reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Hejka dziewczyny,

czy któraś z Was miała robiony wymaz krwi w ciąży chciałam porównać (nie ma norm)...morfologię mam ok na dzień dzisiejszy tylko tyle wiem :zawstydzona/y:

Kusiak ale się usmiałam z tym ciastem :tak:, przypomniało mi sie jak w poprzedniej ciąży zrobiłm sałatkę z tuńcykiem na urodziny, tylko zapomniałam dodać tuńczyka HA HA, chyba normalne są teraz te nasze dziury w pamięci :-)
 
reklama
A mnie znów temperatura dopadła, (na szczęście u gwiazdy lepiej dużo). A mąż jeszcze w pracy dziś musi zostać dłużej :crazy:

Nie wiem o której on młodego odbierze.

Dziewczyny jako, że znów fatalnie się czuję to chciałabym Wam życzyć miłego wieczorku i spokojnej nocki. I bardzo prosze o trzymanie kciuków jutro za nas trzy odezwę się do Was pewnie nie prędzej niż koło 11-12.

Trzymajcie się! ;-) Zobacz załącznik 623981

Ps. Kusiak i Dooda niezłe z Was agentki :-p:-D
 
Witajcie po kilku dniach przerwy. U mnie praca, praca, praca. Nie wiem, ile jeszcze dam radę, bo kręgosłup zaczyna mi wysiadać. Poza tym czuję się dobrze, Maluch daje o sobie znać, więc spokojnie czekam na połówkowe, które już za 2 dni!! Mam nadzieję, że tym razem nie będzie wstydliwy i się nie zakryje;-) 2 dni temu miałam taki realny sen i przyśnił mi się mój niemowlak, który powiedział mi, że jest dziewczynką hehe zobaczymy, czy to sen proporoczy;-)

Piszecie o ubrankach. A body kupujecie z krótkim czy z długim rękawem na wrzesień?

Felicity kciuki za jutrzejsze badanie&&&

Maddlena też szukam pościeli mało wzorzystej, dobry link

Choco jak byłam na pobraniu krwi, to jakoś nie miałam odwagi powiedzieć, żeby mnie przepuścili, ale potem przyszła dziewczyna w zaawansowanej ciąży i sama przeszła na początek kolejki i zapytała, czy może wejść. Mi jednak trochę brak odwagi.

Tynusia ja mam za 2 dni, ale sporo już miało

Wesolutka dobrze, że Ola już prawie zdrowa, możesz spokojnie szykować się na wyjazd

Dooda ja miałam rozmaz. Spróbuję zaraz wkleić Ci normy.

Już:) Takie u mnie podali normy:
neutrofile % % 40 - 70
limfocyty % % 20 - 45
monocyty % % 2 - 10
gran. kwasochłonne % % 1 - 5
bazofile % % 0 - 2
neutrofile # tys/µl 2 - 7,5
limfocyty # tys/µl 1 - 3,5
monocyty # tys/µl 0,2 - 1
gran. kwasochłonne # tys/µl 0,1 - 0,5
bazofile # tys/µl 0 - 0,1
 
Ostatnia edycja:
Co do pościeli małowzorzystej, to oglądałam dzisiaj w sklepie BOBAS komplety z firmy KLUPS albo KLUPŚ, nie wiem teraz. Ale właśnie były jedno, dwukolorowe, bez wzorków typu misio, samochodziki co kawałek, tylko jakaś właśnie aplikacja po środku ochraniacza i kołderki, cena w granicach 70-80 zł za 3 elementy i to własnie mi się podobało, cena też ok. Bo Feretti, to już wyższa półka, za trzy el ok 200 zł. A tak drogiej nie chcę. A czytałam gdzieś o tej KLUPS, że też niezła.
Wesolutka skoro córa zdrowa, to ze spokojem pakować się na wyjazd. Leki chyba wszystkie potrzebne wypisałaś, tylko faktycznie Orsalit jeszcze weż w razie wymiotów, jakieś plasterki, bandaż, chyba tyle...
A_nka bidulko kuruj się. Kciuki za wizytę jutrzejszą.
Felicity za ciebie również.
 
Ja właśnie przed drzwiami mieszkania i czekam czy mężowi który jest w środku i jego koledze na zewnątrz uda się naprawić zamek i wypuścić mnie do środka... Już od 2 h....
Masakra jakaś...
 
Dzięki Dziewczyny, za pomoc :*
ja też zmykam się wygrzać do łóżeczka, bo głowa mi pęka od tych zapchanych zatok.
Milego wieczoru Wrzesniowki
 
Kara, a co z waszym zamkiem sie stało...? mi ktoś wsadził jakieś śmieci i nie mogłam przekręcić klucza i męczyłam się długo... jakoś poszło ale ciągle się blokował i trzeba było wkładkę wymieniać.
Kurujcie się chorowitki i jutro ma by już lepiej, jak nie dobrze ;-)
 
Znowu weszłam :-D

Normalnie to uzależnienie, ale właśnie położyłam gwiazdę spać, dałam leki, a mój chłop dopiero po śpiącego już Dominika jedzie :angry::angry::angry:

Jak mnie wku.... to normalnie szok :baffled:

Kara mam nadzieję, że mężczyźni naprawią zamek :laugh2:
 
reklama
Do góry