reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

reklama
Co do wózków, to ja myślę o jakimś podwójnym... Dobrze,że jeszcze trochę czasu :-D
Mnie sie podoba Baby Jogger City Select :tak: lub iCandy

A słyszałyście o metodzie bezpieluchowej? EKO BABY Wstęp dla mnie hardcore :-D
Noooo hardocre :-D

A ja zawsze chcialam miec 5 dzieci :D maz zgodzil sie na trojke :p
Ja wczesniej w ogole nie bylam zbyt dzieciowa,a teraz to bym sobie gromadke zrobila, ale maz zapowiedzial, ze poki co 2 to max, jak dzieci podrosna, to moze przed 40-stka zrobimy trzecie :-D
2 to tez juz wielodzietna w koncu wiecej niz jedno :p
Tutaj duzo ludzi ma wiecej niz jedno lub dwojke. Ja nie lubie w Polsce tego slowka "wielodzietnosc" bo mam wrazenie ze sie to zle kojarzy :/ jak mowisz wielodzietna rodzina to czesto przychodzi ludziom do glowy bieda i brud... A to nie prawda. Z reszta dlaczego kogos to obchodzi ile chcesz miec dzieci? Moja kolezanka ma 5 bo chciala i sa bardzo szczesliwi a jak mowie to komus to tylko slysze takie teksty: o matko, tyle dzieci! O boze! Jak oni sobie radza?! I kazdy im wspolczuje. A oni sa szczesliwi i bardzo dobrze sobie radza :)

To prawda. Takie wiejskie myslenie : wielodzietnosc = patologia , niedouczenie itd. W ogole irytuja mnie takie durne pogawedki, masz chlopca, to teraz dziewczynka, a jak masz dwojke, to juz Ci wystarczy. Brrrr... Niech sie ludzie lepiej na sobie skupia, a nie na cudzych dzieciach.
 
Mnie tez drazni jak ludzie mowia wlasnie masz chlopca, to teraz dziewczynka, albo ja bym chciala koniecznie dziewczynke i takie tam. To nie sklep, ze wchodzisz, wybierasz i wychodzisz. W dzisiejszych czasch, kiedy niekiedy ma sie trudnosci z zajsciem, a potem donoszeniem ciazy, kiedy dzieci rodza sie z tak przeroznymi chorobami, to jedyne czego mozna chciec, to szczesliwie donosic i urodzic zdrowe dziecko...
 
Dzień dobry wszystkim:) co do mdłości, to mnie dopadaja rano i wieczorem. A macie jakies sposoby na mdłości w środkach komunikacji miejskiej? Dotarcie do pracy to teraz dla mnie nie lada wyczyn ;)

Trzymam kciuki za wszystkie wizytujace dzisiaj Mamy &&&
 
Ja przez mdłości jestem dosłownie ledwo żywa. Od dwóch tygodni są z każdym dniem coraz silniejsze i nie mijają ani na chwilę. Od kilku dni nie jestem w stanie nic zjeść. Próbowałam już chyba wszystkiego i jedynie kiedy wypiję miętę moge choć na chwile zapomnieć o mdłościach no ale jedzenie odpada bo wymiotuję dosłownie wszystkim. Zaczęły mi się też omdlenia no ale nic dziwnego skoro mój żołądek nie przyswaja niczego :-( O zapachach to już nawet nie wspominam. Najgorsze jest to kiedy słysze o przypadkach, kiedy takie mdłości wcale nie odpuszczają tak szybko. W piątek mam kolejną wizytę i chyba muszę interweniować bo w ciągu tygodnia schudłam już dobre 3kg. Słyszałam, że w ekstremalnych przypadkach można dostać coś na zahamowanie mdłości.
 
BIGBI poza domem mam Gaviscon w tabletkach a w domu Gaviscon w syropie. Poki co pomaga na mdlosci :-) nieraz wychodzac z domu mam tez landrynki mietowe czasem starcza ze sie obejdzie bez Gavisconu
 
Witam się wtorkowo :)

produkcja pełną parą :szok: ale nadrobiłam dałam radę :)

to tak po pierwsze ritta prosiłam o pokazanie ciuszków i chyba jako jedyna nie widziałam zdięć nie umiem ich znalesc:( a tu dziewczyny mówią żę lasencja z Ciebie jak się patrzy :)

candy suknia piękna tylko właśnie gdzie ją założyć ?? :p

pisałyście o rodzeństwach ja mam w sumie 4 rodzeństwa starszego brata młodszą siostrę i 2 małych braci :) mama zaszalała przed 40 :)
ale cała rodzina mieszka w uk tutaj zostałam tylko ja z tata i babcią reszta poleciała więc z młodszymi braćmi wogóle kontaktu nie mam widzimy się pare dni raz na 2 lata.. ale starszy brat za to przylatuje byłam w szoku bo chciał być w polsce w trakcie mojego porodu ale niestety mała za póżno wyskoczyła :) był na chrzcinach na naszym ślubie na roczku NAtalki a nie spodziewałam się że tak się zżyjemy :) siostra to szczyga 17 lat w tym roku więc robi się dorosła i coraz więcej ma do powiedzenia i pyskowania ale też z jednej strony ją rozumiem :) mój M ma brata młodszego dogadują się chociaż mody bardzo szybko strzela fochy wystarczy zwrocić uwagę.. ma 24 lata w tym roku a zachowuję się jak dzieciak :p ale jak coś się dzieje to są razem .. dlatego my też chcemy mieć dwojkę dzieci myśle że na 3 się nie zdecydujemy no ale to akurat czas pokaże hehe :)

za wizyty trzymam kciuki &&&& EM Ka czekam na dobre wiadomości :)

no właśnie gohson i denka znikły... odezwijcię się mamuśki :)

więcej nie pamiętam, a i tak się rozpisałam :)

edit. soniafanka masz rację zgłoś się do lekarza są specjalne leki na mdłości w poważnych przypadkach a twój wydaje mi się taki włąśnie jest ... :)
 
Ostatnia edycja:
U u tesciow juz jest 10 wnuków i w tym roku dwa kolejne sie urodzą. tam to bywa wesoło. .
u moich teściów jest już 12 wnucząt, nasze będzie 13 :pJejj mdłości mnie męczą niesamowiecie, wszystko śmierdzi, apetyt zerowy ( tu chyba powinnam się cieszyć ). Ciszę się że teraz trwają ferie, odpadł mi na chwilę obowiązek odprowadzania młodego do szkoły i mamy leniwe poranki.
 
reklama
Ja w rozsypce, wczoraj wieczorem odeszła moja ukochana psica....cala noc płakałam, rzygałam....teraz siedzę pale, pije kawę płacze i wymiotuje z nerwów...mam dzisiaj wizytę pierwsza u lekarza, może uda mi sie ogarnąć i tam doczłapać...życie jest tak cholera nie sprawiedliwe ze to sie w głowie nie mieści :(
 
Do góry