reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

kurcze powiem Wam dziewczyny że trochę się boje pierwszej wizyty .... a najbardziej sie boje pobierania krwi ja pierdziu boje sie że ten stres zaszkodzi dziecku...
 
reklama
Bez obaw szysko bedzie dobrze,ja jestem dawca krwi i powiem ze wolałabym oddać te 450 ml niż 5 ale cóż ja ide na badania w przyszlym tygodniu.Moje maleństwo ma 2mm.Pozdrawiam
 
mnie łatwo zdenerwować, np. jak Ola nie chce zjeść obiadu to dostaje szału. Ale że sama z nią siedzę więc tego nie okazuje, bo co dziecko winne :p i mam zachcianki - dzisija za mną chodzą łazanki! :D

Ritta, no wlasnie takie robilam przy poprzedniej ciazy ale zmienilam lekarza prowadzacego i zobaczymy co mi powie. Bede miec porownanie.
Gratuluje bety super wynik.

katka, Manianka, ania, poczytajcie o wplywie paierosow na przebieg ciazy - mysle ze wtedy nie bedziecie mialy problemu zeby rzucic ;) trzymam za Was kciuki
 
A ja chyba jednak oszaleje...dzisiaj tak się denerwuje, że nie umiem tego opanować! Wiem że to może zaszkodzić ale wpadłam w taki stan że masakra...zastanawiam się czy nie jechać dzisiaj do lekarki..
 
Czyli u was tez sa hustawki nastrojow? Bo juz myslalam, ze to ze mna cos nie tak. Z placzu w smiech, a przez obecnosc tesciowej stale jestem nerwowa. Bedzie jeszcze u nas do konca miesiaca, wiec na ten czas zatrzymam sie u mamy :)
 
reklama
wesolutka przy corce rzucilam od razu jak sie dowiedzialam wiec mysle ze nie bedzie problemu:) dla malego szkraba wszystko :)
Dziewczyny spokojnie wszystko bedzie dobrze nie denerwujcie sie tak ;)
tekilajak pojdziesz tak szybko do lekarza to pozniej bedziesz sie denerwowac czy wszystko jest ok bo np nie bedzie widac.. Serduszko nie bedzie bilo.. poczekaj kochana jeszcze ;) weekend przeczekaj chociaz juz 2 dni to bardzo duzo na tym etapie :)
anncka &&& za wizyte ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry