reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

ania//, Maltanka, EmKa - mamy ten sam wiek ciąży :) 6 tygodni i 6 dni, macie termin porodu wyznaczony na 18 września? :)

tak wychodzi z OM :), dokładnie jeszcze terminu gin mi nie określił

Ja juz po wizycie, za wiele sie nie dowiedzialam, ale ginka powiedziala, ze pecherzyk ciazowy jest na swoim miejscu i na ten czas wszystko jest wporzadku:)

to super wieści, najważniejsze, że pęcherzyk jest na właściwym miejscu

mi tez się zacina coś bb od rana

mówicie o niejadkach, no to ja mam w domu niejadka, dzisiaj wmusiłam w niego rybę, oczywiście zawsze ile nie nałożę pierwsze słowo to jest ja zjem pół, no i jedynie co idzie bez namawiania to zupa ogórkowa, pomidorowa i kotlety mielone, reszta jest bleeee
 
reklama
koko88 u mnie to jeszcze nie wiadomo, roznie kalkulatory wyliczaja. lekarz mi nie wyliczyl, a ja cykle po poronieniu mialam troche rozjechane ostatnia miesiaczke dostalam po 40 dniach, owu mialam w 17-18 dc, wiec nie wiem jak to wyjdzie. wiek plodu mam okreslony na 5,5 tygodnia to by sie zgadzalo mniej wiecej biorac pod uwage ze owu mialam duzo pozniej.
Dzisiaj bede jechac do spzitala to moze tam sie czegos wiecej dowiem ) jak mnie przyjma oczywiscie:)
 
maddlena tam gdzie ja rodziłam to miałam od razu syna przy sobie po cc, nawet jak lekarze szyli mnie to malutkiego położna trzymała mi przy buzi i już się przytulaliśmy ;) na noc tylko zabierali, a tak pocięli mnie o 18.00 ja jedną windą wjeżdżałam na połóg, a mój mąż z synem drugą. Wszystko zależy od szpitala

ale ja mam dzisiaj jakieś czarne myśli,że coś złego tam w brzuchu się dzieje … zwariuję chyba do wizyty

nimfii ja znalazłam fajną dresową narzutkę i chyba będę zamawiać. Cały czas mi zimno ostatnimi dniami więc nie ma opcji nawet wyjść w samej bluzce z dł rękawem. Muszę mieć coś na wierzch, a ta narzutka fajna, będzie rosła razem z brzuchem. U nas stacjonarnie to nie dość, że nie ma typowych takich sklepów, a w sieciówkach typu HM jest strasznie drogo więc zostało mi allegro tylko

U mnie BB strasznie zamula ….
 
koko88 u mnie to jeszcze nie wiadomo, roznie kalkulatory wyliczaja. lekarz mi nie wyliczyl, a ja cykle po poronieniu mialam troche rozjechane ostatnia miesiaczke dostalam po 40 dniach, owu mialam w 17-18 dc, wiec nie wiem jak to wyjdzie. wiek plodu mam okreslony na 5,5 tygodnia to by sie zgadzalo mniej wiecej biorac pod uwage ze owu mialam duzo pozniej.
Dzisiaj bede jechac do spzitala to moze tam sie czegos wiecej dowiem ) jak mnie przyjma oczywiscie:)

tylko dawaj nam znać na bierząco jak tam :) i jak ładnie dzidziuś rośnie :)

ale ja mam dzisiaj jakieś czarne myśli,że coś złego tam w brzuchu się dzieje … zwariuję chyba do wizyty

nimfii ja znalazłam fajną dresową narzutkę i chyba będę zamawiać. Cały czas mi zimno ostatnimi dniami więc nie ma opcji nawet wyjść w samej bluzce z dł rękawem. Muszę mieć coś na wierzch, a ta narzutka fajna, będzie rosła razem z brzuchem. U nas stacjonarnie to nie dość, że nie ma typowych takich sklepów, a w sieciówkach typu HM jest strasznie drogo więc zostało mi allegro tylko

U mnie BB strasznie zamula ….

prosze mi tu bez czarnych myśli :) daj linka zobaczymy co to za narzutka :) mnie też jest jakoś dziwnie ciągle zimno :)
wszystkim chyba zamula ...
 
Co do Ujastka to mnie na razie jakoś nie przekonuje. Leżałam tam z diagnostyką hiperprolaktynemii i jakoś tak nie bardzo- sama nie wiem czemu. Myślę, że jest to spowodowane tym, że ja tam byłam tylko na rezonans i chyba byłam troszke piątym kołem u wozu- pewnie prawdziwe pacjentki czują się inaczej.
 
maddlena tam gdzie ja rodziłam to miałam od razu syna przy sobie po cc, nawet jak lekarze szyli mnie to malutkiego położna trzymała mi przy buzi i już się przytulaliśmy ;) na noc tylko zabierali, a tak pocięli mnie o 18.00 ja jedną windą wjeżdżałam na połóg, a mój mąż z synem drugą. Wszystko zależy od szpitala

.
No więc właśnie mówię, nie wiem, jak jest w innych szpitalach, ale u nas tak jest.

Koko88
Nie mogę dodać suwaczka.. tzn. wkleiłam go jak trzeba ale nie pojawia się pod postami...
Heeelp me! bo jestem w ciąży i mam pół mózgu i do niczego się nie nadaję :)
Jak byłam na wątku listopadowym, dziewczyny nazywały to CIĄŻOWE ZGĄBCZENIE MUZGU!!!

Sory, że w nowym wątku, ale to właśnie przez te problemy z BB
 
Ostatnia edycja:
Nimfii słyszałam bardzo pozytywne opinie o Ujastku. Jak tam byłam to zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie :)

A jeśli chodzi o ubrania, to oprócz sklepów typowo dla mam, jeszcze w C&A jest koleklcja ciążowa :)


Ty jestes z Krakowa? Ja jakos kojarze Twoj nick, ale nie wiem skąd :)

Co do Ujastka to mnie na razie jakoś nie przekonuje. Leżałam tam z diagnostyką hiperprolaktynemii i jakoś tak nie bardzo- sama nie wiem czemu. Myślę, że jest to spowodowane tym, że ja tam byłam tylko na rezonans i chyba byłam troszke piątym kołem u wozu- pewnie prawdziwe pacjentki czują się inaczej.


Tam jest troszke tak, ze czlowiek sie czuje jak w hurtowni dzieci.... Czesto personel zabiegany, ale ogolnie opinie mam o nich dobra. Na porodowce panuje mila atmosfera, taka że pozwala sie wyluzowac. Ponoc patologia ciazy jest kiepska, i moja kolezane tez spotklo tam cos niemilego. No ale moje zdanie osobiste jest takie, że przyjemniej sie tam rodzi niż w Zeromskiego (1 porod)


Dzieki dziewczyny zajrze do C&A i H&M, nie chce do sklepu z ciązowymi ciuchami bo tam strasznie dorgo. Licze jeszcze na rzut wyprzedarzowy, A jak nic nie trafie to Allegro :) Moze nastepny razem sie nie natne, bo akurat na ciązowych teraz sie nacielam. Taka tandete przyslali ze szok :/
 
reklama
Do góry