reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

hej :)

ania// zauważyłam, że mamy córeczki w podobnym wieku. poza tym wiek naszych ciąż też chyba taki sam. Ja ostatnią @ miałam 15/12, termin wg tego wychodzi na 22/09, ale suwaczki pokazują mi 4t4d. Trzymam kciuki za wizytę, koniecznie daj znać po!

Tak poza tym, to pierwszą ''oficjalną'' wizytę będę miała dopiero w 13 tygodniu. Takie procedury w Irlandii. Nie wytrzymam jednak tak długo i wybieramy się prywatnie za około trzy tygodnie,żeby podejrzeć maleństwo i myślę,że już wtedy posłuchać serduszka.

Pozdrawiam gorąco!
 
reklama
Anusiaszymka witaj :) moja ostatnia @ tez byla 15.12 :) ja tez dopiero dzidziusia zobacze w 13 tyg i juz sie nie moge doczekac...
 
anusiaszymka dwa dni roznicy mamy więc praktycznie tak samo :)

nie wiem czy do mojej wizyty dojdzie dzisiaj :( moj mąż maiał wypadek.. naszczęście nic mu się nie stało...:* ale samochod potrzaskany... masakra jakaś... wyć mi się chce.. czekam właśnie na niego.. mam nadzieje ze wszystko z nim ok...
 
Hej dziewczynki długo nie pisałam :p bo jakoś ciągle spałam a przed wczoraj byłam u rodziców na 25 lat po ślubie :)
sayo.unixstorm.org/marzenka/
to mój nowy blog :)
pisze w nim :) o moim dzidziusiu :)
Komentujcie jeżeli możecie :)

Manianka ile masz lat? Czyżbyś także była młodą mamą?
 
Ostatnia edycja:
ania// na szczęście, że mężowi nic się nie stało! mam nadzieję,że jest już w domku i się uspokoiłaś.

kusiak to jedziemy na jednym wózku :-) też jesteś z IE albo UK,że wizyta dopiero w 13 tygodniu?
 
Witam, dziewczyny też jestem wrześniówką 2014. Termin mam na 21 września. Pierwsza wizyta 21 stycznia u jednego gin, a u drugiego na 3 lutego(zapisanie się tam liczyło się z cudem). Objawy: ból piersi i podbrzusza. Mam synka prawie 5 letniego, to jest moja druga ciąża.Pozdrawiam
 
Witam, dziewczyny też jestem wrześniówką 2014. Termin mam na 21 września. Pierwsza wizyta 21 stycznia u jednego gin, a u drugiego na 3 lutego(zapisanie się tam liczyło się z cudem). Objawy: ból piersi i podbrzusza. Mam synka prawie 5 letniego, to jest moja druga ciąża.Pozdrawiam
Hej ;) ja dzisiaj byłam na NFZ u gin i nie jestem zadowolona :( wy chodzicie prywatnie ?
 
Ja chodze na nfz, to czy jestes zadowolona to nie tylko kwestia kasy, a podejscia lekarza. Niestety trudno o takich z powolania. Jesli cie stac, chodz prywatnie :)
 
Ja przy synku chodziłam prywatnie, trochę mnie to wykosztowało bo wizyta 100 zł+badania+lekarstwa więc miesięcznie sporo.
Teraz chodziłam przed ciążą do lekarza do którego udało mi się dostać ok 2 lata.Byłam zapisana na wizytę na 19 września na cytologię i już nie skorzystam z tej wizyty bo się nam udało zajść w upragnioną ciążę:-)Staraliśmy się z mężem o nią przeszło rok.Lekarz wg mnie bardzo dobry i z doświadczeniem, pacjentów ma masę, ale warto. W razie czego przyjmuje też prywatnie więc jak coś by się nie zapowiedzianego działo to zawsze można dzwonić.A Wy dziewczyny na nfz czy prywatnie.Miałyście już jakieś badania bo ja jeszcze nie.
 
reklama
Dziewczyny pomóżcie.. 3 Grudnia zaczęła się miesiączka, przed wczoraj wykonany test wyszedł pozytywnie, objawy ból piersi, wymioty, często też chodzę siusiu, dzisiaj miałam wizytę i nic nie było widać,aż dziwne przecież już trochę czasu minęło, pobrano mi krew na Beta... aż się boje.. do odbioru dopiero w poniedziałek
 
Do góry