reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

reklama
Wrócił mąż z pracy i mi trochę lepiej...chyba siedzenie w domu mi nie służy..ja się zwyczajnie boję że lekarz mi powie że nic z tego
 
Tekilko jakbym samą siebie widziała :-) jeżeli wizyta Cie troszkę uspokoi to jedź tylko nie nastawiaj się na serduszko. :tak:
 
No i nie pojechałam, bo okazało się że w tym miejscu gdzie moja Gin dziś przyjmuje nie ma usg..i nie było sensu jechać..widać nam jechać w poniedziałek..Może mężowi uda się załatwić wolne żebym sama nie jechała...
 
No i po wizycie :-) śliczny pecherzyk widoczny! wg usg 4w4d czyli 2dni później niż wg miesiączki. Jak tylko naucze się wstawić zdjęcia to wrzuce :-) kolejna wizyta za 2tyg, gin zlecił badania i kwas foliowy
 
anncka gratulacje !!!
Ja tez odliczam do wizyty. Chyba kilka nam sie szykuje na pon- wt.

Jaka dawke kwasu lekarz zalecil ?
 
reklama
denka trzymamy kciuki daj znać jak odezwie się pracodawca
sofianka, rita moje objawy w drugiej ciąży były takie, że zjadłam 2 talerze bigosu, którego nigdy nie lubiłam :-D w pierwszej nie miałam żadnych objawów.
ania czyli ciąża,
ookatkaoo a ja dostałam dziś rano plam na twarzy.
rita już dostałam skierowania na badania i je wczoraj zrobiłam oprócz toxo i cyto dostałam coś na różyczkę w pierwszej ciąży nie przypominam sobie, żebym je robiła, oczywiście morfologia i mocz. Ritta ale duża beta. Tak sobie pomyślałam, jak Ty masz ivt to mogę zapytać się koleżanki kto jej prowadził ciąże (bo ona też z ivt), jeżeli chcesz oczywiście?
ancka gratulację.
manianka poczytaj trochę o zapłodnieniu, ciąży jej przebiegu, przyda Ci się na później.
 
Do góry