reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Joani ja też miałam masaż szyjki i normalnie pełen "relaks" po godzinie masażu z centymetra rozwarcia miałam 5-6 :-D a i tak dupa blada z tego wyszła :-)

U mnie rozmiar piersi to D/E może dziewczynki uda mi się karmić tak jak młodego :-)
A tak w ogóle marudy to ja wolałabym mieć małe piersi niż takie " doniczki" jak mam. Wiecie jak to ciężko sie dźwiga :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
No ale lepiej miec ładne duże niz nie miec wcale ;) albo bardzo małe...
Ja jestem w takiej sytuacji ;) ale na szczęście w ciazy sie ładnie napełnily wiec sa teraz średnie i bardzo jędrne i kształte i jakby takie zostały to byłabym mega zadowolona zreszta mój tez ;) bo tak jak zawsze mi powtarzał ze mam ładne piersi moze malutkie ale jędrne i kształtne tak teraz nie moze sie napatrzec na nie ;) a mi sie to tez podoba :)
 
Joani też miałam nadzieję, że moje o jakieś 2 rozmiary będą większe, a tu tyko sutki sterczą, no i trochę jakby pełniejsze są. Zobaczyłam, że w sklepie przecena Triumpha karmiących, ale w jedną miseczkę to chyba bym 2 piersi schowała:-D

Koko to jutro razem wizytujemy:tak: też się zachwyciłam tymi stanikami z lidla w pierwszej chwili, a na rozmiarach mina mi zrzedła:szok:

Maddlena sukienka świetnie leży!

Karolaols witaj, gratulacje synka! Niech się zdrowo rozwija.

nexiss Maluszek już niedługo na pewno nagrodzi Twoje cierpliwe oczekiwanie i zaskoczy Cię kopniaczkiem, tego Ci życzę:tak:

ania// dzień się rzeczywiście miło zaczął i miło upłynął, jeśli można powiedzieć, że dzień w pracy jest miły;-)
 
hehe tez dołączam do malych biustow :) Aczkolwiek teraz mam pelne b, a przy karmieniu mialam C. Ale jak przestalam karmic to chyba byly mniejsze jak przed ciaza ;))))
 
wydaje mi się że Karoli chodziło o całokształt badania.. badanie serduszka mierzenie nóżek noska i wszystkich innych narządów.. rzadko się zdarza że dziecko z ZD jest całkowicie zdrowe na usg. zwykle cos się pokazuje.

Dziewczyny ja jednak też wolała bym chyba małe niż nosić te moje dniczki jak to ładnie A_nka ujeła :D Mój rozmiar to E/F także ciężko hehe
a tym że siara nie leci nie ma co się przejmować :) powinno się zacząć chwilę przed porodem albo już po porodzie :) także bez stresu dziewczynki :)

Bigbi to dobrze :)
 
Jak się cieszę, że nie jestem z tym sama :-) mogliby nas na jedną porodów kę dać, wtedy nie miałabym stresika, że koleżanka obok big cyca wyjmie a u mnie pielęgniarka szukać będzie i nie znajdzie haha Powiem szczerze, że w takich sytuacjach jest to stresujące. ..a o plaży nie wspomnę.No to sobie ponarzekalam... jeśli będzie któraś widziala staniki do karmienia z usztywniaczem, podzieli się tu znami :-)
 
Ale to nie chodzi o sama miseczkę ja całe życie Nosilam 75a lub małe b, a jak mnie powierzyly dziewczyny w tych specjalnych sklepach to wyszło mi 65f, a biust mam na prawde mały. Dlatego teraz tez chce sie udać do takiego sklepu zeby mnie wymierzyły i dali dobry rozmiar a potem moge z neta zamawiać na intymna pl maja tez sexi bieliznę dla mam;)

A tak w ogóle to na czym polega taki masaż ? To trzeba wcześniej Zglosic?
 
i znowu mam problemy z nadrobieniem Was

ale rozumiem że wszystko wporządku

co do golenia tam na dole
to robię to maszynką co kilka dni
nogi depilatorem (dziś robiłam i na miesiąc mam z głowy)

najgorzej było pedicure zrobić bo już brzuszek przeszkadza
 
Emka tylko tak naprawdę ciężko o ładne i duże piersi :-/

Ja smaruję się przeróżnymi mazidłami od czasów nastolatki, a kształt piersi mam fatalny. Nie mówiąc już o tym, że jędrne to one nie były nawet jak miałam te naście lat :-(

Ja obstawiam małe i takie też bym chciała :-)

To i ja pomarudziłam :-D


Edit:
Masaż szyjki macicy polega na masażu jej przez lekarza :-D
Ma to na celu powiększyć lub wywołać rozwarcie, skurcze a tym samym przyśpieszyć akcję porodową :-D
W Polsce położna też może zrobić, ale niektórzy lekarze na wizytach przeterminowane ciężarówki też "masują" co by dziecka w końcu się doczekały ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Emka jak by Ci tu ladnie to opisac... No wsadzaja palce do srodka az do samej szyjki i ja masuja :D to pomaga przyspieszyc rozwarcie i u mnie robi sie w okolicach wyznaczonego dnia porodu, moze to zrobic polozna. A w Polsce to nie wiem :)
 
Do góry