reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Dominika - ja po odebraniu pierwszej Bety skonsultowałam się ze swoim gin przez tel i napisał, ze mam brać progesteron ( też duphaston) dwa razy dziennie :) Gin mi powtarzał, że duphaston pomoże utrzymać ciąże jak jest mało naturalnego progesteronu - a ja własnie miałam niski zawsze. A ponieważ zostało mi opakowanie z jakiejś starej kuracji to zaczęłam przyjmować.
Ale lekarzem nie jestem...... warto skonsultować się z jakimś lekarzem...
Głowa do góry. Moja psiapsióła też obecnie jest we wczesnej ciąży i dostała krwotoku i plamienia w 4 tc. Teraz była (8 tc) na badaniach i wszystko jest w porządku :D
 
reklama
Dominika też bym brała, progesteron nie zaszkodzi, w końcu jest to hormon podtrzymujący.Może jakiś lekarz zapisałby Ci jeszcze jakiś opakowanie?? Może lekarz rodziny..?
 
Hej dziewczyny dzisiaj mam straszny dzien bo zaczełam plamić nie jest to duże plamienie a raczej śluz podbarwiony krwią ale jestem przerazona bo w poprzedniej ciąży tak nie miałam. Do tego nie mieszkam w polsce wiec nie mam mozliwosci konsultacji z ginekologiem. Bylam dzis o poloznej to powiedziala że tak bywa i jakbym zaczeła mocniej krwawić to mam jechac do szpitala. Strasznie się martwie bo wiem że tutaj nie ratują wczesnej ciąży:-( znalazłam ostatnio opakowanie duphostanu i zastanawiam się czy nie zacząć go brać tak na wszelki wypadek co myslicie?

Wysłane z mojego C6903

Ja tez bym byla za tym, zebys brala. Nie zaszkoszisz. Duphaston wspomaga zagniezdzenie. Ja bralam w obydwu ciazach wlasnie przez plamienie. Jesli nie jest to ZYWA KREW, tylko brazowy sluz to raczej nie jest to nic groznego.
 
Dziekuje wszystkim za rady jesli do jutra plamienie nie przejdzie rano wezmę duphaston. To co mam starczy mi ma 2 tyg a w miedzy czasie mama wysle mi z polski kolejne. Tutaj w UK duphaston jest wycofany wiec nie mam szans zebym go dostała.

Wysłane z mojego C6903
 
witajcie :-)
tylko pozytywne myślenie!! :p
Mnie doszły wymioty - czyli wraca scenariusz z pierwszej ciąży. Ale z drugiej strony zawszewymiotując myślę, że bąbel ma się dobrze :-)
 
Dominika ja rownież na twoim miejscu bym brała :) tez wcześniej w ciąży brałam z córa i teraz też biore bo zostało mi pare tabletek a w czwartek do lekarza wiec dostane recepte na nowe opakowanie... moj lekarz wie ze musze brać hormony :)

zleciał cały dzień nawet nie wiem kiedy :) jakaś przemęczona jestem i śpiąca już.. a teraz nagle teściowa wpadła na kawe o 20;25 no masakra jakaś... buziaki:*
 
Witam Was dziewczyny ! jak tam wieczór mija ? ja dzisiaj miałam poranne mdłości zakończone nad sedesem , szok normalnie, w pierwszej ciąży tego nie było.., no ale jak mówicie , że mam sobie tłumaczyć że to znaczy , że dzidzia ma się dobrze, to jakoś to przetrwam :D
 
ja ledwo odeszłam od sedesu, iz jadłam 2 kromki z dżemem, na co mąż skomentowal ze moze jeszcze ogorkiem kiszonym przegryze hehe zlosliwiec :p
 
reklama
Do góry