reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Manianka zostaly u lekarza, bo nie mam komu pokazywac procz wam :)

Ritta ja kupilam sobie olejek babydream z rossmanna, uzywam od dluzszego czasu balsamu do mycia dla mam i mnie nie uczula. No to bede smarowac juz, lepiej zapobiegac niz leczyc :)

Maddlena przy 170cm i wadze 72kg uwazasz, ze nie jestes szczupla? Glupoty pleciesz
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
ja kawy też nie mogę pić za to herbata z cytrynką codziennie rano :)

ritta jeśli masz ochotę to ja jestem zaaa :)

smarować się najlepiej od początku bo skora staję się bardzo sucha przynajmniej tak jest u mnie.. ja się smarowałam w poprzedniej ciązy balsamem oliwką a rozstępy mam ale to zależy .. każda ma inaczej :) ja akurat niestety aką skórę mam.. i jestem bardzo podatna na rozstępy...

manianka mam jedno ale malutki pęcherzyk jest tylko na nim więc po następnej wizycię zacznę wstawiać jak już bedzie co zobaczyć :)

170 i 72 kg ???? ty kobieto szczupła jesteś... ja mam 160 i waże tyle samo.. to już za dobrze nie wygląda.. ale nie umiem schudnąć tyle samo ważyłam jak zaszlam w ciąże z córą wszystkie dodatkowe kilogramy czyli 12kg zeszło a reszta jak była tak jest nadal :( ale już powiedziałam więcej dzieci z M nie planujemy mieć więc teraz po porodzie zrobię wszystko żeby wyglądać tak jak kiedyś...

a wy dziewczyny z jaką wagą startujecie ?? tylko ja jestem powiększonych rozmiarow ?? przynajmniej jedna z Was niech napisze że nie jestem sama :)
 
Dzisiaj znowu nocka plackiem na plecach....mam wrażenie ze cycki zaraz mi eksplodują:no:
Jak to jest z kawa? Rano muszę dwie kawy machnąć dla odzyskania przytomności, bez tego ciężko mi funkcjonować...i w dzień ze 3 wypijam bo lubię:zawstydzona/y:


Ja kawe pije okazyjnie, bardzo slaba latte. Natomiast codziennie ze 2 herbatki oraz Pepsi. Na mnie lepiej dziala taka kofeinka. Natomiast ograniczyc lepiej :tak:

Mnie od samego poczatku odrzuca od kawy wiec was podziwiam. Ogladalam galerie brzuszkow, juz nie moge doczekac sie swojego :)
Mam pytanie do mam ktore juz rodzily, kiedy najlepiej zaczac smarowac brzuch by zapobiec rozstepom? Mam skore atopowa, wiec jest bardzo wysuszona, teraz nawet bardziej niz przed ciaza. Nie chce miec ogromnych rozstepow, tym bardziej, ze zawsze bylam szczupla.

Ritta jesli chcesz, dla mnie ok :)


Kremy Musteli sa dobre ale drogie. Szukaj w aptece specjalnych do atopowej skory :) Jeste tego spory wybor. Ja uzywalam krem Dax Cosmetics Perfecta Mamam na rozstepy ia na piersi :tak: plus oliwke dla dzieci po kapieli. tym razemm mam olejek arganowy tez świetnie nawilża. Natomiast ja nie mam skłonnosci do rozstepow, mam elastyczna skórę.


ania/// ja startuje z waga 47,5kg przy 158cm wzrostu, ale juz mam kilogram do przodu bo jem jak szalona :D zdawaloby sie ze waga "anorektyczna" ale nie wygladam zle ;) Poprzednie ciaze startowalam z waga 52kg i stanelo na koniec na 62kg.
 
Ostatnia edycja:
Ania nie jestes sama :) ja tez 160cm i 72kg eh... :(

Ritta jak najbardziej :)

Co do kawy to niby mozna dwie ale kazda kawa inna (mocniejsza lub nie) wiec mozna do 200mg kofeiny dziennie :)

A co do kremow to ja uzywalam chyba wszystkiego a i tak mam straszne rozstepy, to podobno zalezy od naszych genow, tego jak rozsciagliwa jest nasza skora.
 
Ostatnia edycja:
Ritta jeśli podołasz to czemu nie :)
Maddlena Ty to przy mnie chudzinka jesteś, ja mam we wzroście 168 a jak ważyłam tyle co Ty teraz to byłam laska (jak ja bym chciała wrócić do wagi 70-72 kg :zawstydzona/y:), a teraz to słoń morski :-(

denka moja siostra smarowała się zwykłą oliwką dla dzieci, wszystkie ciuchy miała potem tłuste, ja bym chyba tak nie wytrzymała :-p choć ona jak zaszła w ciążę to chudzinka była to jej się tam miało co rozciągnąć.

Tak patrze na te Wasze wagi i aż zazdroszcze, mi wstyd pisać ile ja waże, powinnam raczej pisać w rozdziale XXL :-(
 
denka też kupiłam babydream z rossmanna i zastanawiałam się, kiedy zacząć smarować, bo póki co ta ja raczej się zapadam w brzuchu niż przyrastam. Wszystko pewnie przez zdrowe jedzenie.
ritta popieram Twoją kandydaturę:cool2:

Mi się poprawił stan skóry (zawsze była bardzo sucha) po stosowaniu żelu do mycia Nivea z olejkiem macadamia.

Wystartowałam z wagą 61kg 173cm, teraz mam 58 kg, więc chuderlak się robię
 
pięknie przynajmniej nie jestem sama :)
chudzinki prawie same tu mamy :)

nexiss nie krępuj się tutaj sami swoi :)

dobry balsam też jest z ziajki dla mam właśnie :) też właśnie nawilża skore i chroni przed rozstępami pare moich koleżanek go używało i sa zachwycone:)

manianka
a tak właśnie podglądam twojego bloga coś nie ma za dużo wpisów :p brak czasu kochana ???
 
Ostatnia edycja:
Ja startuje 162cm i 61 kg. :) znajomy mowi, ze przytyje z 15 kg ale jakos sobie nie wyobrazam wazyc 75 kg! Fajnie by bylo gdyby skonczylo sie na 70kg, pozniej niech wysysa z cyca zbedne kg hehe.

Nimfii tez wazylam kilka lat temu 48 kg i przytylam do 63 po lekach i tak juz zostalo, ale teraz czuje sie lepiej z waga 61, bardziej kobieco i normalnie, wtedy to mozna bylo liczyc kosci a rozm 34 byl na mnie za duzy hehe
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja startuję z wagą 56 kg przy wzroście 162 cm.

W poprzedniej ciąży start 52 kg finisz 72 kg :szok: Ale po 5 miesiącach wróciłam do formy.
Tym razem mam zamiar się bardziej pilnować.
 
reklama
Do góry