reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

reklama
no tak...
po prostu powiedział mi że to 9 tydzień po obliczeniu
a po włożeniu ręki powiedział zdecydowanie około 9 tydzień...
teraz pytanie czy to nie bliżniaki :pPPP i może mu sie wydawało :p że duże hehe a bd bliżniaki mój tata jest jedno jajowym :p
 
mAnianka moze poprostu poznal po zmianach w szyjce ale na moje myslenie nie mogl sprawdzic jakiej wielkosci jest dziecko bo tak daleko napewno reki nie wcisnie.. :D blizniaki fajna sprawa tylko organizacja potrzebna ;) 9 tydzien to sierpniowka ale chyba i tak zostaniesz z nami co ???:tak: W sierpniowki ciezko by sie bylo wbic a z nami jestes od poczatku ;*)

rita ​juz trzymam kciuki za jutrzejsza wizyte &&& :-)
 
Cześć dziewczyny, ja na chwilkę bo kompletnie nie mam siły, jutro jadę na rozmowę o pracę do hotelu na recepcję, niestety rozmowę mam po 14 a po 13 miałam się specjalnie szybciej zwolnic z pracy żeby z córką i z mężem jechać do alergologa:-D bo jakoś nie wiem czy m sobie sam poradzi, :rofl2: Nadia cały czas ma gorączkę ale nie dostała dziś antybiotyku od pani doktor bo miała problemy z tą wątrobą i kazała czekać i żeby ją jutro jeszcze pani alergolog zbadała..:-);-):tak: MOje dziecko każe wstawiać emotikony więc się nie dziwcie na buźki:D:baffled:

Czuję się fatalnie, nie mam siły na nic, mój kochany mąż się spisał dziś wróciłam z pracy a tak czyściuteńko w domku, obiadek u teściów bo robili golonkę... taką miałam na nią ochotę.... ehh zjadłam troszeńkę i myślałam że się porzygam.... jem oczami:szok:

Cały czas jestem głodna, burczy mi w brzuchu, ale nie mogę patrzeć na jedzenie, nie ma tego na co miała bym ochotę, np zjadła bym sobie kiwi, :laugh2::laugh2:ale takie fest kwaśne:angry: :-D:-(


strasznie mi się chce pić. koniecznie zimnego i gazowanego....:-D mąż już się na mnie drze że gardło sobie załatwię....

Manianka93... jakoś dziwne, ale ciężko mi uwierzyć żeby lekarz po takim badaniu określił wielkość dziecka, moim zdaniem dziwne, że 9 tydzień a on USG Nie zrobił...w Polsce mieszkasz??

Rita kochana już pewnie godzinki odliczasz co?:D:D na 8 rano masz wizytę??
Trzymam kciuki &&&:-)

Tekila kochana bęzie dobrze zobaczysz, nie potrzebnie się martwisz kochana... kiedy masz wizytę:)?
 
reklama
Wizytę mam za dwa tygodnie- o ile beta w środę przyrośnie o 66% ja mniej to mam dzwonić od razu i pewnie szpital wtedy? Wcześniej napisałam,że wyniki wg. norm mojego labo to 3-4 ale pomyliłam się to 4-5 tydzień:) czyli tak ja ja mówię- 5 a nie 6 tydzień:)
Uspokoję się w środę..bo dziś to rozumiem,że nie było widać bo usg łapię od ok 1500 HCG, czyli tydzień za szybko poszłam:)
Głowa mnie boli od tego wszystkie a nic nie mogę łyknąć..... Z tego badania to wyszłam zdruzgotana... hcg wyjątkowo dało mi nadzieję:)
Objawy nadal mam- potworne nudności, piersi bolące:)
 
Do góry