reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

reklama
witam was,

sił nie mam na czytanie, mój lobuz tyle energii daje mi w kość,

co do golenia nie daje już rady , musze sprawić sobie lustro by dotrzeć tam na dole:-D brzych caly widok przysłania,


a jak z kurtkami macie , teraz zimno a ja nie zapnę w życiu kurtki, nawet nie złącze:baffled:,
kupowałyście specjalnie?
 
Candy ja już ten problem miałam bodaj w marcu :-)
Kupiłam gruby, przedłużany sweter w ciucholandzie za 10zł. A wrazie deszczu mam taką kapotkę przeciwdeszczową, rozmiar uniwersalny więc spokojnie wejdę :-)
 
Co do kurtek i swetrów zapinanych to u mnie masakra, też nie ma opcji, żeby sie zapiąć, jakoś szkoda mi teraz coś kupować, w każdym ciuchu grubszym jak w worku się czuję :szok:, licze na to, że w końcu ciepło będzie, bo tu juz większy wybór w ubraniach;-)
 
Ja ostatnio pozyczylam od mamy kurtkę z gumkami z boku moze rosnąć razem ze mna ;) a kupiła na w orsAyu nie wiem czy tej wiosny czy poprzedniej jesieni :) bo ta co ja se kupiłam myślałam ze sie zmieszcze jak bede miała brzuszek to ledwo dopinam ;)
 
a_nka no ja tez mam taki dlugi sweter tylko troche przez te dziurki podwiewa jak wietrzycho takie:wściekła/y: ratuje się wlasnie nim
 
Ja też mam dwa długie swetry, ale nie na takie chłodne dni, bo rzeczywiście podwiewa. ja kurtkę kupiłam w H&M taką parkę, która ma ww brzuchu ściągacz i rośnie ze mną :-)
 
Ahh nie narzekajcie już na te swoję piękne małe jędrne piersi :) przynajmniej kręgosłup nie boli i sterczą :p

kochane znalazłam na szybkiego coś w tym stylu RÓŻOWY USZTYWNIANY BIUSTONOSZ DO KARMIENIA (4237371417) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
USZTYWNIANY BIUSTONOSZ DO KARMIENIA Alles Cafe 65F (4153327617) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
ten beżowy strasznie mnie się podoba :)

masaż szyjki ja nie miałam ale słyszałam że do przyjemnych nie należy.. u mnie 3 dni kroplowek dały czadu :)

Kurtki są fajne czasem w Pepco trzeba się dobrze rozejżeć właśnie takie dłuższe i brzuszek się zmieści :)
ja na szczęście mam bluzę taką dłuższą i ciepłą więc jak coś to wskakuję w nią i lece:)
 
ania// ta firma alles to bardzo dobra jakość i mają duży wybór rozmiarów. ładny ten beżowy.

A ile miałyście takich staników typowo do karmienia? Cały czas myślę też o koszulach do karmienia. Nie znoszę koszul i zastanawiam się ile minimalnie trzeba ich kupić.
 
reklama
ja też mam sweter gruby dosyc elastyczny :) i jeszcze bluze bawelniana z kapturem podszyta polarem i daje rade - musze :D

kurde a ja podczas karmienia mialam tak ze jak tylko ubralam usztywniany biustonosz lub chociazby z fiszbinami to od razu mi sie robily zastoje. Wiec zostaje przy materialowych
 
Do góry