reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

ookatkaoo1993 to jesteśmy dwie na 31 stycznia (dobrze policzyłam?) ;) o której masz wizytę?:> ja na 17.20 denka super ! gratuluję ;) coś mi się popsuło na forum,że złącza mi całego posta :/ nie mogę wyróżnić żadnych ników ani oddzielić ich :/
 
reklama
Denka super, ze z fasolka wszystko w porzadku.i oby udalo sie z praca.
Dziewczyny widze,ze nie ma chetnej to ja zrobie KALENDARZ WIZYT. Przyslijcie mi tylko na priv. kto i kiedy, to zrobie.
 
Denka super, ze z fasolka wszystko w porzadku.i oby udalo sie z praca.
Dziewczyny widze,ze nie ma chetnej to ja zrobie KALENDARZ WIZYT. Przyslijcie mi tylko na priv. kto i kiedy, to zrobie.

Wlasnie mialam o to pytac bo kiedys sama sie zaoferowalam. Ale ja pracuje i z czasem moze byc roznie wiec jesli jestes chetna przekaze tobie to zadanie ;)
Moja najblizsza wizyta w sygnaturce czyli 12.02.
 
reklama
Wlasnie mialam o to pytac bo kiedys sama sie zaoferowalam. Ale ja pracuje i z czasem moze byc roznie wiec jesli jestes chetna przekaze tobie to zadanie ;)
Moja najblizsza wizyta w sygnaturce czyli 12.02.

Ok. Ale wole zebyscie mi na priva wyslaly,bo tak przeszukiwac forum, to tez nie mam czasu. A tak zerkne na wiadomosci, wpisze i wkleje. Wiec ktora chetna do wpisania, to przysylac. ;-)
 
Do góry