reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

ale tu dzisiaj naprodukowałyście
sawi
badania prenatalne robi się nie do 12 tyg, ale od 11 do 13+6dni. I raczej nie są one w ramach normalne, standardowej wizyty na NFZ.

Kusiak niestety poronienia zdarzają się dośc często. Wg mojego gina natura sama eliminuje co 7 ciążę.
Koko witaj.
anncka bardzo mi przykro, tulę cię mocno...
furciaczek badania prenatalne, w tym przeciewowe robi się prywatnie, chyba , że masz powyżej 35 lat, choroby genetyczne w rodzinie, wady genetyczne lub rozwojowe w poprzednich ciążach, wtedy nalezy się na NFZ. W innym razie prywatnie. Koszt ok 250-350 zl.
Kara. gratuluję serduszka i udanej wizyty.

Tyle dzisiaj tu nadrukowałyście, że już nie wiem, co komu odpisać...
Kochane, nie nakręcajcie się i nie stresujcie niepotrzebnie, bo to może tylko zaszkodzić. Trzeba wierzyć, że fasolki mają się dobrze i nic im nie grozi... ja np w to wierzę. Po moich doświadczeniach wierzę, że drugi raz NIE MOŻE nas spotkać nić złego...
Co do wagi, to u mnie też nie jest najlepiej. Przy wzroście 170 cm ważę 72 kg, więc KRUSZYNĄ też nie jestem. Przed pierwszą ciążą ważyłam 68, w dniu porodu 83, po porodzie 75, schudłam do 68, potem w drugiej przytyłam do 72, tak mi zostało, bo sobie "popuściłam", bo wiedziałam, że niedługo zajdę w ciążę, więc się nie odchudzałam.
A teraz jem normalnie, tak jak zwykle, tylko trochę więcej owoców, nabiału. No i wody też piję dużo.

Muszę się umówić do dentysty na kontrol, bo w ciąży zęby "lubią" się psuć.
Antoś znowu przeziębiony...

Oglądaliśmy dzisiaj TV, pokazywali kebaby.. Tak mnie naszło, że musieliśmy zamówić. Ale były dobre, mhm....
 
Ostatnia edycja:
reklama
Gratuluje serduszek i trzymam kciuki za dobre wyniki reszty. :)

Candy, tydzien to nie tak dlugo. Widzicie, czasem niewiedza jest blogoslawienstwem, gdybysmy nie czytaly o tych wszystkich zagrozeniach, nie balybysmy sie tak bardzo.

Ja staram sie wierzyc lekarzowi, ze jest ok :)

Wkurzaja mnie juz te pobudki o 5 rano, wszyscy spia i nie mam z kim rozmawiac.
Kochane nie placzemy, ja juz nie ryczalam dwa dni, jest progress :)
 
Hej :)

ale produkujecie :)

anncka przykro mi bardzo :( trzymaj się :*

nie wiem co której odpisać ... taka skleroza mi się załączyła.. i nie umiem się skupić nad niczym :)

gratuluję udanych wizyt i serduszek :)

ja też staram się wierzyć lekarzowi że wszystko jest wporządku ale... czasami przychodzi taki moment że panikuję a nic złego się nie dzieję...

miłego dnia :)
 
Dzisiaj znowu nocka plackiem na plecach....mam wrażenie ze cycki zaraz mi eksplodują:no:
Jak to jest z kawa? Rano muszę dwie kawy machnąć dla odzyskania przytomności, bez tego ciężko mi funkcjonować...i w dzień ze 3 wypijam bo lubię:zawstydzona/y:
 
Cześć dziewczyny.

Zostałyśmy poproszone o wybór moderatora spośród nas.
Ponieważ jestem na BB codziennie i czytam nasze forum od deski do deski mogę podjąć się tej funkcji. Ale oczywiście wybór ma być wspólny więc czekam na Wasze propozycje i opinie.
Miłego dnia ;)
 
Mnie od samego poczatku odrzuca od kawy wiec was podziwiam. Ogladalam galerie brzuszkow, juz nie moge doczekac sie swojego :)
Mam pytanie do mam ktore juz rodzily, kiedy najlepiej zaczac smarowac brzuch by zapobiec rozstepom? Mam skore atopowa, wiec jest bardzo wysuszona, teraz nawet bardziej niz przed ciaza. Nie chce miec ogromnych rozstepow, tym bardziej, ze zawsze bylam szczupla.

Ritta jesli chcesz, dla mnie ok :)
 
denka ja już zaczęłam smarować. Kupiłam Mustele (droga ale można ją stosować od początku ciąży) i póki co smaruje raz dziennie piersi i brzuch. Od 4 miesiąca 2 razy dziennie.

Też jestem szczupła i sporo przytyłam w ciąży ale, po pierwszej ciąży nie mam rozstępów i chciałabym żeby tak pozostało ;)
 
reklama
Do góry