reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Hej dziewczyny,

myślałam, że będę się mogła dzis przywitać z Wami ze 100% potwierdzoną informacją, ale byłam dzis u gina nie zrobił mi USG i wysłał na krew którą zrobię jutro rano. Test wyszedł pozytywnie, okresu nie ma :-) Liczę, że wkrótce będę mogła potwierdzić się :tak: Z tego co liczę termin byłby na 24 września :)

pozdrawiam Was bardzo serdecznie!
 
reklama
Witam wszystkie nowe dziewczyny a ktorymi sie jeszcze nie witalarm :)

I gratuluje wszystkich wizyt, badan i usg komu jeszcze nie gratulowalam :)

u mnie nie dziewczyny to juz 5 tydz i 3 dzien a ja nadal nie mam zadnych objawow, nawet biust mnie juz nie boil, brzuch tylko czasami.... I moze powinnam sie cieszyc ze mi nic nie dokucza ale jakos mnie to martwi....
 
Kusiak ja rowniez nadal nie mam zadnych objawow i nawet piersi troche mniej bola a z ciaza wszystko ok. A jak mialas w poprzednich ciazach ?
Ja z corka tez nie mialam objawow wiec teraz mnie to nie dziwi.
 
Ritta no wlasnie dlatego mnie to martwi bo w dwoch poprzednich ciazach mialam dosc silne objawy... W pierwszej bardzo bolal mnie brzuch, tak bardzo ze czasami ledwo chodzilam, wracalam do domu z pracy i kladlam sie do lozka bo nie bylam w stanie wiecej sie poruszac, mdlilo mnie tez chociaz nie wymiotowalam no i sennosc. W drugiej wymiotowalam ale tez nie strasznie porownujac do ciaz kolezanek, za to mdlilo mnie strasznie, nie moglam zniesc zapachu lodowki, bardzo mialam wrazliwe brodawki, brzuch tez bolal ale juz nie tak bardzo jak w pierwszej... No a teraz nic, piersi bolaly na dwa dni przed @ i dwa dni po terminie @ a potem pomalu przechodzilo i teraz juz nie bola, brodawki tak samo, brzuch tez, nie mdli mnie, moze jestem troche zmeczona ale nic szczegolnego. Gdyby nie brak @ i pozytywne testy to bym nie wiedziala ze jestem w ciazy...
 
cześć dziewczyny !
macie jakiś sprawdzony internetowy kalendarz ciąży, do którego często zaglądacie żeby podczytać co się dzieje w jakim tyg ciąży u dzidzi ?
 
denka - jestem z Wałbrzycha, tj ok 70 km od wrocka w stronę gór.
Ja nadal mam mdłości i tylko czekam aż mnie zaciąganie do wc, i to teraz o każdej porze dnia, począwszy od rana gdzie szybko coś muszę zjeść bo już chcę mi się wymiotiwac. Dziś to jak złom bo jeszcze plecy koło łopatki zaczęły mnie boleć. Masakra.

Jeszcze chyba jakieś chorubsko się przypaletalo, macie jakieś sprawdzone sposoby na przeziębienie?
 
Mam mega kaszel i ten ból w plecach to chyba od tej choroby chyba że w nocy złe spałam.
Kusiak - będę musiała choć za cytryną nie przepadam.
 
reklama
cześć dziewczynki

nie pisałam nic ,ale doczytałam

co do wizyt to możecie mnie jutro dopisać o 15:30

już sie denerwuję
że dowiem sie o pozamiacicznej
bo o serduszku to nie mam co nawet pomarzyć,wiem ze wczesnie....

 
Do góry