reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

reklama
candy6 ja ostatnio w markecie widziałam nowe gorące kubki te zalewajki, aż mi smaka zrobiły, ale czytałam że w ciąży najlepiej takiego świństwa nie tykać bo to sama chemia.
 
najlepsze ze wciągałam w pierwszej ciązy i mój mały makaron zawsze mi chce podbierać a jest przecież niejadkiem ale chyba zupki z czasów ciąży pamięta heheh:-p
 
Ritta, to naprawde trudna sprawa, obwiniam sie i obwinialam o wszystko co zlego sie stalo, za to, ze zaslugiwalam na bicie i ponizanie, na zamykanie w domu gdy wychodzil, przez chwile w towarzystwie innego czulam sie normalnie i teraz po czasie, czuje sie bez niego lepiej.
To nie historia do opisywania na forum. A bydlakiem bedzie dla mnie zawsze, nie wazne, czy dla kogos jest biednym dobrym facetem, ktorego zona zdradzala.
Rodzina odetchnela, ze przejrzalam na oczy, tylko szkoda, ze zaszlam w ciaze, ale to co mnie czeka, jest lepsze niz to co by bylo bedac z nim.
A on... wyprowadzil sie do kochanki, ktora mial juz od bardzo dawna. To co napisalam to i tak 2% tego co sie stalo.
Nie zostawil mnie przez zdrade, tylko miesiac pozniej, gdy dowiedzial sie o ciazy. Kto wie, moze kiedys spotkam go z wozkiem, ale bynajmnien naszego dziecka. Skonczylam temat.
 
Dziekuje nexiss, ja mam w planach zakup takiego cuda bo mam straszne problemy z jelitami, wiec smazone mi nie sluzy , ale strasznie uwielbiam smazone, pieczone i inne takie , mam nadzieje ze jedzonko z tego ustrojstwa bedzie mi smakowac bo ja wychowana przez zawodowa kucharke i lubie rozpieszczac podniebienie :tak: Ahhh.... ide jednak robic ta szarlotke, zachcianka wziela gore nad lenistwem :-):-)
 
ok, denka, Ty najlepiej znasz swoją sytuację i najlepiej wiesz co dla ciebie najlepsze. Współczuję sytuacji w tak ważnym okresie życia jakim jest ciąża. Dla mnie to był piękny okres i myślę, że teraz też będzie. Tobie też życzę żeby choć trochę był wyjątkowy ...


Moja sytuacja też jest trochę pokręcona ale to może kiedyś ;-)
 
denka jeszcze będzie czas o tym mówić ale jeśli facet jest tak mściwy i przemcowy jak piszesz to chyba dla Ciebie lepiej by było żeby on tego dziecka nie uznał. Zwłaszcza że to policjant. Życzę spokojnej ciąży i żeby teraz było już tylko lepiej.
 
No dobrze nexiss , udalo Ci sie namowilas mnie, w piatek jade zakupic to cudo :tak: a tak odnosnie Walbrzycha, pod koniec pazdziernika spedzilam tam 2 dni, samego miasta nie zwiedzalam ale przyjaciel zabral mnie do Szczawna , bardzo mi sie podobalo... :-D Ide piec ciacho, jak skoncze to Was poczestuje :-D
 
reklama
Dzieki, jeszcze nie zaczelam sie zbytnio cieszyc dzieckiem inpewnie nie predko zaczne. Naprawde nie zamierzalam z siebie robic ofiary i wywlekac to wszystko. jak przestane sie go bac i obwiniac o cale zlo tego swiata to bedzie juz tylko lepiej :) Jestem mloda i musze sie ogarnac :)
 
Do góry