reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Coś czuję, że cyrk będzie z tymi stanikami. Ania, dzięki za podpowiedzi, uśmiałam się tym rozmiarem "f :-) iem wiem, są też i mniejsze. Nie wiadomo co to kupić, jak piszecie, że zastoje mogą być0 to może sportowe się sprawdzą w większym rozmiarze, żeby nie był zbyt przylegający. To chyba będzie moja najgorsza zmora- poród jakoś przeżyję, bo nie jeden zabieg w życiu przeszłam i się wylizałam szybko.... ale te staniki... koszmar.
Co do koszul, to słyszałam, że 2 to mało, średnio 3 i też zależy, czy w szpitalu dają swoje, trzeba zapytać.
 
reklama
Ania ładne ;)
Joani mogłabys sie zdziwić z tym rozmiarem f ;) tak jak i ja i mój P zrobiliśmy wielkie oczy i pamietam ze jechaliśmy do drugiego sklepu z brafitingiem i sie potwierdziło ;)
Joani dobrze kojarzę ze bywasz w Poznaniu bo w centrum jest świetny sklep koło podgornej z dużym wyborem ;)
 
nie ma sprawy :)
ja miałam do karmienia normalny stanik nie za sztywny nie szmatkowaty takżeby ładnie pierś utrzymywał ale żeby łatwo szło nakarmić :)
i teraz też mam zamiar taki mieć :) bo jak szmatkowy sobie założe to kiepsko wyglądam..

Co do koszul ja miałam 3 w jednej chodziłam 3 dni ze skurczami jedą miałam na porodowkę i jedną na po wszystkim :) i powiem wam że moja koszula w ktorej rodziłam wcale nie była pokrwawiona ani nic tak położne dbały o nią że aż w szoku byłam :) ubrudziła się lekko jak małą na piersi położyli pod koszulę :)
 
Ania// to widzę, że poród też Cię ładnie wymęczył :-)

Trzt dni ze skurczami.... Brrrr
 
Candy ja mam polarka, kupowany prawie na samym początku, o prawie 2 rozmiary większy na zaś i teraz już trochę maławy jest, także mam nadzieję, że ciepełko szybko przyjdzie :)

Koszule to ja mam 3 obecnie, 1 zwykła długa i 2 do karmienia. Myślę, że na spokojnie styknie.
 
Dzięki dziewczyny, no to muszę się rozejrzeć za tymi koszulami. Dobrej nocki Wam życzę:tak:
 
O widzisz Emka, dobrze wiedzieć :-) któraś z was rodziła już we wrześniu- koszule mają być z krótkim czy długim rękawem ?
 
reklama
joani ja rodziłam w kwietniu więc pogodowo zwykle kwiecień zimniejszy niż wrzesień, a koszulę miałam z kr rękawem ;) myślę, że w szpitalach jest naprawdę ciepło, nie ma co kupować z długim rękawem tym bardziej, że tu hormony szaleją, tu jakieś wenflony poprzyklejane na ręce więc będzie tobie zacznie wygodniej w krótkiej. U mnie jedna koszula starczyła.
Ja to w ogóle się zastanawiam czy nie wziąć takiej piżamy ze spodenkami i koszulką na ramiączkach. Po cc z synem nawet nie krwawiłam w szpitalu, dopiero w domu, a że koszul nie nawidzę (!) to myślę intensywnie nad takim rozwiązaniem. Mam nadzieję, że mnie w tych spodenkach nie pogonią :-p:rofl2:
 
Do góry