reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Kurcze mam dzisiaj jakieś plamienia, wczoraj wieczorem coś mnie brzuch pobelewal dość mocno. Dobrze ze wizyta po jutrze...jakoś dotrwam chyba, I tez mnie przeziębienie łapię , herbatke rozgrzewającą z miodem popijam.
Ktoś wie jak to z czosnkiem ? Nic mnie tak na nogi podczas choroby nie stawia jak gorące mleko z czosnkiem i miodem mmm pychota.
 
reklama
BubblesGirl, AanetaW -ja ten ból jak na @ to mam o różnych porach dnia (pojawia się kilka razy dziennie, trwa chwilę, przechodzi i jest raczej delikatny), ale w nocy raczej nie występuje, jedynie kłucie przy przekręcaniu się z boku na bok, tak jak już wspominałam.
A jeżeli chodzi o wątek z dolegliwościami to jestem za, dziś mnie jakoś tak w prawym uchu zaczęło boleć i nie wiem od czego.. (nie jest to ból w uchu wewnętrznym, ale w przewodzie słuchowym zewnętrznym, że tak powiem anatomicznym językiem hehe) jakby mi się coś w nim robiło, jakaś krosta czy coś, dziwne..
 
Ja testow papa nie będę też robić puki wszystko będzie wporządku :) jak ritta pisze dla mnie też to za duży stres by był ...

furciaczek czosnek ja najbardziej :) i syrop z cebuli czosnku i miodu jest bardzo dobry :) jakie te plamienia masz??? ja będą mocniejsze to może lepiej wcześniej iść do lekarza?? :)

Rajo nie mam pojęcia co to może być ta krostka...

bol jak na @ jest normalny na tym etapie :) mnie wczoraj strasznie pachwiny ciągły masakra.. ale to znaczy że dzidzia ładnie rośnie :)
 
Ciekaych rzczy się człowiek dowiaduje :D
Ja póki co, z przytulasków nie bede rezygnować. Zwłaszcza, że mężul taki milutki sie zrobił :-D
Tez sobie nie wyobrazam, zeby zaprzestac, w ogole wszedzie sie slyszy, zeby nie rezygnowac z seksu , o ile lekarz nie zabrania, no i hulaj dusza, hulaj wola, w ciazy juz jestem, wiec mozna sie cieszyc, bez gumiakowym seksem :-D

A ja tak może z innej beczki. Moja gin powiedziała żebym się zastanowiła czy chce prenatalne tylko w formie usg czy dokładniejsze. Teoretycznie nie jestem w grupie ryzyka ale powiedziała mi że jeżeli będę chciała to ona mi tak napisze skierowanie że nfz to"łyknie".
Teraz tak czytam na temat tych badań i nie wiem co ona miała na myśli bo jest kilka rodzajów nieinwazyjnych i są też inwazyjne które niosą niestety niewielkie zagrożenia łącznie z 1% poronień...
Co Wy o tym w ogóle myślicie? Któraś z Was będzie miała robione coś oprócz usg prenatalnego?

Ja sie sama zastanawiam czy robic badanie usg genetyczne w 11 tyg na przyziernosc karkowa. Ostatnio tego nie mialam, a u nas to genetyczne jest platne dla mlodych kobiet, wiec chyba sobie odpuszcze. Zadne punkcje wod plodowych ani takie rzeczy nie wchodza u mnie w gre. Sam stres zwiazany z tymi badaniami potrafi wiele zlego zrobic.


A ja juz moim facetow ogarnelam, jeden do pracy, drugi do spania, kurka kwasu foliowego nie mam jeszcze, dzis apteke o 13.30 otwieraja, no nieeeeee :no: az wstyd i sie tym stresuje, maz mi kupi dzis w miescie :dry:
 
Nexiss ja tez mialam ograniczac a dzisiaj paczka wciagnelam :p

Rajo a to Twoja pierwsza ciaza? Bole brzucha sa zupelnie normalne. Mnie w pierwszej ciazy bolal bardziej niz w pozniejszej i tej teraz. Tak mnie czasami wtedy bolalo ze nie bylam w stanie chodzic.

Przytulanki mozna jak najbardziej jak nie ma przeciwskazan, dzidzius jest bardzo chroniony, szyjka macicy zaczopowana i nic sie nie przedostanie ;) a co do spermy nie do srodka to tez pierwszy raz slysze...
 
Yyy.. mówiłam, że boli mnie tylko w nocy? Cofam to:p Właśnie mnie złapało.. :) Chyba sobie wykrakałam, ale szczerze jakoś mniej się stresuję jak mnie coś ciągnie czy pobolewa, bo wtedy wiem, że tam się coś dzieje:)
 
ogólnie jest tak żę sperma może powodować skurcze macicy dlatego powinno się tego unikać w pierwszym trymestrze najbardziej, a przed porodem można ile się chce bo to ułatwia poród i przyspiesza skórcze i działa jak oksytocyna :) którą się dostaję np po terminie na przyspieszenie :)
 
Ayni a skad jestes skoro u Ciebie badanie na przeziernosc karku jest platne?

Ania u mnie nie dzialalo :p dwa porody mialam wywolywane :)
 
reklama
ja tez miałam wywoływane :) hehe też za bardzo nie działało :)

wchłonełam właśnie serek wiejski z cukrem i popiłam sokiem z pomarańczy :)
 
Do góry