reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

dziewczyny a jak z waszym libido :-p?


Moje libido nie jest aktywne już od ponad dwóch lat ;-) Obecna ciaża to prawdziwy "cud" przy obecnym "życiu w celibacie" :-p no a mój problem w temacie jest z głowy, bo mąż mieszka w innym kraju, więc zdaje się że całą ciążę bede miec celibat.
Zreszta poprzednie ciąże po współżyciu dostawałm skurczy :-( A zatem po prostu "nie lubie tego"
 
reklama
Moje libido nie jest aktywne już od ponad dwóch lat ;-) Obecna ciaża to prawdziwy "cud" przy obecnym "życiu w celibacie" :-p no a mój problem w temacie jest z głowy, bo mąż mieszka w innym kraju, więc zdaje się że całą ciążę bede miec celibat.
Zreszta poprzednie ciąże po współżyciu dostawałm skurczy :-( A zatem po prostu "nie lubie tego"

Nie jesteś sama, mój obecnie tez rezyduje w innym kraju i tez mamy cud...spotykamy się kilka razy w roku po kilka dni :-p
 
Co tam robicie? Ja oglądam horror a na reklamach wynalazlam promocje w necie i ciuszki ciążowe 6 sztuk za 50 € znalazłam, jutro zamawiam, bo w lato trzeba będzie 4x tyle zapłacić :-/
 
Witajcie wrześniowe mamusie! :) Podglądam Was od początku stycznia z nadzieją, że do Was dołączę i chyba mnie zaraziłyście :) Nie mogłam spać całą noc, co chwilę się budziłam z wrażenia bo właśnie dziś zaplanowałam zrobić test. Po godzinie 5 rano zrobiłam i..... Są dwie kreseczki! Miałam długie i nieregularne cykle, ale z moich obliczeń termin powinnam mieć na koniec września- początek października. W poniedziałek planuję zapisać się do ginekologa, więc mam nadzieję że wszystko mi potwierdzi. ;-) Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona :)
 
ayni ja takze juz przegladam aukcje, po pierwsze dlatego ze juz potrzebuje ciazowych spodni ;-) no i teraz na wyprzedarzach mozna znalesc ciuszki dla noworodka za grosze, nieraz warto :tak:
 
Dowiedziałam się od znajomej położnej ze lekarz do którego w środę idę nie ma pojęcia o tym co robi...wywalony ze szpitala za niekompetencje...uroczo :no: Ale chyba już te pierwsza wizytę tam zrobię, potem będę szukać innego.
Tylko mieszkając na zadoopiu 40km w jedna stronę do większego miasta .
 
Dowiedziałam się od znajomej położnej ze lekarz do którego w środę idę nie ma pojęcia o tym co robi...wywalony ze szpitala za niekompetencje...uroczo :no: Ale chyba już te pierwsza wizytę tam zrobię, potem będę szukać innego.
Tylko mieszkając na zadoopiu 40km w jedna stronę do większego miasta .

Poszukaj w necie, poczytaj opinie. moze troch Ci to ulatwi sprawe.
Rajo witaj. Pewnie,ze cie przyjmiemy.
DOODA i Anita z Wami rowniez sie witam.
Ja juz tez mam problem ze spodniami.
Jedziemy dzisiaj na urodziny do tesciowej. Nie wiem, jak udawac, ze NIE JESTEM W CIAZY, kiedy kawa mi nie smakuje, jestem wzdeta... a do prenatalnych wolelibysmy nie mowic...
 
Ostatnia edycja:
Cześć Dziewczyny,
od jakiegoś czasu przeglądam forum i dziś postanowiłam przyłączyć się do Was.

Pierwsza wizyta u lekarza już za mną. termin porodu między 10 a 13 września. Nasi rodzice i rodzeństwo już wiedzą. Z dalszym przekazywaniem wiadomości czekamy, aż będziemy pewni, że wszystko jest ok :)
 
reklama
Cześć dziewczyny.
Widzę, że jest nas coraz więcej

Witam nowe wrześnióweczki :)

U mnie niestety wyniki moczu wyszły kiepsko. Liczne bakterie i inne. Zobaczymy co powie lekarz.

Miłej niedzieli.
 
Do góry