reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

tekila ja miałam @ 3.12 i jestew w 5tc+6dni (czyli 6 tydzieć) ale owulacje miałam 21.12 czyli ciąża jest młodsza o 4 dni więc prawdopodobnie jestem w 5tc+2dni (czyli 6 tydzień).
Jeśli Ty zaszłaś 23.12 to masz skończony 5 a zaczynasz 6 tydzień.
He, he ja też miałam @ 3.12, a owulację też 20-22. Wiem, bo robiłam testy owulacyjne i czułam ją.
 
reklama
MinieMe to narmalne objawy

7 tydzień ciąży - Dzieci.pl

Jak możesz się czuć?
We wczesnej ciąży nie powinny być niespodzianką takie objawy jak uczucie zmęczenia, senność, czasami nawet omdlenia.

He, he ja też miałam @ 3.12, a owulację też 20-22. Wiem, bo robiłam testy owulacyjne i czułam ją.

Też robiłam testy i mierzyłam temperaturę ;) Póki co moje wykresy można jeszcze podejżeć w sygnaturce :)
 
też mam zawroty głowy i robi mi się ciemno przed oczami :). poza tym apetyt mi dopisuje , co mnie oczywiście przeraża, bo się czuje i wyglądam jak w 4-5 miesiacu z pierwszym .
macie może jakieś propozycje, co najlepiej sobie przegryzać, żeby zabić ten apetyt, a nie wpychać w siebie niewiadomo jakich kalorii ?
kurde chciałabym po ciąży wrócić do swojego rozmiaru, a słyszałam, że po drugim dziecku nie jest to takie proste..
 
Nojaniewiem mi bardzo pomaga picie swiezo wycisnietych sokow z pomaranczy lub grejpfruta a ostatnio zajadam sie deserkami quinoa+jogurt+owoce albo oszukanym leczo z piersi kurczaka :)
 
właśnie też zapycham się pomarańczami, mandarynkami i sokiem z pomarańczy :D . ale powoli zaczyna mnie to nudzić , dlatego szukam alternatywy.
co to za leczo z piersi z kurczaka ? :)
 
Takie troszke oszukane leczo, ale wedlug mnie zdrowsze niz tradycyjne:
2 cebule pokroic w piora i zeszklic w garnku na odrobinie oleju, wrzucic pokrojone 2 piersi z kurczaka i dusic pod przykryciem na srednim ogniu. W miedzyczasie wydrazyc miazsz z 1cukinii i pokroic ja w kawaleczki, wrzucic do garnka i zamieszac. 2 czerwone papryki i jedna zolta oczyscic z pestek i rowniez pokroic i wrzucic do gara :) nastepnie 2 pomidory sparzyc wrzatkiem pokroic i tez wrzucic do reszty warzyw :) zalac to wszystko woda i dusic ok 5 min. (wody nie moze byc wiecej niz warzyw). Na koncu dodajemy koncentrat pomidorowy-ja uwielbiam pudliszki- ok 1,5 sloiczka czyli 300g i przyprawy wedlug smaku: sol, pieprz, pieprz ziolowy, oregano, bazylia, chilli i 2 lyzeczki cukru :)
 
No u mnie tempka wzrosła 23 ale to nie znaczy że tego samego dnia była owulacja, no i że tego samego dni zaszłam:) liczę że będzie dobrze
 
reklama
a to już wiem, podobne robiłam na wakacjach, jak miałam cukinie na działce :D. ale mi smaka zrobiłaś !!! gdzie ja teraz dorwę cukinie, u mnie w sklepie nie widziałam :(
 
Do góry