia grupą. dzisiaj wieczorem zrobiłam 3 testy i każdy wyszedł taki sam 2 kreski jednak 2 o wiele jśniejsza. nie wiem co myslec po ostatnim razem poroniłam i .....

tym sie nie martw, moze nie ten sam mocz, albo jesli robilas testy roznych firm, to pamietaj, ze kazdy z nich ma inna czulosc.
gratuluje ciazy :*
 
reklama
Witajcie, mam nadzieję, że przyjmiecie mnie również w Wasze skromne progi. Dzisiaj i u mnie się potwierdziło, że wrzesień może być pięknym miesiącem :) Mam nadzieję, że przejdziemy przez ten czas razem, bo kto zrozumie nas lepiej, jak nie my same :)
Witaj, przyjmiemy, przyjmiemy. i powędrujemy razem do września.
HEj dziewczyny. Pierwszy raz jestem na takim forum. Zauważyłam, że wy jesteście ostatnia grupą. dzisiaj wieczorem zrobiłam 3 testy i każdy wyszedł taki sam 2 kreski jednak 2 o wiele jśniejsza. nie wiem co myslec po ostatnim razem poroniłam i .....
Jeśli jakoś na teram masz termin miesiączki, to druga kreska może być bledsza, niskie stężenie HCG. Potwórz za dwa dni, najlepiej rano, a z pewnością będzie już mocniejsza... No i jeśli termin miesiączki masz na teraz, to pewnie będziesz październikową mamusią. Jest wątek październikowy trochę niżej na liście.

Nimfii właśnie pochwal się ciuszkami!

Coś mnie muli wieczorami...
 
Buziaki z rańca.... ja zazwyczaj jestem śpiochem, a tu proszę, chyba przez "najbliższy" czas to się zmieni. Mam nadzieję, że to przejściowe, ale całą noc się kręcę i czekam, żeby już wstać, bo mi łóżko nie służy :-D Od dzisiaj mam zwolnienie, więc za 2 h udam się przed oblicze "Boga":szok: Kto przez to przechodził, wie co czuję...
 
Cześć dziewczyny!

U mnie dalej straszne mdłości uniemożliwiające zjedzenie czegokolwiek. Waga pokazuje już -4,5kg więc zaczyna być groźnie. Moja mama próbowała w aptece wydębić jakiś lek na mdłości bo sama będąc ze mną w ciąży cierpiała z tego powodu i dostała wtedy Toracan, który jak mówi bardzo jej pomógł. Niestety pani magister sprzedać go nie chciała bo powiedziała, że lek może uszkodzać łożysko. :confused: Rzecz jasna mama się wystraszyła i już dalej nie szukała i ja też zresztą nie odważyłabym się brać tego. Dzisiaj wizyta u gina ale wątpie żebym dostała cokolwiek na te mdłości, pewnie usłysze, że trzeba się przemęczyć. Ale ja tylko zadręczam się myślą, że skoro nic nie jem to mój Orzeszek też nie ma się czym odżywiać no ale z tego co wiem to na początku ciąży tak to nie działa.

Kurcze wy już tu o zakupach nadajacie ;-) Ja narazie jeszcze się wstrzymuje zresztą mam już cały stosik ciuszków z poprzedniego razu wciśniety gdzieś do szafy ale już jak wpadne w szał zakupowy to będzie siwy dym :-p

Candy, Katka, ZielonaWampirzyca, BubblesGirl - Sporo nas dzisiaj wizytujących. Trzymam kciukasy za wasze wiztyty!! :-)

Miłego piąteczku Wrześnióweczki :-D
 
Ostatnia edycja:
Dam fotki potem do odpowiedniego watku. Ja zawsze robie zakupy na promocjach dla chlopakow, miewam ciuszki z duzym wyprzedzeniem. A wiadomo ze kazdemu moze sie cos nagle stac - odpukac. Wiec takimi myslami sie nie sugeruje. Poki co w smyku masa rzeczy za 10zl za sztuke :-D warto ;-)

Nie moge sie pozbierac z rana. Mam tak kazdego dnia. A mam TYLKO zaprowadzic syna do przedszkola na 9ta a czuje sie tak jakby swiat sie konczyl. Nie moge sie doczekac weekendu i wylegiwania sie do poludnia. Spioch ze mnie. :-D
 
Ja na szczęście nie przeżywam tego co ty Soniafka i nie zazdroszczę. Mam tylko tak, że co 3 godziny muszę coś zjeść, bo jak zaczyna mi w brzuchu burczeć, to wtedy mdłości mnie dopadają i wtedy szybko coś na ruszt wrzucam i jest ok.
Ja też podziwiam dziewczyny, które o ciuszkach mówią... ale to może taki sposób na odreagowanie.. kto wie :-)
 
Czesc :)


Ameliee ja tez nie robie jeszcze zakupów. w ierwszej ciązy jak sie tylko dowiedzialam to zaczelam szalec. No ale to byl 17 tydz. wiec czas najwyzszy. w drugiej wczesnie musialam sobie :) bo od razu brzuch mi wywaliło i ubran nie mialam.

teraz ubranka dzieciece czesc mam po Oskarze. No Ale po cichu licze na coreczke :) wiec ja czekam az sie dowiem co bedzie. wtedy juz nie bede sie powstrzymywala.

wozki na all juz oglądam :D i gotowa jestem juz kupić :)


wstalam o 7. norlamalnie luksus. problemu ze wstawaniem nie mam. od wrzesnia o 5-5.30 wstaje, wiec przezywczajona jestem. ale są ferie.. no tylko Filip nie traktuje ich jako mozliwosc spania min do 9.
 
czesc.
Sorry za brak odzewu wczoraj, ale cały dzien spędziłam w łóżku z mega mdłościami i zawrotami głowy.... na szczęście za 2,5 godziny mam wizyte:p
 
reklama
Witam Was od rana.
Ja dzisiaj tez wczesniej niz zwykle wstalam, bo Antos juz przed7-ma wolal MAMA WSTAWAJ!
Soniafka wydaje mi sie, ze powinnas cos dostac na te mdlosci, moja szwarierka cos brala. Trzymam&&& za wizyte.
Ookatkaoo, candy, zielona wampirzyca i BubblesGirl za Was tez &&&&&&&&&&&&&&&!
Joani udasz sie przed oblicze Boga?!?nie kumam....

Ja zakupow jakichs wielkich robic nie bede, wszystko mam po Antosiu, wozek tez. Chociaz teraz podobaja mi sie takie w stylu RETRO. Piekne sa...
No ew. Ciuszki gdyby byla dziewczynka...
 
Do góry