reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrzesień 2014:)

Dzięki dziewczyny że tu jesteście @):- a ja niestety nic nie dostałam na podtrzymanie może jutro uda mi się zobaczyć z lekarzem to wtedy będe prosić o coś a dziś doszedł jeszcze ból brzucha jak na @ :'(

Wysłane z mojego C6903
 
reklama
dominikak86 wszystkie jesteśmy z Tobą!! Daj jutro koniecznie znać po rozmowie z lekarzem.

Trzymam kciuki za Ciebie i Bąbelka Kochana - trzeba wierzyć, że będzie dobrze!
 
dominikak86 oszczędzaj się kochana i leż ile możesz.
Czasem zdarza się, że jakieś naczynko w macicy pęknie i jest krwotok a z dzidzią wszystko ok. Słyszałam nie jedną taką historię. Myśl pozytywnie choć wiem że w takich sytuacjach strach jest ogromny.

katka gratuluję umowy !
 
katka super gratulację :)

dominika leż dużo i trzymamy kciuki żeby jednak skończyło się wszystko dobrze... jak masz to weż magnez i no spe :*
 
Dominika86, miejmy nadzieje że maleństwo jest silne i że wszystko będzie dobrze. Najważniejsze, że jesteś pod opieką lekarzy. Napewno dostaniesz coś na podtrzymanie i wszystko będzie dobrze. Trzymamy kciuki za ciebie i fasolcie!!!:tak:

Anncka, ja w poprzedniej ciąży, którą poroniłam miałam tsh 4,5 i zarówno mój ginekolog jak i endokrynolog zgodnie trwierdzą, że mogło się to przyczynić do poronienia bo norma dla ciężarnych to najlepiej mniej niż 1. Teraz biorę leki więc mam nadzieję, że tym razem z ciążą będzie wszystko dobrze.
 
Fiu nadrobilam was.

Za wasza rada w niedziele pojechalam do szpitala zbadac co i jak i... dopiero dzis wyszlam. Okazalo sie ze kosmowka zaczela sie odklejac i dostalam luteine. Jest 6tc i 3 dz a na usg widzialam malenkie serduszko. :) na szczescie wszystko sie unormowalo i sie uspokoilam. Fajne dziewczyny z sali podniosly mnie na duchu, jest ok :)

Trzymam za wszystkie kciuki :)
6 tydzien ciąży, czy 6 tygo zarodek? :)

dominika, wierze ze wszysko sie ulozy.
Tekila a jak Twoje wyniki?
 
No właśnie dziewczyny - jak tam się miewacie Telkila, Denka, Dominika86?

Musze się Was poradzić:szok:

Coś okropnego dzieje się z moją cerą na buzi:crazy: Wyskakują mi kolejne wielkie krostki i czerwone suche plamy:( I już sama nie wiem od czego.. kosmetyków nie zmieniałam żadnych, na zmianę pogody też mi to nie wygląda
Czy jest coś co pomoże załagodzić mym twarzowym bolesciom :D?
 
Dominika musisz wierzyc ze bedzie ok bo uwierz, to wiele daje! Bedzie pozytywnie.

Wesolutka 6 tydzien ciazy wg OM co pokrywa sie z badaniem usg :)

Tffiti nie martw sie, sama wygladam jak biedronka i tylko podklad mnie ratuje, takie uroki. Bedziemy przez to mialy sliczniejsze dzieci.

Jestem po 2 etapie rozmowy o prace a jutro zaproszono mnie na trzeci. Czuje sie jakbym miala zostac asystentka prezydenta a nie doradca hehe. Musze byc dobrej mysli, piers do przodu, jutro caly dzien w rozjazdach, musze zrobic badania, prawnik, pomoc spoleczna no i ta rozmowa. Dajcie mi sile bo bym spala najchetniej 20h na dobe.
 
reklama
Cześć dziewczyny, w zeszłym tygodniu zobaczyłam na teście drugą kreseczkę :-) Betę zrobiłam w 34. dniu cyklu i wyszło 190. Trochę się przestraszyłam, że to mało. Po 72h jest 500, więc wygląda chyba na dobry przyrost. W piątek pierwsza wizyta u lekarza, czekam z niecierpliwością. Życzę Wam wszystkim spokojnych 40 tygodni :happy2:
 
Do góry