reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Witam nowe koleżanki, czujcie się jak u siebie, piszcie jak najwięcej
Kurcze, na prawdę bardzo mi przykro i smutno, że TEKILI się nie udało. Nawet nie chce myśleć, jak musi być jej ciężko, tyle lat starań, a tu znowu nić. Nie mogę się nawet porównywać, ale jak się steraliśmy Antosia, czy potem o Julka i 4, 6 miesięcy wydawało się wiecznością, te wyczekiwanie dnia @, to oszaleć można. A Ona 8 LAT!!! Strasznie mi przykro.Wiele osób nie zdaje sobie w ogóle sprawy, jak niektórzy walczą o to, aby zostać rodzicami. Przykre to, zwłaszcza kiedy ogląda się wiadomości i tu noworodek zakopany w ogródku, tu w zamrażalce, tu na śmietniku... A niektórzy pragną, a nie mogą. (popłakałam się to pisząc, bo życie nie jest sprawiedliwe).Udzielałam się trochę w wątku STARANIA PO STRACONEJ CIĄŻY. Na prawdę, przykre i smutne ludzkie historie. Szczęściary te, które bzykną się raz, pach, pach, jest ciąża, 9 miesięcy i jest zdrowy maluszek. Na prawdę szczęściary.
Ale nasmuciłam, przepraszam....
Witam wieczornie :-)
Witam wszystkie nowe mamusie :-)
U nas szczepienie wporzadku :-)

Mam pytanie do mamusiek juz po raz kolejny :-) poradzcie mi.. jak urodzi sie nasze drogie dziecko to corka bedzie miala rok i 9 miesiecy .. caly czas sie zastanawiam czy takie dziecko powinno jeszcze spac normalnie w lozeczku czy moze juz w jakims innym lozku jak myslicie jak to bylo u was ???

Dobranoc;*
Mój Antoś co prawda będzie miał 3 latka, ale jak byłam w ciąży z Julkiem i gdyby On się urodził w listopadzie, Antoś miałby wtedy 2 i 2 miesiące, to planowaliśmy trochę wcześniej kupić takie dziecięce łóżko i nie na siłę, że musi tam spać, bo trzeba :oddać: łóżeczko dzidzi, tylko stopniowo, żeby sam się przekonał. Teraz jest starszy i myślę, że szybciej zrozumie.Ale na razie śpi jeszcze w łóżeczku.
ookatkaoo1993 ale miałaś przebojową noc! To TY dzisiaj po pracy laba, a mąż zasuwa w domu, he, he...
denka nie łam się, dasz rade Jak sama wspominałaś, jest kilka osób, które obiecało pomoc. Będzie dobrze. Wrześniowe dzieci są grzeczne
Acha...ania// trzymam kciuki za wizytę. Daj znać po.:-) Do mojej wizyty jeszcze 4 dni, stresuje się coraz bardziej. Teraz jak analizuje i przemyślam poprzednią ciążę, to przypominają mi się różne rzeczy, np już na drugim USG było widać zarodek,, a pęcherzyk był ogromny, ze trzy, cztery razy większy niż zarodek. Lekarz wtedy mówił, że być może taka jego uroda, bo nikt się nie spodziewał tego, co się okazało później. Ach, z nerwów wymyślam już różne rzeczy. Wiedziałam że kolejna ciąża będzie bardziej stresująca właśnie z tego powodu, że obawy są, że będzie to samo. Niech już będzie poniedziałek... Jeszcze ten brak objawów... W żadnej ciąży nie miałam, ale teraz to mnie bardzo stresuje, dopóki nie zobaczę, że wszystko ok na USG.

Ale się rozpisałam... sorry...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mam pytanie do mamusiek juz po raz kolejny :-) poradzcie mi.. jak urodzi sie nasze drogie dziecko to corka bedzie miala rok i 9 miesiecy .. caly czas sie zastanawiam czy takie dziecko powinno jeszcze spac normalnie w lozeczku czy moze juz w jakims innym lozku jak myslicie jak to bylo u was ???

