reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Dziewczyny zaraz zwariuje! Moi sasiedzi cos gotuja i czuc u mnie w mieszkaniu! Normalnie nigdy mi to nie przeszkadzalo ale teraz strasznie smierdzi! Nosi mnie na wymioty przez to. Bleeee :(
 
reklama
Z zapachami mialam w Oskarowej ciązy tak, ze nawet woda mi smierdziala. Jak do sklepu wchodzilam to na sekunde, takim pendem, blada jak trup.. bo wymiot juz byl w drodze. i ze sklepu nad rów. bo bym nie doniosla do domu. I tak do ok 5 m-ca. Jak bylam na weselu Ł brata to tragedia. Poszlam na nie bo Filip by z tatą nie poszedł. I calkiem ladny kibelek tam był. calą impreze tam spedzilam :D wymiotując.. tyle zapachów bylo.
teraz nic mi nie dolega. aaaa sory.. to co na twarzy sie dzieje ( zawsze sie dzialo tylko teraz zwalam na ciąze :D ) .

mnie boli zolądek. od tygodnia mam jelitowke. i czysci mnie dolem strasznie ;/ jakby nie mialo kogo.
 
Od niedzieli mam upławy podbiegłe krwią :-( nie na tyle aby brudzić bieliznę, ale jednak jest ten dyskomfort a wizyta dopiero 4.... jeszcze tydzień...
Po za tym kto wymyślił że w ciąży są poranne mdłości :wściekła/y: Od dwóch dni od godziny 18 nie mogę patrzeć na jedzenie bo mi gula w gardle straszna rośnie i zbiera na wymioty.. nawet teraz gdy tylko myśle o jedzeniu pisząc tego posta FUJ...
 
Po za tym kto wymyślił że w ciąży są poranne mdłości :wściekła/y: Od dwóch dni od godziny 18 nie mogę patrzeć na jedzenie bo mi gula w gardle straszna rośnie i zbiera na wymioty.. nawet teraz gdy tylko myśle o jedzeniu pisząc tego posta FUJ...
tez mam straszny problem od poznego popoludnia :( bez finalu, ale caly czas mnie mdli ble
 
Na pewno nie sa poranne :) mnie tez mdli najbardziej od popoludnia az spac pojde.
Naprawde nie wytrzymam :( juz chce drugi trymestr ;(
 
Mam to szczęście że mam abonament z pracy w Medicoverze i tak prowadzę ciążę. Ale mam kuzynkę (nota bene pielęgniarkę), która mieszka w Grodzisku więc mogę zapytać, może ona kogoś poleci.
jesli możesz,będę wdzięczna
ale odrazu mówię do dr. Rysak-Lubertowicz nie ma opcji sie dostać,on oblegany
 
Mnie mdlosci trzymaja caly dzien aktualnie tylko na wieczor odpuszczaja i mam jakis apetyt. Zapachy mnie draznia do tego stopnia ze od kilku dni nie bylam w stanie ugotowac obiadu, po prostu bleee. Ale Gaviscon daje rade :-)
 
reklama
Hej!
O, Jezu! Ale wy naprodukowalyscie stron :szok: Rano napisalam pierwszego posta na 153, a teraz juz 170!;-)

Ledwo zdazylam doczytac...bo niestety po szkole obiad, potem zabralam dzieciaki na lekcje plywania i zanim sie czlowiek obejrzal to juz wieczor ;-)

Ja Wam powiem, ze poki co mdlosci nie mam...
W pierwszej ciazy nie moglam tylko zniesc zapachu papierosow w poblizu - poza tym ok...
Za to moja przyjaciolka (ktora tez jest teraz w ciazy - tylko 11 tydzien) - to miala tragiczne mdlosci w kazdej ciazy - a w obecnej w koncu pomalu zaczyna jej przechodzic...
Nie mam pojecia od czego to zalezy, moze od genow ;-)
Co do wiekszych rodzin - to ja mam jedna znajoma - ktora juz wrocila do Polski - co ma 4 dzieci (i wszyscy zawsze jej wspolczuli - choc oni jako rodzina mieli sie dobrze itd.)... Poza nimi - to wszyscy maksymalnie po 2 dzieci...
Dopiero teraz wlasnie moja przyjaciolka jest w ciazy z trzecim - no i my tez ;-) Ja zawsze marzylam o 4 dzieci (najpierw 2 z mala roznica wieku i potem za jakies 5 lat kolejna dwojke) - jak na razie jestesmy na dobrej drodze :-)
 
Do góry