reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Kara dzieki, ale jutro z rana ide do gina zeby sie uspokoic, bo az sie trzese ze stresu. Nie wiem czy jeszcze raz w tej ciazy zdecyduje sie na orzytulanie, za duzo nerwow mnie to kosztuje.

Witam nowe mamusie :)

Gochson nadal trzymam kciuki, wiara czyni cuda :*


Wy tu o slubach, a ja osobiscie raczej po raz drugi sie nie zdecyduje ;)

Nexis stosowalam lactovaginal po grzybku i jest naprawde dobry, ale drooogie jak nie wiem. Lepiej ograniczyc slodycze i codziennie zjesc jogurt naturalny :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Candy to trzymam kciuki &&&, żeby się spełniło i żebyście mieli cudowne walentynki:tak::-D

No niby we wrześniu się rodzi najwięcej dzieci, coś w tym chyba jest skoro na wrześniówkach tak tłoczno:D
 
Witam się :)

chyba 2 godziny was już czytam... ale nadrobiłam :) wczoraj już sił nie miałam na to :)

oczywiście nie pamiętam za dużo..

gochson super że jednak się maleństwo pojawiło :) czekamy na dalsze wieści:)

piszecie o sexiku :) u mnie to różnie bywa.. raz mam wybuchnąć bo tak mi się chce a raz jakoś tak nie...
ale najbardziej podobało mi się :

"candy a jak z waszym libido??
emilia candy a co to jest :) "

no buchłam śmiechem haha :)

Witam wszystkie nowe mamuśki a parę Was doszło :) i bardzo ładnie :)

no i obiawy się pokazują i u mnie.. jak moje dziecko strzeliło dzisiaj, że tak powiem kupkę to myślałam że dołożę się do tego interesu.. masakra :)
i piję ciągle świerzy soczek wyciskany z pomarańczy pyszny jest po prostu :)

nie wiem co jeszcze pisać.. skleroza.. aale już będę na bierząco znowu:)
 
Witam się i ja :) pozdrowienia dla nowych wrześnióweczek!
Gochson, tak się cieszę!!! trzymam mocno kciuki! ta niewiedza jest najgorsza, obyś jak najszybciej usłyszała wspaniałe wieści :)
A z moich objawów to senność, płacz kilka razy dziennie bez powodu, nudności (chociaż nie takie straszne) no i bóle podbrzusza, które najbardziej mnie niepokoją...a tak to apetyt raz jest a raz go nie ma.
Walentynkowe zaręczyny brzmią tak romantycznie, życzę wam dziewczyny abyście dostały swoje pierścionki :)
Czytałam, że we wczesnej ciąży szyjka jest nabrzmiała i ukrwiona i że mogą się zdarzyć delikatne krwawienia po przytulaniu lub po badaniach. Ja np. po usg zauważyłam kilka krwistych niteczek, lekarz kazał się nie przejmować.
Ściskam was mocno i życzę miłego dnia :)
 
A moje libido to akurat chyba wzrosło, z tym, że ja się boję i tak się oboje z moim męczymy, ale skoro nie plamię, ani nic mi się nie dzieje to chyba można, jak myślicie? Bo się wykończyć idzie z taką abstynencją:-D
 
reklama
maddlena dzięki, to chyba dzisiaj mój będzie miał niespodziankę wieczorem:D Moja teściowa go ostatnio przestrzegła, że teraz musi uważać na mnie i na dzidzie, żeby nas nie uszkodzić i że ma być delikatny i w ogóle, staraliśmy się zachować powagę, ale oboje myśleliśmy, że padniemy ze śmiechu jak nam rad łóżkowych zaczęła udzielać:-D
 
Do góry