reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

reklama
no to ja już nie rozumiem to który ja mam tydzień skoro miałam w listopadzie :D ostatnią @ ??????:-D ale jaja ja sie znam tak choćby wcale :p brzuszek mam już napęczniały większy troszku ale to pewnie z jedzenia :D
 
Denka ide 13 stycznia to już tylko 4 dni :) i zobaczymy :)
Powiem wam że byłam u ginekologa jakoś dzień przed sylwestrem w szpitalu bo mnie troszku bolało ale przyznam sie że bardziej symulowałam bo chciałam potwierdzić czy jestem w ciąży a za dalekie były terminy u normalnych ginekologów i kurcze też ginekolog mi powiedział że to 2 tydzień od zapłodnienia nie możliwe :D żeby to był drugi tydzień od zapłodnienia :D wydaje mi sie że zaszłam w andrzejki :D :-):-) no ale nie wiem może ma racje
 
manianka tak jak dziewczyny mowią gdzieś 8 tydzien leci :) w poniedziałek do lekarza i pochwalić sie musisz a my bedziemy mogły zobaczyć już większą fasolinkę :)
 
reklama
Do góry