reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrzesień 2014:)

Pomóżcie dziewczyny którą sukienkę kupić będziemy mieli 50 rocznice ślubu moich dziadków w czerwcu i będzie przyjęcie wiec muszę się zdecydować :-)

ŁADNA CIĄŻOWA SUKIENKA KOPERTOWA DEKOLT 08416XL (4151220139) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

lub ta

ŚLICZNA wygodna SUKIENKA tunika CIĄŻA wiosna/lato (4154446428) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Obie mi się bardzo podobają, ale którą lepiej wziąść.... :confused:

Dodam, ze będę wtedy dokładnie w 28 tygodniu... bo przyjecie wypada 21 czerwca
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hania mnie się bardziej podoba ta pierwsza, ładnie dekolt w niej by się prezentował i ładnie brzusio byłby zaznaczony :tak:
 
A ja dziś wyspałam się nareszcie w swoim ukochanym łóżeczku bo niestety u babci spałam na tapczanie, który zasługuje jedynie na miano katafalku ;-) No i najważniejsze, że miałam przy sobie mężusia za którym stęskniłąm się niemiłosiernie. Rano mówił, że widać w nocy było moje stęsknienie bo się ponoć tuliłam i pchałam na jego strone, że biedny nie miał się gdzie podziać:-p
Okazuje się, że przez pobyt u babci przybyło mi 1,5kg :baffled: We wtorek lecimy już do Hiszpani na wakacje więc myślę, że delikatna dietka przez 4 dni dobrze mi zrobi bo jak już zaczniemy wakacjanować to znów ciężko będzie sie ograniczyć a ja już zaczynam mieć emocjonalny dramat kiedy pomyśle o plaży i bikini.;-)

Ritta, sama piszesz, że na poprzednich badaniach sprzęt był lepszy więc ten ostatni lekarz dlatego po cichutku wycofał się z twierdzenia o drugiej dziewczynce. Będzie chłopak napewno. :tak:

Hania, też uważam , że ta pierwsza dużo łądniejsza. Sama ją oglądałam na Allegro i zastanawiam się nad zakupem.
 
Witajcie kobietki w deszczowy piątek
Ania// czekamy z niecierpliwościom razem z Tobą na te dobre wiadomości. O której będziesz dzwonić?
E MKa nic się nie martw wszystko będzie dobrze. Wszystkie inne parametry w porządku, a torbiele się wchłoną. Wierzymy w to i trzymamy mocno kciuki.
sawi gratuluje udanego zakupu. Już coś dla maluszka jest. Właściwie, ren największy wydatek masz za sobą... Ale zdjęcia ja nie widzę.
maltanka teraz Ty kusisz tym rabarbarem... Chyba też przyniosę z działki od rodziców i upiekę drożdżowca...
ookatkaoo1993 powodzenia na wizycie z córeczką, oby to nie było nic poważnego, czym Cię straszą. A coś się dzieje, że miałaś iśc do lekarza prywatnie? Mam nadzieję,. że nie.
Ritta no to niezły numer. Kiedy następna wizyta? Kilka tygodni w niepewności znowu.. Ale najważniejsze, że zdrowe.
Ann_ja szukałam sukienki. Zdecydowałam się jednak na tą, którą już kiedyś któraś z Was pokazywała.
Tak szybko piszecie, że nie nadążam odpisywać.
A_nka wLaśnie tą pierwszą zamówiłam, kolor fioletowy. Tylko zwróć uwagę, ten sam sprzedawca ma wystawioną tą sukienkę dwa razy. Jako ciążowa kosztuje 35,. a jako normalna 29 chyba, a wymiary wszystko takie samo. Więc ja zamówiłam tą normalną nie ciążową, bo tańsza. A nad tą drugą też się zastanawiałam, ale stwierdziłam, że w pierwszej więcej miejsca na brzuch i trochę dłuższa.
 
Maddlenka bardzo dziękuje za info :) też zamawiam tą za 29zł tylko jeszcze kolor muszę przemyśleć. Zastanawiam się nad brzoskwiniowym i cappuccino. Może któraś doradzi?? :-)

Dzięki za pomoc!! Jesteście kochane!
 
