reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Dziękuje za kciuki. Zarodka nie ma. Lekarz nie wie co jest grane jeżeli am wysoką bete i był do tej pory systematyczny przyrost. Za tydzień kontrola i prawdopodobnie skończy się zabiegiem :(
 
reklama
Emalia moze za tydzien jeszcze sie okaze ze wszystko jest dobrze? Moze ma zly sprzet i dlatego nie widzi? Trzymaj sie!

nexiss ja nie lubie miodu :p ale jak trzeba to trzeba :)
 
emalia82 może wina sprzętu? skoro przyrost bety jest, to powinno być wszystko w porządku. Kciuków nie odpuszczamy, mam nadzieję,że wszystko się pozytywnie wyjaśni.
sawi spokojnie, nie nakręcaj się, do wizyty już tylko 16godz :-)
kusiak u mnie też objawów brak. brzuch od czasu do czasu pociągnie, sutki juz prawie nie bolą, a piersi jak flaki... (przepraszam,że tak obrazowo). W każdym razie martwi mnie to trochę z tego względu,że przy córci miałam silne mdłości, spałam na stojąco o każdej porze , a piersi nie mogłam się dotknąć. Z kolei taki brak objawów kojarzy mi się z pierwszą ciążą, którą niestety straciłam :-( jesso pisałam sawi, żeby się nie nakręcała , a sama nie lepsza jestem...
kusiak a jeszcze pytanie- będziesz czekać do 13 tygodnia na usg, czy wybierasz sie prywatnie? Ja nie wytrzymałam i się zapisałam.

AanetaW witamy! Rozgość się :-)

Wszytkim dziewczynom, którym nie pogratulowałam wizyt, gratuluje teraz!
 
sawi 3mam &&& i czekamy na relacje po :)
emalia - pewnie fakt miał słaby sprzęt albo lekarz źle widzi ;) napewno będzie wszystko ok :)
kusiak - za namową właśnie pije herbatkę z cytryną i miodem ;)
 
Nexiss na pewno dobrze Ci zrobi :)

Anusia no wlasnie martwi mnie to martwi... A jeszcze Twoje porownanie do straconej ciazy tym bardziej mnie nie pociesza :( wiem ze kazda ciaza jest inna no ale jakos zmartwienie nadal zostaje... Bede czekac do 13 tyg z usg bo pozniej chcialabym zrobic prywatnie w 3D jak juz dzidzius bedzie wiekszy :) to nasz ostatni dzidzius i chcemy troszke wyjatkowo bo wiecej juz dzieci nie planujemy i dlatego stwierdzilismy z mezem ze chcemy 3D bo w poprzednich ciazach nie robilismy no a to troche kosztuje dlatego teraz sie nie wybieram. Dzwonilam dzis do poloznych i sie umowilam, usg dopiero w marcu. Fajnie ze bedziesz miala wczesniej :)
 
kusiak przepraszam, nie chciałam ,żeby to tak zabrzmiało, a już na pewno nie chciałam wystraszyć. Masz rację, każda ciąża inna i właściwie nie powinnyśmy porównywać. Moja mama z żadną z nas nie miała absolutnie żadnych objawów, więc różnie to jest u wszystkich. Obiecuję się poprawić i pisać same pozytywy. A teraz lecę oglądać o matko na tvn style :-)

Pozdrawiam!
 
Kusiak każda ciąża jest trochę inna. Nie martw się na zapas. Na pewno wszystko jest ok.

cześć dziewczyny !
macie jakiś sprawdzony internetowy kalendarz ciąży, do którego często zaglądacie żeby podczytać co się dzieje w jakim tyg ciąży u dzidzi ?

Ja prowadziłam obserwacjc cyklu w Ovufriend i kontynuacją jest kalendarz ciąży Belly Best Friend.
Zapisuję tam codziennie swoje samopoczucie, objawy, jakie przyjmuje leki, wyniki badań oraz usg. Jest też wykres mojaj wagi i inne bajery. Program podpowiada kiedy zrobić badania, kiedy można usłyszeć serduszko czy poczuć ruchy itd. Wg mnie fajny.

Dziękuje za kciuki. Zarodka nie ma. Lekarz nie wie co jest grane jeżeli am wysoką bete i był do tej pory systematyczny przyrost. Za tydzień kontrola i prawdopodobnie skończy się zabiegiem :(

Emalia u mnie w 6+0 dni nie było jeszcze zarodka a w 6+2 dni zarodek 2mm z serduszkiem. Myślę, że jest szansa :tak:
To dopiero 5tyg +5 dni. Mocno trzymam kciuki żeby fasolka za tydzień się pokazała &&&&&&&

Aaneta witaj ;)
 
reklama
nimfii chyba przejdę się do nich ;) lepiej dmuchać na zimne niż później jakieś kary płacić

W moim urzedzie jest jeszcze tak, ze w tym samym pokoju co o zasilki skladam tez podanie o beciekowe, wiec jak bym przyszla z nowym podaniem o becikowe to oni automatycznie blokuja zasilki - sprawa dla nich jasna, nowe dziecko, wiec wychowawczego nie ma ;) Najpewniej moga zpstawic ta czesc ktora nalezy sie za rodzinne, a zabiora wychowawcze.

Ja mam 11 lutego nastepna wizyte ale teraz bede o wiele spokojniejsza :)

denka widzę, że wizyty chyba będziemy miały ciągle tak samo ;-)

Ja tez powinnam miec 11 lutergo, ale chyba juz nie pojde tam do lekarza prywatnego na razie. to za duzy koszt :/ Sprobuje sie podpiac pod wizyty na NFZ bo to jednak za duże obciazenie kosztami dla mnie.

Natomiast dzisiejsza wizyta opisana w watku - male ma 6mm, seruszko bije, ciaza pojedyncza, młodsza o kilka dni z USG.
 
Do góry