reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrzesień 2014:)

Emka dziękuję :* i współczuję stresu i czekania wiem co czujecie.. ale tak jak piszesz musi być tylko dobrze.. :*
z tego co ja się oriętuję to torbiele bardzo szybko sie wchłaniają i dzieci rodzą się zdrowe i normalnie rozwijają :) a nosek ważne że jest :*
buziaki kochana
 
reklama
Kara, gratuluję pani mecenas :-)

Emka na pewno wszystko będzie dobrze, nie ma innej opcji.
Ja nie wiem co to za lekarz ale kości nosowej nie mierzy się w 20 tygodniu bo wyniki są już niemiarodajne, powinna być mierzona do 13tc.

Ania// dzięki za linka do łóżeczka śliczne jest.

U nas powoli do przodu, wczoraj miałam straszną migrenę ale dziś już jest lepiej. Gwiazda chętnie poszła do przedszkola, młody smacznie śpi :-)

Przyszedł nam fotelik dla Neli i córa zadowolona, wygodnie jej się siedzi. Żeby jeszcze tak na wózek dla Domiego się zdecydowała...

U nas dziś pada czyli pogoda podobna do mojego nastroju.

Ania// za wyniki trzymam kciuki i mam nadzieje, że odpalimy tego mojego emotkowego szampana :-D

Miłego dnia!!
 
Ostatnia edycja:

Witam porannie

ciężko mi pisać na bieżąco,ale staram sie codziennie doczytać
troche zabiegana jestem przy tym remoncie
ciagle jest co robić,kują ściany,pełno pyłu a ja ciagle ze szmatą bo wszystko białe....

co do badań w 20 tyg. to podobno mierzą jeszcze kość nosową ale już wiadomo powinna mieć inne parametry jak w 14 tyg.

co do zakupów maluszkowych
to 2 dni temu trafiła mi się okazja i kupiłam "za grosze" wózek (po znajomości)
ten co chciałam wiec jestem podjarana
moze kolorystyka nie jest w moim guście ale wózeczek nowy
laska używała tylko gondoli 2-3 miesiace i stwierdziła że za cieżko jej sie składa do auta i odstawiła w kąt a kupiła sobie maxi cosi a jako spacerówka maclarena a ten stał w garażu i sie kurzył...
jak zobaczyłam wózek to wiedziałam odrazu że nówka nie śmigany,bo to widac po oponach i materiale....
jestem przeszczęśliwa
a wózek to jedo fyn kolor zielono szary

fotelik też już zamówiłam bo ona nie sprzedawała swojego bo nadal używa
dziś fotelik mają przywieśc
maci cosi cabrio,też w kolorze zieleni

jak poznam płeć to zaczynam szaleństwo ciuszkowe
:-D
bo to co najdroższe już mam
 
Witajcie
U mnie też dzisiaj ładna pogoda i ciepło, a ja wracając z przedszkola kupiłam rabarbar i będzie dzisiaj ciasto.:tak:

kara
GRATULACJE!!!:tak::-)

ania// ja też dzisiaj się biorę za przetarcie okien, miałam to zrobić wczoraj, ale lało

EM_Ka będzie dobrze, trzymam kciuki
 
Ania kciuki&&:)

No ja już też wstałam, dziś wyjątkowo wcześnie ale musiałam dzwonić do przychodni zarejestrować córkę do lekarza bo co jakiś czas koło nosa robi jej się jakieś dziadostwo i ropieje, ktoś mnie wczoraj postraszył że to może być nawet Gronkowiec..No i mam zamiar jechać dziś na małe zakupy dla maluszka bo okazało się że wszystko co kupiłam jest na rozmiar 62-68 a nie mam nic na 56;/;/

Miałam dziś isc prywatnie do lekarza gin ale muszę z córką to załatwić i chyba sobie odpuszczę. nie wiem ile kasy pójdzie w aptece, czy jakiś badań nie będzie trzeba porobic..

Kciuki za wizytujące...:p

Miłego dnia:-*
 
Sawi, a no to widocznie ja się nie znam. Ale pisze co mówił mój lekarz takie badania po 20 tyg są bez sensu. :happy:
 
Dzięki dziewczyny :)

Dooda trzymam kciuki żeby wszystko było ok!

EmKa za Twoje badania również trzymam kciuki! Pamiętajcie że kciuki wrześniowek działają cuda!

Wesolutka zdrówka dla małej!

Ania ja też liczę na tego szampana dziś ;)

Sawi super Ci się udało z tym wózkiem. Ja też planuję ten model ale u nas pewnie skończy się na nowym... Dobrze że teść płaci ;)

Nie pamiętam co jeszcze miałam napisać...

powodzenia dla wizytujących!
 
coś mi przeglądarka szwankuje
widzicie zdjecia wózka? bo wrzuciłam kolorystyke

kara ja mam tez naprawde nowy,tyle tylko że bez gwarancji już i nie miałam wyboru co do koloru,jaki był to brałam
a jedo ma taki wybór kolorystyki,no cudne są
 
Hej.
Dołączam do tych zabieganych i z brakiem weny :/ Ale staram się Was trochę podczytywać.

EM Ka będę się modlić aby Twój maluch okazał się zdrowy. Oby te 2 tygodnie szybko minęły.

ania za Was też trzymam kciuki &&&& Czekamy na wyniki.

Ja nie chwaliłam się relacją po ostatniej, środowej wizycie wiec pochwalę się tutaj. Ogólnie wszystko w jak najlepszym porządku. Lekarz zrobił szybkie usg. Zapytał co mam w domu. Powiedziałam że córkę. A on: to widzę że ma pani w domu damskiego krawca. Ja osłupiałam. Chyba zauważył moje zmieszanie i zapytał co powiedział dr na połówkowym (tamto badanie jest dokładniejsze i na lepszym sprzęcie). Powiedziałam że dr na połówkowym powiedział że chłopiec i on (mój prowadzący) na poprzedniej wizycie też tak powiedział. A lekarz na to, to na pewno tak jest, bo on dokładnie nie widzi. Niby się wycofał ale ziarnko niepewności zasiał. Wiec z wyprawką czekam do kolejnej wizyty :)
 
reklama
Kara gratuluję i zazdroszczę - mnie za rok czeka kończenie aplikacji, tyle że nie adwokackiej.
U mnie poranek bez wymiotów, oby tak zostało :)

Wszystkim wizytującym dziś (o ile takie są powodzenia)
 
Do góry