Dobranoc;*


Gdy się urodził drugi syn to starszy mial 2lata i 9msc. Od 2,5 roku spal w swoim wiekszym łóżku a szczebelkowe juz zarezerwowane dla młodszego. Tym razem jeszcze nie wiem jak bedzie. co prawda moja historia sie powtarza bo młodszy syn bedzie mial 2lata i 10msc jak sie urodzi trzecie :-D ale nie wiem jeszcze jak rozwiarzemy kwestie spania. Albo... łóżko pietrowe dla najstarszego a wtedy drugi zajmie jego obecne a najmłodsze szczebelkowe. Albo... starsi zostana tak jak sa w swoim pokoju a ja wstawie kołyske do mojego pokoju obok łóżka. Wiele zalezy czy wypali nasz plan przeprowadzki do UK na ten rok.


denka nexiss wiec bedzie o czym pisac 21. 01 :-D
Ja mam tego dnia USG prywatie wiec z USG i jako że bedzie już 7TC2d licze na serduszko , ale denka widze po suwaczku ze idziesz równo ze mna jak chodzi o tygodnie ciazy :tak:
 
maddlena mnie też strasznie zabolałao to co Tekila wczoraj napisała :(

U mnie sytuacja jest taka, że jest to moja pierwsza ciąża. Jestem juz zdrowo po 30 i wiele lat starań o dzidziusia za nami....

Dlatego baaardzo się boję. Z drugiej strony cud jakiego obecnie doświadczam daje mi nadzieje, że może nie jest tak jednak beznadziejnie jak mi się wczesniej wydawało - pojawiło się jakieś światełko w tunelu :)


Dodatkowo dziś wieczorem mam pierwszą wizytę u gin. I to jest dla mnie wyzwanie... boje sie co usłyszę, czy coś uda się potwierdzić, itp, itd

Trzymajcie za mnie kciuki moje Kochane dziś wieczorem.
Wizyta po godz 19:10

Sciskam Was mocno z pracy :)
 
Hej dziewczynki długo nie pisałam :p bo jakoś ciągle spałam a przed wczoraj byłam u rodziców na 25 lat po ślubie :)
sayo.unixstorm.org/marzenka/
to mój nowy blog :)
pisze w nim :) o moim dzidziusiu :)
Komentujcie jeżeli możecie :)
 
witajcie Dziewczyny,
mnie też poruszyła wiadomość tekili i jak patrze na mojego Szkraba to mysle ze jestem szczesciara.
Oczywiscie ciaza daje znac na calego, zgaga, bole glowy, brak sil, wymioty - masakra. :(
Trzymam kciuki za najbliższe wizyty!
 
Witajcie!

Chciałabym nieśmiało dołączyć do grona wrześniowych mam.
Do tej pory tylko Was podczytywałam, aż w końcu postanowiłam sama napisać.
Parę dni temu zrobiłam test, właściwie było ich około 10ciu :-) i każdy wyszedł pozytywnie.
To moja trzecia ciąża. Jednego skarba niestety straciliśmy, potem po długich staraniach, łącznie z nieudanym ivf udało się i jesteśmy przeszczęśliwymi rodzicami prawie rocznej córci.
Chciałabym Wam i sobie życzyć spokojnego i radosnego przeżywania tych magicznych 9 miesięcy.
Pozdrawiam Was wszystkie.
 
hallo :)

maddlena faktycznie się rozpisałaś ale to fajnie się czyta :) dam znać po lekarzu choć cholernie się boję.. ale to niestety norma :)
do poniedziałku jeszcze troche dni ale im pożniej tym więcej bedzie widać myś o tym tak:) wogole to pare dziewczyn ma wizytę na następny tydzień więc bedzie conajmniej ciekawie :) :*

tiffiti &&& za wizytę :)

manianka blog fajna sprawa :) bedziecię mieli super pamiątke :)

wesolutka przecierpimy pierwsze tygodnie a póżniej tylko z uśmiechem chodzić bedziemy :) i z bólem krzyża :szok: :-)

anusiaszymka
witaj :) rozgość się :) prawie roczna corcie masz :) moja ma rok i dwa tygodnie :)

zaczyna mi się stresik przed lekarzem ... masakra.. chciała bym zeby już było po :) no ale....
córcia śpi ogórkowa sobie pyrka to chyba czas sie isć kąpać powoli hehe :)

do wieczora :*
 
reklama
Witam, ja mam wizytę u lekarza na jutro. Wstępnie termin na 16.09.2014 - zobaczymy, czy lekarz potwierdzi.
To nasza druga dzidzia po 5-letniej przerwie :)
 
Do góry