reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrzesień 2014:)

Kara wspolczuje... ale cale szczescie ze Wam sie nic nie stalo...
Hehe cos w tym jest bo my wczoraj bylismy w kosciele i moja Amelka tez kopala jak szalona :-) wiec albo jej sie podobalo albo kopala zeby juz z tamtad isc :-p
 
reklama
Kara dobrze ze nic Wam sie nie stało !!

Gosia haha uwierz mi nie mam siły za grosz ... Dzis juz Padam ... Jutro jeszcze , odkurzanie i mycie podłóg, pakowanie i prasowanie hmm albo nie zaciągnę do tego chłopa a co !
 
Jakiś dzień dzisiaj mulący... głowa mi ćmi i jakoś mdli cały dzień... a tak się cieszyłam, że dawno mnie głowa nie bolała :-(
Kara, dobrze, że tylko tak się skończyło...
Podziwiam was dziewczyny, że dnia na odpoczynek nie macie i w niedzielę robicie ;-) choćby się waliło, niedziela to odpoczynek dla ciała u mnie i już ;-)
Z resztą mąż sprząta jak już, ja tylko drobnicą się zajmuję i tylko menu tworzę łącznie z wykonaniem...
Dzisiaj w końcu pit rozliczyliśmy i juro jadę złożyć, czas najwyższy ;-)
Miłego wieczoru.
 
Dzieńdoberek :)

ale tu cisza :p

jeszcze przed chwilą pięknie słoneczko świeciło ale teraz coś się zachmurzyło mam nadzieję że słoneczko jednak wroci hehe :) i pójdziemy z małą na plac zabaw :D

kara niezłe przeżycia w sobotę mieliście.. dobrze że Wam nic się nie stało ...


wesolutka i inne dziewczyny (jeśli takie są) powodzenia dziś na wizytach :&&&& zaciśnięte oczywiście :) i czekamy na relację :*

trzeba trochę chałupę ogarnąć bo w weekend nawte palcem nie ruszyłam haha :)
 
Ja też zaciskam Zobacz załącznik 621661 za wszystkie wizytujące!!

Jutro przyjdzie wózek dla dziewczynek :-) strasznie się cieszę z tego powodu.

Weekend minął w miarę spokojnie. Jedynie pogoda nie odpisała. Może dziś będzie lepiej??

Dziś Nela też zostaje w przedszkolu do 17 i od poniedziałku już tak będzie cały czas. Ale zadowolona jest, nie płacze i wczoraj stale tylko pytała kiedy pójdzie do psedskola :-D

Jestem szczęśliwa, że dziecko tak szybko się zaaklimatyzowało. Więc dziś na placu boju zostaję tylko z Dominikiem.
I liczę na słoneczko co by można na plac zabaw iść.

Miłego dnia dziewczyny Wam życzę!! Zobacz załącznik 621662
 
Witajcie po weekendzie.
U nas weekend deszczowy, ale wcale mi to nie przeszkadzało, bo pracowite dni. Zrobiliśmy w końcu malowanie u małego w pokoju i mam nadzieję, że na dwa lata przynajmniej będzie spokój. Dzisiaj jeszcze składanie mebli i trzeba to wszystko ogarnąć.

Coś nieśmiało się słoneczko przedziera u mnie, bo w nocy to lało.

wesolutka
powodzenia na wizycie

ania witaj w klubie sprzatania, ja to mam tak jakbym się dopiero wprowadzała i kto to teraz ogarnie

hania super, że Neli podoba się w przedszkolu
 
reklama
Do góry