reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

reklama
Ja startuje 162cm i 61 kg. :) znajomy mowi, ze przytyje z 15 kg ale jakos sobie nie wyobrazam wazyc 75 kg! Fajnie by bylo gdyby skonczylo sie na 70kg, pozniej niech wysysa z cyca zbedne kg hehe.

Nimfii tez wazylam kilka lat temu 48 kg i przytylam do 63 po lekach i tak juz zostalo, ale teraz czuje sie lepiej z waga 61, bardziej kobieco i normalnie, wtedy to mozna bylo liczyc kosci a rozm 34 byl na mnie za duzy hehe


Eno nie to ja ledwo w S sie wciskam :p mam duza pupe i duze piersi i duze wciecie w tali :-D Nie jestem az taka chudzina jakby sie zdawalo, dla mnie teraz sa w sam raz kobiece ksztalty. Poza ciaza mialam max 55kg i wtedy czulam sie juz jak balon o.0


Dziewczyny recepta na smarowanie sie oliwka jest taka aby zakladac potem majtki ciazowe ze stanem na brzuszek :) wtedy oliwka wsiaknie w majtki i nie zabrudzi ubran. Mozna tez do tego celu poswiecic jeden pas ciazowy kupic spechalnie na oliwke - jak ktos chce oczywiscie.
 
Nimfii ja teraz zazwyczaj mam s, bo jestem drobna poza piersiami i pupa, jestem typowa klepsydra, jeszcze przez jakis czas bede jeszcze :D

U mnie to oliwka nic nie brudzi, bo po posmarowaniu wsiaka jak w gabke, poza tym nie lubie od razu sie ubierac po prysznicu :)
Dzis jakos mi tak zle, srednio sie czuje. Tak dygocze od srodka i mi slabo.
 
Ja znowu się dobrze czuje od rana :p od 7 nie śpie na 13 do pracy ale u mnie to zmiany nastroju są co chwile....:-)
Najgorsze jest to że pale papierosy i nawet ograniczyć nie potrafie....:no:
 
Witam was babeczki.
Fruciaczek wspolczuje ci bolu. Mnie piersi najbardziej bolaly w pierwszej ciazy. Mialam male B, a urosly do D. I tak zostaly. W drugiej juz tak nie bolaly, a teraz chyba jeszcze mniej.
A kawy prawdziwej juz nie pije od paru dni, bo po prostu mi nie smakuje. Pije jedna rozpuszczalna.
Ritta jesli masz ochote, to jak najbardziej jestem za.
Na rozstepy uzywalam tez DAX PERFECTA MAMA i na brzuchu nie mam rozstepow. Na biuscie troche tak. Oliwki tez juz uzywam,ale ja jak sie umyje, smaruje oliwka i splukuje,wiec nic sie nie klei, a skora fajnie nawilzona.
A co do wagi, to te moje 72 to wcale nie tak malo, kawal baby jestem.

Sniadanko zjedzone, kawa zaliczona, trzeba sie troche ogarnac i wziac za prasowanie, juz mnie "wola" od kilku dni i nie moge sie zmobilizowac....
Gochson przykro mi bardzo... moze w szpitalu okaze sie, ze wszystko w porzadku...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Gochson, trzymam kciuki! może jeszcze nie wszystko stracone :(
Ritta, jak najbardziej nadajesz się na moderatora :)
Dziewczyny, nie uwierzycie z jaką ja wagą startuję, sama się sobie dziwię, że pomimo braku tłuszczu hormony pozwoliły na zajście w ciążę :) ja mam 44 kg przy wzroście 161cm. Nie wyglądam na zabiedzoną po prostu szczupła jestem i mało piersiasta.
Hmm.. nie zakupiłam jeszcze żadnego kremu na rozstępy, pewnie dlatego, że od tygodnia nie wychodzę z domu i nie mam na nic siły. Jak nabiorę sił to kupię jakiś polecony przez was:) Pozdrawiam!
 
Do góry