reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

reklama
Po shoppingu...

ale nic dla siebie nie znalam, jednak pozostaje mi allegro. Chociaz Smyk uratowal troche honor i zakupilam cos dzidzi - spodenki polarowe oraz bodziaki i polspiochy akurat na promocji :-)

no i sie utwierdzilam w przekonaniu ze szkoda czasu na chodzenie po galeriach o.0
 
Manianka93 ja byłam wczoraj na tych badaniach, nie ma co się bać ;-) chyba.że masz coś na sumieniu ;-)

Zuzudar to akurat nie było zero tylko 8 ;-) wynik był na 4598 a przez telefon podała mi 459. Jutro może jednak podejde może inna będzie siedzieć i mi poda wyniki.

Aha gdzieś około godziny, dwóch przez lapsa BB się cielo, a przez telefon śmiga dobrze :-) chyba już przeszło.
EDIT: poprawka, jednak nie przeszło, nadal zawiecha :-/

Ale mam mega ochotę na sałatę na.słodko, z jogurtem i cukrem, mmm smak lata, mam tylko lodową a to nie to samo :-/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Heh ja mialam takie cisnienie na owoce letnie ze kupilam w galeri gorfa z owocami i bita smietana. Ale byl niedobryyyyy blee :-/ nie tkne gofrow kolejne 10lat
 
Witajcie, mam nadzieję, że przyjmiecie mnie również w Wasze skromne progi. Dzisiaj i u mnie się potwierdziło, że wrzesień może być pięknym miesiącem :) Mam nadzieję, że przejdziemy przez ten czas razem, bo kto zrozumie nas lepiej, jak nie my same :)
 
nimfii oo fajnie że znalazłaś coś dla maluszka mam nadzieje że unisexy heheh

jakie macie obwody piersi ? ja zaraz sobie zmierzę :-p
 
Po shoppingu...

ale nic dla siebie nie znalam, jednak pozostaje mi allegro. Chociaz Smyk uratowal troche honor i zakupilam cos dzidzi - spodenki polarowe oraz bodziaki i polspiochy akurat na promocji :-)

no i sie utwierdzilam w przekonaniu ze szkoda czasu na chodzenie po galeriach o.0

Poka, poka :) pochwal sie , ja odkad zaszlam w ciaze pierwsza znienawidzilam zakupy, kiedys moglam godzinami chodzic.
Witajcie, mam nadzieję, że przyjmiecie mnie również w Wasze skromne progi. Dzisiaj i u mnie się potwierdziło, że wrzesień może być pięknym miesiącem :) Mam nadzieję, że przejdziemy przez ten czas razem, bo kto zrozumie nas lepiej, jak nie my same :)

witaj !! :) przybywa nas co chwile!

obwod biustu... pfff... centymetra by bralko.. juz mi bimbaly wyskakuja ze swojego miejsca :/
 
HEj dziewczyny. Pierwszy raz jestem na takim forum. Zauważyłam, że wy jesteście ostatnia grupą. dzisiaj wieczorem zrobiłam 3 testy i każdy wyszedł taki sam 2 kreski jednak 2 o wiele jśniejsza. nie wiem co myslec po ostatnim razem poroniłam i .....
 
reklama
Do góry