reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

reklama
Ritta, też się zgadzam, że to nie potrzebne.

Co do libido... u mnie też poniżej zera. Mnie się zdaje, że to wina hormonów ciążowych. Z utęsknieniem czekam na II trymestr o którym wszyscy mówią, że ochota na seks przybywa z potrojoną siłą. Ciekawa jestem czy i mnie to dopadnie :-p

A ja właśnie wróciłam do domu po wczorajszych urodzinach bratowej mojego M. Było przemiło ale niestety dla mnie męczarnia bo wszystkie zapachy doprowadzały mnie do szału... grzejący się barszczyk, cieplutkie paszteciki, kiełbasa... Myślałam, że umre tak mnie muliło. Najgorsze jest to, że najbardziej odrzucają mnie zapachy które wcześniej uwielbiałam. Ojjj kiedy te mdłości pójdą sobie precz?! :-(
 
Juppiiii fajnie. Będziemy sie tam chwalić ;) a wszystkim miłego dnia. Nadrobie jak położę numer 1 spać :D
 
maddlena idziesz na prenatalne prywatnie? Ja sie jutro dowiem jaki termin dostane na NFZ az strach pomyslec bo zazwyczaj to sa ze dwa miesiace czekania wiec w marcu by byl bardziej na 14tc :sorry2: no ale jak cos to zrobie prywatnie wczesniej :tak:

Tak,robie prywatnie. Co prawda pzysluguja mi na NFZ, ae moj gin mowi, ze zna taka dobra pania doktor, ktora szkolila sie w Angli , ale wlasnie nie pracuje na NFZ tylko prywatnie. A mi tak bardzo zalezy, zeby na prawde solidnie przebadac kruszyne, ze poswiece te troche kasy.
 
Dziewczyny, jak już wspomniała Emalia ja też uważam, że możemy powoli uzupełniać naszą listę wrześniówek.
Poniżej daję przykład jak mogłaby wyglądać. Oczywiście od nas zależy jakie dane chcemy udostępnić. Nie musicie podawać imienia a miejsce zamieszkania można podać województwo/kraj, rodzeństwo tez można podać syn/córka. Ja jednak myślę, że fajnie jak się trochę lepiej poznamy i będziemy wiedzieć trochę więcej o sobie.
Proszę o Wasze sugestie i przesyłanie informacji na PW do Wesolutkiej.


9.09.2014

Ritta - Gosia
wiek: 32 lata
miejsce zamieszkania: Warszawa
płeć/imię:
rodzeństwo: Karolina 2006

szlaczek.jpg
 

Załączniki

  • szlaczek.jpg
    szlaczek.jpg
    8,4 KB · Wyświetleń: 41
Dziewczyny, jak najbardziej, ja tez wyślę swoje dane tylko w środę jak już będę znała przewidywana datę porodu i dokładny wiek ciazy :)
 
co do mojego libido to ja jak denka mogłabym z łóżka nie wychodzić (jak nimfomanka)
w pierwszej ciąży jedynie hamowaliśmy się do 6 msc (zakaz od lekarza)
a w drugiej normalnie za to pod koniec dawałam czadu :-D

nie będąc w ciąży też nie miewam spadków libido
ale podczas karmienia piersią nawet nie myślę o sexie
 
reklama
A mnie dzisiaj dopadło siusianie co chwila, pewnie przez rozciągającą się macicę. Po prostu co pół godziny chodzę do wc :) też tak macie?
 
Do góry