reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

dominika a ja bym nie brala- z tego prostego powodu ze nie masz mozliwosci zeby ktos Ci przepisal kolejne opakowanie. A duphaston jak sie zacznie brac to nie wolno przerwac ( w pierwszym trymestrze) bo moze byc jeszcze gorzej. Ja mialam pierwsza ciaze w uk i tez plamilam i dobrze sie skonczylo. Chyba ze uda Ci sie w ciago tygodnia zalatwic plskiego lekarza
 
reklama
dominika a ja bym nie brala- z tego prostego powodu ze nie masz mozliwosci zeby ktos Ci przepisal kolejne opakowanie. A duphaston jak sie zacznie brac to nie wolno przerwac ( w pierwszym trymestrze) bo moze byc jeszcze gorzej. Ja mialam pierwsza ciaze w uk i tez plamilam i dobrze sie skonczylo. Chyba ze uda Ci sie w ciago tygodnia zalatwic plskiego lekarza

No chyba nie do konca masz racje z tym ze nie wolno przerwac. Ja bralam od 7 do 9 tyg. Przez 14 dni.
 
Dziewczyny a jak to u Was jest z mdłościami? Wszystkie czujecie już je? Bo mi się zdarzyło raz, jakiś tydzień temu, a od tej pory nic... Wiem, że pojawiają się one w różnym czasie a czasami wcale, ale trochę się martwię ich brakiem...
 
Dziewczyny a jak to u Was jest z mdłościami? Wszystkie czujecie już je? Bo mi się zdarzyło raz, jakiś tydzień temu, a od tej pory nic... Wiem, że pojawiają się one w różnym czasie a czasami wcale, ale trochę się martwię ich brakiem...

anncka ja nie mam wcale mdlosci ale w pierwszej ciazy tez w ogole nie mialam i przewiduje ze moze byc podobnie.
 
ja np musiałam teraz pilnie coś zjeść.. bo tak mi zle na żołądku było że szok... z głodu czasami mnie mdli...
w ciaży z córką miałam mdłości dopiero w 5-6 miesiącu.. i to najczęściej przy myciu zębów:) zaraz uciekamy spac :-)

do jutra mamusie :):* Dobranoc :*
 
Nie szkodzi ale faktycznie brać go lepiej wtedy jak wiesz, E dostania kolejne recepty, dlatego pytałam czy jakiś lekarz może ci wpisać, a może np luteina jest u ciebie dostępna???
 
Powiem Wam moje Drogie, że sama siebie ostatnio nie poznaje :)

Jeszcze 5,5 tygodnia temu poranna wstanie było dla mnie jakąś masakrą:) Moj M rano stosował różne sztuczki, żebym wstała:
- zabrana kołderka z rana
- pochlapanie wodą
- oba Nasze koty chodzące po mnie :D
i nic.... jak spałam tak spałam :)
A teraz - mogę wstać o 05:00 jak skowronek, czuje się wypoczęta, pełna energii i chęci do życia :)
Popołudniami też mam jakoś więcej ochoty do życia....

Czy to normalny objaw :)? Piszecie o mdłościach, osłabieniu itp a ja wręcz odwrotnie.... Dziś jak wstałam to postanowiłam jeszcze popracować przed pracą - własnie odpalam służbowego laptopa, żeby zaległości troszkę nadrobić :)

Miłego dzionka Wam zyczę
 
reklama
U mnie jest tak, że od poniedziałku czyli od rana kiedy tylko zrobiłam test nie mogę spać (przynajmniej rano) pewnie to podekscytowanie, nowa sytuacja, mój M. wychodzi do pracy o 6 a ja chwilę po nim już się kręcę po domu. Po czym ok 14-15 łapie mnie zmęczenie. Co do mdłości, narazie są słabiutkie, jeszcze nie "wylądowałam" w wc ale czuję wieczorami i nad ranem jak się budzę jak mnie mdli ale po chwili przechodzi.
Od czasu do czasu w przeciągu dnia kuje mnie w podbrzuszu, tak jak na @. Ale najbardziej denerwują mnie obolałe sutki, lekko się dotknę czegokolwiek to już ból. Czy to tak przez całą ciążę będzie czy może ustąpi po jakimś czasie?
 
Do góry