reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Cześć dziewczyny :)
dopiero teraz się zebrałam żeby odpalić kompa i nadrobić zaległości w czytaniu :)
ania//, Maltanka, EmKa - mamy ten sam wiek ciąży :) 6 tygodni i 6 dni, macie termin porodu wyznaczony na 18 września? :)
trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty :) wszystko będzie dobrze i na pewno wrócicie z nich szczęśliwe tak jak ja wczoraj :) powiem wam, że dopiero jak się usłyszy to serduszko to dopiero dociera do świadomości to, co dotychczas było abstrakcją. O ciąży wiem dokładnie 3 tygodnie ale dopiero wczoraj poczułam się naprawdę w ciąży :) no a dziś mnie trochę odrzuca od jedzenia, rano trochę nudności ale mandarynki pomagają. Od rana się krzątam bo dziś mam gości i babcie M dowiedzą się o dzidziusiu :)
Co do porodu nic wam nie powiem, nie mam doświadczenia :) natomiast pewnie chciałabym rodzić naturalnie ale w moim przypadku to nie wiem czy nie ma przeciwwskazań.. w każdym razie chyba szybciej się dochodzi do siebie..
Pozdrawiam was dziewczyny!:-)
 
reklama
Ja juz po wizycie, za wiele sie nie dowiedzialam, ale ginka powiedziala, ze pecherzyk ciazowy jest na swoim miejscu i na ten czas wszystko jest wporzadku:)
 
Nimfii słyszałam bardzo pozytywne opinie o Ujastku. Jak tam byłam to zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie :)

A jeśli chodzi o ubrania, to oprócz sklepów typowo dla mam, jeszcze w C&A jest koleklcja ciążowa :)
 
mocno na to licze &&& choc nie chce sie nastawiac :) Natomiast te ciaze faktycznie troszke inaczej przechodze niz poprzednie.


Mamy, gdzie kupujecie ciązowe ciuszki poza H&M? Mam iść na shopping a sama nie wiem gdzie, bo poprzednio zakupywalam na allegro po prostu. Ostatnio się naciełam na all, więc chce popatrzec w sklepie.

C&A

Nimfii też po cichu liczę na dziewczynke, a ubrania ciazowa np w sklepie z odzieżą dla kobiet w ciąży

ja rowniez, choc jak juz zaszlam to parcie na dziewczynke gdzies ucieklo, teraz to nawet 2 chlopakow moge miec.

apetyt... Moj synio od 6 miesiaca jest na BLW i apetytu mu nie brakuje, je wszystko, nie wybrzydza, choc czasem chcialabym zeby choc jeden dzien mial gorszy :D potrafi zjesc swoj obiad i zaraz stac kolo tatusia i krzyczec !!!! ze chce jeszcze. warzywny jest, owocowy, slodyczy za bardzo nie zna i dostaje tylko od swieta.

Mi tez tak BB zamula, chyba z pol godziny sie zbieram zeby napisac...
 
BubblesGirls, to świetne wieści! najważniejsze, że widać pęcherzyk :) ja na pierwszym usg też widziałam pęcherzyk a 2 tygodnie później serdusio.
Nie mogę dodać suwaczka.. tzn. wkleiłam go jak trzeba ale nie pojawia się pod postami...
Heeelp me! bo jestem w ciąży i mam pół mózgu i do niczego się nie nadaję :)
 
reklama
mocno na to licze &&& choc nie chce sie nastawiac :) Natomiast te ciaze faktycznie troszke inaczej przechodze niz poprzednie.


Mamy, gdzie kupujecie ciązowe ciuszki poza H&M? Mam iść na shopping a sama nie wiem gdzie, bo poprzednio zakupywalam na allegro po prostu. Ostatnio się naciełam na all, więc chce popatrzec w sklepie.

są sklepy specjalne dla kobiet w ciązy :) ale ja jak coś to allegro :)

Cześć dziewczyny :)
dopiero teraz się zebrałam żeby odpalić kompa i nadrobić zaległości w czytaniu :)
ania//, Maltanka, EmKa - mamy ten sam wiek ciąży :) 6 tygodni i 6 dni, macie termin porodu wyznaczony na 18 września? :)
trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty :) wszystko będzie dobrze i na pewno wrócicie z nich szczęśliwe tak jak ja wczoraj :) powiem wam, że dopiero jak się usłyszy to serduszko to dopiero dociera do świadomości to, co dotychczas było abstrakcją. O ciąży wiem dokładnie 3 tygodnie ale dopiero wczoraj poczułam się naprawdę w ciąży :) no a dziś mnie trochę odrzuca od jedzenia, rano trochę nudności ale mandarynki pomagają. Od rana się krzątam bo dziś mam gości i babcie M dowiedzą się o dzidziusiu :)
Co do porodu nic wam nie powiem, nie mam doświadczenia :) natomiast pewnie chciałabym rodzić naturalnie ale w moim przypadku to nie wiem czy nie ma przeciwwskazań.. w każdym razie chyba szybciej się dochodzi do siebie..
Pozdrawiam was dziewczyny!:-)

ja jeszcze nie mam terminu dokładnego :) myśłe że na następnej wizycie 11 lutego dowiem się wszystkiego :)

Ja juz po wizycie, za wiele sie nie dowiedzialam, ale ginka powiedziala, ze pecherzyk ciazowy jest na swoim miejscu i na ten czas wszystko jest wporzadku:)

gratulację !!! :) ważne że pęcherzyk umiejscowiony w dobrym miejscu i że rośnie :) a na następnej wizycie serduszko będzie pięknie bilo :D:*


BubblesGirls, to świetne wieści! najważniejsze, że widać pęcherzyk :) ja na pierwszym usg też widziałam pęcherzyk a 2 tygodnie później serdusio.
Nie mogę dodać suwaczka.. tzn. wkleiłam go jak trzeba ale nie pojawia się pod postami...
Heeelp me! bo jestem w ciąży i mam pół mózgu i do niczego się nie nadaję :)

ostatnie zdanie jest najlepsze :) uwielbiam takie teksty :D :*
 
Do góry