reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

furciaczek szukaj szybciutko nowego gina zebys zdazyla sie wczesnie zapisac ;-) chyba nadal obowiazuje przebywanie pod opieka lekarska przed 10TC jesli potem sie chce miec becikowe. Natomiast idealnych lekarzy nie ma :-( Ta ciaze bede prowadzic tez u jakiegos nieznajomego ale polecila mi go kolezanka, i mam nadzieje ze wie co robi :tak: Dwie ciaze u niego prowadzila, wiec oby &&&


maddlena u mnie ciąza tez w tajemnicy, choc wiem ze do końca trymestru tego nie ukryje, a dopiero genetyczne sa ok 12-14tc wtedy bede miala już brzuch jak balon. Musze sie w koncu jakos zebrac i powiedziec rodzicom, dla wlasnego dobra, bo przyda i sie bardzo ich pomoc.



No wiec zamowienie na spodnie i legginsy ciazowe juz zlożone :tak: ja nie daje rady juz chodzic w niczym poza legginsami, i nawet z majtkami mam problem bo gniota :sorry2: Musze dokupic jakies inne, a poki co zamowilam jeszcze wygodniejsze biustonosze spotrowe. W usztywnianych tez juz nie moge chodzi bo piersi bola :szok: Tunik mam cala mase, choc tyle dobrze ;-)
 
reklama
Wczesniej sie naprodukowalam i mi sie post nie wyswietlil :(

Witam nowe wrzesniowiczki :)

Ja na szczescie sie jeszcze mieszcze w spodnie ale i tak wole sukienki i spodnice wiec nie bede za nimi tesknic :)

Wczoraj na spotkaniu jadlam kebab i cala noc nie spalam przez masakryczne wzdecia, do teraz mnie kichy bola, to pewnie przez kapuste... ale dooobry byl :D jednak to moj ostatni kebab w ciazy, wole juz nie cierpiec.

Dziewczyny pocieszcie mnie, kiedy zejda mi te ciazowe pryszcze, bo patrzec w lustro nie moge :(

A i o libido mialam napisac, na waszym tle to chyba jestem jakas kosmitka. :D Moje jest tak wysokie, ze budze sie nad ranem i nie moge sie odpedzic od tych mysli hehe, uwielbiam i mogla bym dwa razy dziennie :D

Milej niedzieli kochane!
 
No ja mam prenatalne 18 lutego, dokladnie pierwczego dnia 12-tego tygodnia. Ale to i tak jeszcze 3 tyg. A nie chce mowic ze strachu, czy na pewno dzidzius jest zdrowy....
Denka problemy z cera powinny minac z koncem pierwszego trymestru.
Wiecie, ale ta ciaza jakos tak SZYBKO leci. We wtorek JUZ zaczynan 9 tydz.
 
Witajcie Dziewczyny! Te nowoprzybyle i te wdrożone :)
tak sie naczytałam wczoraj o waszych snach i dzisiaj w nocy miałam takie ze ach
! Najpierw mi sie śnił erotyczny sen a potem sen w którym opowiadalam o tym erotycznym śnie ;)
denka, ja tez muszę uważać na wszystko co jem bo jak sie zapomnę to potem mnie chce rozerwać.. A pryszcze tez mi sie pojawiły...
on i tez spodnie zaczynaja mnie ciagnąć wiec w grę wchodzi dresik i spodenki na gumkach. Muszę pomyśleć o tych ciążowych bo nie uciskaja brzuszka. A dziś coś mnie tknęlo i stanęłam przed lustrem profilem i zobaczyłam niewielkie zaokrągleniem w okolicy pępka :) możliwe??? :)
pozdrawiam was serdecznie i życzę miłej niedzieli! My dziś po raz pierwszy od bardzo dawna jemy obiad niedzielny w domu. Mama odpocznie od gotowania a ja unikne zapachów, które niestety mnie bardzo drażnią.. Buziaki!!!
 
A jeżeli chodzi o libido to kilka lat temu brałam antykoncepcje i po niej mi spadło, od połowy stycznia jest taaak wielkie, że ciągle myślę o przytulaskach :) za to mój narzeczony właśnie od tego czasu co ja mam ochotę to on nie ma. Dziś jak się dowiedziałam, że jestem w ciąży to tak wymyśliliśmy, że może on jakoś czuł podświadomie moją ciążę i dlatego go odpychało :)
Zauważyłam też, że od jakiegoś tygodnia codziennie mam sny, które są bardzo realistyczne, czyli jednak hormony dają o sobie znać, ale te moje objawy naprawdę bardzo słabo wskazywały na ciążę :). Jedyne co było zastanawiające to bolesność piersi przez jakiś tydzień, później ustała i teraz od dwóch dni znów mnie bolą oraz meega zmęczenie :)
Ostatnią @ miałam 18.12 więc kalendarze wyliczają mi 6 tydz, ale myślę, że ciąża jest młodsza bo moje cykle dochodziły nawet do 42 dni. Miałam iść do ginekologa i je skontrolować, a tu taka niespodzianka :)
 
Ostatnia edycja:
No cześć:-* Witam się niedzielnie, coś chyba źle spałam bo brzuszek mnie boli... wrażenie takie jak by się rozciągał macie takie?:D

Urodzinki jak najbardziej Udane mąż udekorował torta na Kubusia Puchatka:D Nadia z 10 razy zdmuchiwała świeczkę bo chciała jeszcze:D:D

Tort pyszny:D zjadłam wczoraj 3 kawałki i w nocy jeden... pierwszy raz tak wpieprzam torta, nigdy nawet swojego ślubnego nie zjadłam w całości.

Libido? hmmm słabnie i to strasznie, w piątek się pokłóciłam z emem i od tamtej pory zero, i ja głupia się cieszę bo chociaż nie muszę się głupio tłumaczyć że brzuch mnie boli... ale po prostu nie mam ochoty normalnie.......


Mam wrażęnie że rośnie mi jeden cycek;/;/ serio głupio to brzmi ale naprawdę... jeden jest o polowe mniejszy od 2;/;/ tragedia... ja szykuje rosołek i na 2 danie idziemy do teśćiów:D.... u nas jakos z - 12 ale świeci słoneczko:D


Rita Gratulacje Moderatorko:-*
 
maddlena idziesz na prenatalne prywatnie? Ja sie jutro dowiem jaki termin dostane na NFZ az strach pomyslec bo zazwyczaj to sa ze dwa miesiace czekania wiec w marcu by byl bardziej na 14tc :sorry2: no ale jak cos to zrobie prywatnie wczesniej :tak:
 
Dziewczyny, elleni zasugerowała żeby w każdej nazwie tematu dopisywać "wrześniówki 2014".
Mi się wydaję, że to niepotrzebnie wydłuży nazwę tematu. Ja jak korzystam z telefonu to poza nazwą tematu widzę również nazwę wątku do jakiego należy ale to jest moje zdanie.
A co Wy o tym myślicie ? Chcecie aby w nazwach tematów był dopisek wrześniówki 2014 czy nie ?
 
Witam i ja.
Ale nas się tu dużo zrobiło. Witam wszystkie nowe mamusie i obyśmy zostały razem do września :)
Ritta- zgadzam się z Tobą. za długie to będzie. Tam myśle ,że może jakąś liste trzeba już zrobić ( chyba ,że już jest :-().

Miłego dnia dziewczynki :)
 
reklama
Do góry