Ja tylko na chwilę,
dziekuję kochane za słowa otuchy, bardzo bardzo dziękuję, wczoraj przepłakałam cały dzień, dzisiaj muszę się pozytywnie nastawiać.
Jadę do szpitala na szczegółowe badanie serduszka małego (ukg), może coś więcej sie dowiem na temat tego świństwa, mam nadzieję że ktoś mnie uspokoi.
Mogę zrobić badanie na przeciwciała, ale na wynik czeka sie ok 21 dni, tak samo jak na rozwój choroby :no:
Mój mały dzisiaj wyglada okropnie, ale wiem że już teraz najmniej zaraża, więc najgorsze minęło.

Em ka kochana jestem z Tobą, modlę sie również za twojego maluszka i również proszę o modlitwe za mojego.

Dziewczyny co się dzieje ? Znowu jakis kryzys nas dopada. J amyslałam, że w drugiej ciąży będzie łatwiej, a tu klops.


Trymajcie kciuki za badanie!
 
Dziewczyny już dzwoniłam przypomniałam się teraz czekam aż oddzwoni położna... jak nie zejdę z tego świata wcześniej to dam znać...

A_nka , Maddlen ja też tą sukienkę pierwszą kupuje ale na wesele w sierpniu :) fajnie bo bedziecie mogły powiedzieć jaki materiał i jakie kolorki :)

Ritta no no to teraz trzeba czekać co na następnym badaniu się okaże :)

Nexiss zostawiłam te okna w cholere.. w sumie za 1,5 miesiąca zaczynamy remont więc i tak będa brudne a po remoncie bedzie trzeba je umyć więc M sie tym zajmie hehe :)
 
Hej kobitki :-)
U nas szaro, buro i ponuro choć poranek (godzina 7) prezentował się wspaniale... Dziś byłam na usg nerek a potem rajd po urzędach. Dziś w planach: praca, obiad (kalafiorową mam z wczoraj, na drugie zrobię makaron) :-) a po południu naprawa kabiny - ciąg dalszy.
EmKa - trzymaj się kochana... wiem co przeżywacie.. Nasza decyzja o nifty też była natychmiastowa i badanie krwi było z marszu. Trzymam kciuki za same dobre wieści :*
Kara - gratuluję zdanego egzaminu! mój mąż teraz się uczy bo jest na aplikacji i ciężko mu idzie nauka do egzaminów bo on z tych ludzi "wieczny student", skończył historię, zachciało mu się prawa a teraz 30 na karku ;D
Dooda - trzymaj się kochana...nie mam żadnej dobrej rady niestety bo z chorobami zakaźnymi bywa różnie, a eksponowana byłaś na wirusa jeszcze przed wysypką. Choć teraz też jest ryzyko zarażenia... obserwuj się proszę :*
Ania - trzymam kciuki!!!!!!! odezwij się proszę jak tylko będziecie wiedzieć :)
Hania - ja też jestem za tą pierwszą, wydaje się być wygodniejsza :-)
Pozdrawiam ciepło! :-)
 
Ritta na następnych badaniach poproś jeszcze raz o sprawdzenie ale pewnie bedzie chłopak ;)

Sonia fajnie ze juz w domku i zaraz wakacje !

Doda oczywiście ze pomodle sie rownież za Twojego maluszka!
I żaden kryzys wszystko sie dobrze u nas skończy to tylko atrakcje by nie było za różowo! ;)

Tak sobie myślałam przy drugim sniadanku... Zawsze dzieliłam sie tym mamusiom az tak zaopatrzonym w swoje dzieci a teraz zaczynam to co raz bardziej rozumiec... Przeciez jak urodzę dziecko to bede musiała pamietać ze jest swiat poza nim :)))

Wam Dziewczyny dziekuje ;*

Anius z Tobą jesteśmy całym serduszkiem !! Musi byc dobrze pamiętaj !! Czekamy razem z Tobą ! ;)
 
reklama
Ritta ale jaja:szok: jeszcze się okaże że dziewczynka będzie

EM_Ka
będzie dobrze, ja teraz idę na toksoplazmozę i już schizować zaczynam

nexiss ja kupowałam na tgru to za 5 sztuk zapłaciła 4,50 zł, też się zastanawiam gdzie tu łóżeczko postawić. Bardzo nie mamy miejsca w pokoju.

a_nka ja zdecydowanie tą pierwszą:tak:

soniafka o super, udanych wakacji
 
Do góry