reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrzesień 2014:)

Witajcie dziewczyny :)

Kara - dobrze, że nic Wam się nie stało, straszna sytuacja..


Dziewczyny, moja mała przed chwilą chyba miała czkawkę haha co za uczucie ! Cudowne i śmieszne zarazem :) Czułam po lewej stronie brzucha jak co 2 sekundy mała mi podskakuje i trwało to z dwie minuty !! Teraz, gdy już regularnie czujemy nasze maleństwa to ciąża zaczyna być coraz większym cudem :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hejka :)

Pogodowo dziś znów do D. Wieczorem straszyła burza ale jakoś chyba przeszła albo jej nie słyszałam w nocy.
Znów śniły mi się jakieś pierdoły, potem że urodziłam teraz, maluch był wielkości normalnego noworodka i miałam problem z mlekiem, nie miałam go..
Dziś piekę drożdżowe z rabarbarem, mniam, i na obiad kompocik z rabarbaru, aż już czuję ten smak :-)
Na obiad oczywiście nie mam pomysłu. Chciałam zrobić kopytka bo M wczoraj gadał, że praskę do ziemniaków kupiliśmy ostatnio a ja z niej nie korzystam i tak wpadł na pomysł kopytek, zobaczymy, może zrobię..

Kara dobrze, że Wam się nic nie stało :no:
Pamiętam jak kilka lat temu z siostrą i jej jeszcze chłopakiem jechaliśmy do drugiej siostry na drugi koniec Polski w odwiedziny i też mieliśmy takie przygody, a jeszcze jechaliśmy nocą, najpierw zza zagórka siostry men (prowadził) rozjechał potrąconego psa, przez co zgubił tablice rejestracyjną i cały spód samochodu był w sierści i krwi, a chwile póżniej jak już ochłoneliśmy zza następnego zakrętu na poboczu stała sarna, chłopak siostry trąbnął na nią (nie wiem po co bo jakby co to by wyleciała nam na auto) a ta się tylko dygneła i poleciała w las, dostał wtedy niezły "oper" od siostry. Masakra.

Joani mnie też wczoraj coś tak głowa pobolewałą ciągle, potem zaczęło mnie mdlić, jak wróciliśmy z zakupów, zjedłam obiad i przeszło ale na chwilę i do wieczora nadal głowa mnie pobolewała, dziś naszczęście już lepiej :)

Wesolutka powodzenia na wizycie, trzymam &&& :) oraz za pozostałe wizytujące też :)

Miłego dzionka, aby w końcu słonko wyszło :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Cześć Dziewczyny :)

Kara dobrze, że nic Wam się nie stało, Ktoś nad Wami czuwa :)
Natalia nie doczytałam, jak ślub?

U nas zwariowany weekend, szukaliśmy całą sobotę mebli. Wrrr.. oczywiście dalej niewiele wiem.
 
Marciątko w ciąży kobiecie trudniej się zdecydować :-D

Ja z Nelą też miałam problem przy wyborze mebli I tak naprawdę to w końcu mąż zadecydował co i jak bo my byśmy do tej pory pewnie żadnych nie kupili :rofl2::szok:

U nas pogoda śliczna więc zabieram małego i idziemy na placyk zabaw. Do później dziewczyny!! Zobacz załącznik 621687
 
Witam sie i ja ;)

Kciukasy za dzisiejsze wizyty ! I za wyniki;)

Joani mam nadzieje ze dzis lepiej juz z głowa.
Sawi gratuluje czkawki, ;)) ja miałam takie wrażenie nad ranem ale nie jestem teraz pewna czy to wrażenie czy sen ;) bo rano cos mnie głowa bolała i po śniadaniu walnelam sie dalej spać i dopiero sie obudziłam ..
Hehe z rana pamietam tylko ze mój powiedział ze nie ma miejsca w lozku na nasza 4ke mając na mysli nas psa i rogala ktorego dzis dorzuciłam zostawiając mu polowe lozka, cos dzis ciężka noc była ..

Hania fajnie ze małej w przedszkolu sie podoba ;) madlena a jak Twój maluszek?

Gosia a sk jestes?

Nexis ale smaka mi zrobiłaś na ciasto z rabarbarem mhm ...

Natalia i jak sie czujesz jako zona ?? ;) jak wrażenia czekamy na relacje ;)))

Ja dzis obiad praktycznie gotowy tylko ziemniaki albo kluski ugotuje a reszta ready;) P poinformowany o dzisiejszym zadaniu na wieczor odkurzania ;) wiec ja moge dzis prasować na środowy wyjazd majowy ;) bo jutro znowu pol jak nie cały dzien poza domem tj
Najpierw dryzjer dla pieska potem odbiór okapu zapłata podatku obiadek u rodzicpw i come back do domu ;)

Miłego dnia ;*
 
Hania, koniecznie wrzuć zdjęcie wózka jak już go złożycie :)
Super, że Mała lubi przedszkole. Mam nadzieje, ze Dominik nie rozrabia bardzo na placu zabaw :D

Rajo, ja tez uwielbiam jak mala ma czkawki :D

nexis, alez mi zrobilas smaka na ciasto z rabarbarem... mmm ale ze mnie taki mistrz wypiekow ze szkoda gadac.. musze mame poprosic :)

Ania, jak Wasze wyniki? :)

Bardzo dziekujemy za wszystkie kciuki - pędzę do wizytowego :) Napiszę Wam tu tylko, ze będziemy mieli drugą córunie :))
 
Witajcie kochane :-)
Lacze sie z pracy. weekend zlecial tak szybjo ,ze nawet bie wiem,ze byl :-(
ja chyba z tych dziwnych,bo niexprzepadalam za tym,jak moja corcia miala czkawki,a miala ich baaardzo duzo...

wesolutka gratuluje corci!!!beda najlepszymi przyjaciolkami kiedys :-)
hania tylko nie szalej na tym placu zabaw :-)wiem jak to jest biegac od hustawki do slizgawki :-) ciezka praca.

kara dobeze,ze nic sie Wam nie stalo!

jak ja sie nie moge doczekac polowkowych!!!ech jeszcze 17dni...
 
Hej dziewczyny! :-)
Ja tak na szybko, bo strasznie aktywny mieliśmy weekend i poniedziałek od rana po prostu nie wiem w co ręce włożyć... pogoda beznadziejna, ponoć jutro ma się polepszyć.
Kara, współczuję zdarzenia, na pewno wytrąciło z równowagi ale ważne, że z wami wszystko ok...
Natalia, jak po weselichu? ;-)
Sawi, gratulacje czkaweczki ;) a ja wciąż nic nie czuję...ciekawe jak długo jeszcze :)
Pozdrawiam ciepło!!! i udanych wizyt!
 
reklama
Emka ,dzięki bo dzisiaj juz jest bez bólu :-) za to mam inne zmartwienie, bo cholesterol odebrałam i mam 300. U nas w rodzinie białko w moczu i cholesterol zawsze normy przekroczone i zbić nie można. Zawsze miałam do 220 a teraz przy oszczędzaniu się w jedzeniu i spożywaniu nie tłustych potraw i wielu warzyw, to dla mnie szok :szok: Zobaczymy co jutro lekarz powie, bo powinnam chyba tylko zostać na mleku 0.5% i muesli...
Koko, ja też jeszcze nie czuję mocno, brzuch nie podskakuje i tylko jak długo siedzę, ktoś tam daje mi znaki, że mu niewygodnie ;-)
Ania, mam nadzieję, że wyniki oczywiście te najlepsze przyjdą w końcu i uspokoisz się na dobre.
 
Do góry