reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrzesień 2014:)

ann_ udanej wizyty

wesolutka o trzeba by popatrzeć po promocjach, a z body tego typu co pokazałaś obawiam się, że będa się rozchodzić pod szyją, miała parę takich sztuk i małemu wychodziły ramionka niestety

ja ostatnio w Smyku wzięlam sobie jakąś rozpiskę taką Wyprawka dla bobasa i właśnie pozaznaczałam co mi trzeba, W sumie to muszę przejrzeć tylko ubranka dokupić trochę tych małych, a reszta to na bierząco
 
Ostatnia edycja:
reklama
to powiem Ci ze body z c and a sa najbardziej dolegajace do szyji, ze czasem nawet mam problem z zalozeniem ich przez glowe :)
a promocje sledze, wiec dam wam znac w watku promocyjnym.

Dobra ubieram, sie pakuje torbe i jedziemy z Ola na kontrole... mam nadzieje ze mloda wstanie, bo wlasnie odbywa popoludniowa drzemke, a jeszcze czeka zupa :]
 
o właśnie! odwieczny problem z body, które są wyciete tak, ze pół klatki piersiowej dziecka jest na wierzchu. Polecam bodziaki z zapięciem na ramionach :-)
 
hej!

Udało mi się Was nadrobić ufff!

Moja lalka spi, więc mój stały harmonogram dnia w trakcie i teraz ''mój'' czas :-D
Pogoda ciągle do D, ciężko chocby na 20min wyjść,żeby deszcz nie zmoczył.. ech jakis ten maj dziwny. Moje maleństwo właśnie ma czkawkę ...

Hania nam to wrzucisz taka focie twinsek, jak wesolutka wkleiła :-D Twoje dziewczyny silne panny, nie bój nic, a czarne mysli w kąt! ino roz!

sonia biały meszek na brzuchu... marzyłabym o takim, ja niestety z tych, którym ciemne włoski wyrosły w ciąży :confused2: Jeszcze po pierwszej mi wszystkie nie wyszły, a tu następne się pojawiły.... uwierz ,że naprawdę nie masz się co martwić.

kusiak faktycznoie drobne Twoje chłopaki :-)szczerze zazdroszczę :tak: moja niunia urodziła się 3836, aż się boję jak będzie tym razem...

madlena super,że dentysta z głowy! ja też wolę chodzić, zanim zacznie boleć.

wesolutka do piątku, to będziecie jak nowe :-) Potem, to już tylko przyjemności urlopowe :-)

ania czekamy z Tobą do środy. Dobrze,że masz już ostateczny termin, niech szybko zleci! Szampan nabiera mocy :-D

miłego dnia kochane! moje połówkowe już w czwartej , jak ja się nie mogę doczekać !!! :-D
 
Aż mi krew w żyłach mrożą takie opowieści, ale niestety nieuprzejmość, a czasem i czyste chamstwo to na porządku dziennym :-/ dlatego ja ostatnio doznałam szoku, że ktoś mnie przepuścił w kolejce!!! :szok: A działo się to w piątek w przychodni, do której nie chodzę ale się wybrałam na prywatne usg nerek. No i przychodzimy z mężem przed czasem a tam już tłumy oczywiście (ja nie wiem o której godzinie ludzie już tam byli skoro właśnie otworzyli?? może tam nocowali?? Czekaliśmy wszyscy na lekarza, jak przyszedł oczywiście jeden pan wystartował jak z procy. A ja siedzę... i w pewnym momencie starsze kobiety się odzywają: "niech pani wejdzie przed nami", a ja na to: "eeeee, bardzo dziękuję... ale ja prywatnie, to nie wiem czy tak mogę....", a one "nie szkodzi, pani nie może czekać"... i weszłam. No nie mogłam wyjść z podziwu, że takie rodzynki w społeczeństwie się jeszcze zdarzają :szok:

Co do zakupów, to my dziś byliśmy w Smyku bo tak mnie coś naszło :-) no i kupiliśmy na stoisku z przecenami niebieskie body 56 za 15 zł (bardzo miłe w dotyku, na jakości jeszcze się nie znam) i komplet jesienny 62 za 35 zł (polarowe spodenki, bluzeczka i polarowa czapeczka) słodziaśne :-D
 
Ja czekam nadal, poniewaz wisi taka karteczka na ktorej napisane jest kto moze wejsc poza kolejka, czyli kombatanci i honorowi krwiodawcy a o kobietach w ciazy nie ma mowy. Juz mnie to nawet zaczelo smieszyc, jednej sie spieszy, inna baaaaardzo chora, jeszcze inna z dzieckiem i 100 roznych takich historii..

Udalo mi sie z tym holterem w zeszlym tyg to teraz musze sie widocznie naczekac za swoje :)

Ludzie sa okropni. Kaszla, kichaja, nie zakrywaja buzi.. Mam dosc ale jeszcze tylko 3 osoby..
 
maddlena jaką pościel widziałaś? ja też się rozglądam, przy Hubercie miałam jakąś zwykłą pościel, nie była zła, ale miałam pożyczony rożek Feretti - rewelacja, bo nasz się okazało był jakiś za sztywny, i zastanawiam się nad pościelą z tej firmy, ale do tanich to one nie należa i tak nie wiem czy warto przepłacać:sorry:
Ja oglądałam coś takiego Ala i As - pościel 3el SERCA 90x120 (4198644232) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
Nie chcę nic za bardzo wzorzystego, właśnie coś tego typu szukam, jeden kolor, niebieski lub zielony, ew. biały (pod kolor ścian) z jakąś aplikacją właśnie.

a jeśli chodzi o dentystę to też idę pod koniec maja, wybieram się od dawna. Czytałam artykuł, że w ciąży jest dużo więcej zabiegów a nawet znieczulenie refundowane przez NFZ :) więc warto skorzystać.
Dokładnie! Ja właśnie też miałam dzisiaj usuwany kamień. Brrr.. nic przyjemnego...
Ale debil ze mnie dziewczyny! Pieke ciasto, wlasnie siedzi w piekarniku no wyglada pieknie ale.... Nie dodalam cukru!!!! Eh ta ciaza...
Zdarza się... posypiesz cukrem pudrem i będzie git.. Hee, hee...

Zrobiłam sobie właśnie listę zakupów dla Franka i już się nie mogę doczekać, kiedy kupię... W zasadzie, to wiele nam nie potrzeba
Anusiaszyka kochana Ty o wszystkich pamiętasz:-).
 
reklama
Kusiak, bywa i tak :-D
Maddlena a to sprawdzona pościel? też muszę jakąś kupić i chciałabym, żebyście poleciły jaką macie i nic się z nią nie dzieje :-)
 
Do góry