reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

reklama
Witam Was kobietki.
Pisałam wieczorem posta z komórki , długiego... i trzy razy mi zniknął, wkurzyłam się i już wcale nie pisałam...
Piszecie o farbowaniu, mój gin mi mówił, żeby na razie nie farbować, ze względu na to, że śmierdzą. Ale ja w poprzednich ciążach farbowałam. Bo tak na prawdę, żeby farba zaszkodziła, musiałaby dostać się do krwiobiegu.
Ja mam lekarza na NFZ i na prawdę jestem bardzo zadowolona. Pierwszą ciążę prowadził mi prywatnie, wizyta 150zł + badania, więc koszt był. Potem chodziłam już na NFZ, bo się dowiedziałam, gdzie przyjmuje i jest ok. W ciąż z Julkiem, jak tylko coś się działo, kaza przyjeżdżać albo do szpitala jak był, albo do gabinetu prywatnego, czasem coś wtedy brzł, częśto nic, także na prawdę sobie go chwalę. I wypatrzył właśnie, że coś jest z Julkiem nie tak na zwykłym USG, to kolejny plus dla niego. Na szybko załatwiał mi prenatalne, całkiem za darmo, więc tak jak mówię, jestem baaardzo zadowolona.
Goschon witaj. Coraz nas tu więcej i fajnie.
Emilia kochana, tak jakdziewczyny mówią, jest jeszcze wcześnie, może słaby sprzęt, słabe oko lekarza i dlatego nic nie widać. Za tydzień wszystko pięknie zobaczysz, trzeba w to wierzyć. Trzymam mocno zaciśnięte kciuki
nexiss jeśli nadal trzyma Cię przeziębienie, to jest syrop dla kobiet w ciąży *spam*. Albo mi ostatnio lekarz zalecił taki syrop z dziewanny VERBASCI (5zł) na kaszel, na kater maść majerankową pod nos, też parę zł kosztuje, 3-4 może.Ew spray od nosa Quuix. Na gorączkę LIPOMAL lub PYROSAL. Powinno pomóc.
Pisałyście też o braku objawów. Ja też ich za wiele nie mam, piersi już tak nie bolą, nie wymiotuję, nie mam mdłości, a z moją fasolką wszystko w porządku. Więc proszę mi się tu nie nakręcać, wierzyć, ze wszystko jest ok, bo inaczej po tyłkach dam, he, he....

A ja dzisiaj byłam na badaniach, pobrali mi 4 fiolki krwi, a teraz boli mnie ręka....
Kurde, znowu jestem przeziębiona, nos zatkany, katastrofa....
 
maddlena napewno skorzystam z któregoś z podanych przykładów, mnie najbardziej męczy kaszel, ból pleców przeszedł, ale od kiedy zrobiłam test to ciągle kicham, nawet po kilka razy pod rząd, to pewnie też przez to przeziębienie.

Miałam chętkę na gołąbki, na trudnych sprawach ktoś tam jadł i mi smaka narobił, ale nie chce mi się ich robić, może jednak się wybiorę do biedronki, jest tuż za rogiem ;-) a przed chwilą zjadłam kilka ziemniaków w mundurkach mmmmniam taki smak jak z lata jeszcze koperku brakowało :-)
 
Dzieki dziewczyny, srednio sie trzymam ale daje rade, z nerwow w 3 tyg schudlam juz 3 kg. Musze dac rade bo juz nie jestem sama i nigdy nie bede :) Moj maz to po prostu bydlak, teraz to juz wiem. Ma dziecko gdzies i nawet twierdzi, ze nie jego. Niech sie udlawi tym swoim egoizmem i pieniedzmi.
 
denka faceci tacy są (oczywiście nie wszyscy są wyjątki), dawcy spermy za dyche, a jak już dzidzia w drodze to oni się nie poczuwają do odpowiedzialności i najchętniej zwalili by wine na nas, że to nasze a nie jego.. żal... ale nie ma co się przejmować, teraz będziesz miała kogo kochać maleńką kruszynkę która teraz rozwija się pod serduszkiem :-D
 
reklama
Ja właśnie upiekłam szarlotkę bo wczoraj w bloku ktoś piekł i tak mi zapachniało że nie mogłam się powstrzymać :)
Do lekarza chodzę prywatnie bo chciałam chodzić do konkretnej Pani doktor a tam gdzie ona przyjmuje na nfz są kolejki na 2 miesiące...
Denka teraz masz dla kogo walczyć i na pewno dasz radę!
 
Ostatnia edycja:
Do góry