reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

DOODA super :)

Dziewczyny pamietacie jak pisalam ze u nas jest test z krwii matki dodatkowy zeby sprawdzic czy dziecko ma miedzy innymi ZD? To szukalam i znalazlam ze w Polsce tez jest i daje 99% pewnosci plus nie jest inwazyjny a jezeli da falszywy wynik to wyplacaja wtedy rodzinie odszkodowanie, nazywa sie NIFTY, tylko ze jest drogi. Tak tylko chcialam poinformowac :p
 
reklama
Kusiak, w środę mam wizytę u swojego lekarza prowadzącego. Ja mam wizyty średnio co 3 tygodnie ponieważ mamy konflikt serologiczny. No a że prywatnie i stawka za wizytę zawsze taka sama to zawsze mam usg robione...
 
Kusiak, jesteś wspaniała!!! wstukałam ten test NIFTY w google i wyskoczyło, że robią go w mojej klinice! kosztuje bardzo dużo ale jak lekarz będzie się upierał przy amniopunkcji to może rozważymy z mężem ten test... w każdym razie dzięki za info :-*
Dooda, ale fajnie, że czujesz brzdąca :-)
 
Koko nie ma za co :) z tego co wiem to przy tym tescie mozna sie tez dowiedziec o plec malucha i bedzie wiadome na 100% bo to z jego genu wyciagaja ;)
 
Jejku dziewczyny, co za koszmar...idę sobie kulturalnie do łazienki patrzę, a tam na ścianie wielki czarny włochaty pająk :szok: mojego S oczywiście jak na złość nie ma w domu. Wróciłam do stałowego, oczywiście obesrwuję cały czas ścianę, na chwilę tylko odwróciłam wzrok i co i pająk biegnie w moją stronę:wściekła/y: na szczęście się zatrzymał a ja miałam pod ręką gazetę, rzuciałam w niego, przydusiałam jeszcze węglarką z węglem i czekam, aż wróci mój S i sprawdzi czy oby na bank trafiłam (bo jednak to był rzut z dość sporej odległości:-p)...boję się ich panicznie, okropnie zawsze ryczę i wrzeszczę a dzisiaj to już przeszłam samą siebię, to chyba przez te hormony...oh musiałam się wyżalić...
 
Animka rozumiem co czujesz, ja też nie znoszę pająków, a jeszcze mam ten problem ze mam blisko las i te badziewia mi do domu schodzą. Na balkon jak wychodzę latem to najpierw rozglądam się czy jakiegoś nie ma. Jak remontowalismy to 4 kątniki mi się po domu paletaly, fee jak sobie przypomnę to aż mnie ciary łapią i obrzydzenie.
 
Boże pająki to wogole jakaś zmora...

jeśli chodzi o test nimfy to też nad tym myśleliśmy ale to kosztuję ok 2500tyś.. a na takie coś nas nie stać.. ;/


gril wyszedł przepysznie hehe :)

gratuluję ruchów :D

dobranoc mamusie :*
 
Nie mam pojęcia jak czuć ruchy ale mam takie coś że czuję jakby mi coś pływało w środku.. może to właśnie to, z tego co piszecie :-)
No widzicie dziewczyny, zawsze jakieś rozwiązanie się znajdzie. Mam nadzieję, że będzie wszystko ok :-)
 
reklama
Ania no niestety jest drogi....

O fuuuu pajaki! Nienawidze! I tez zawsze wolam meza :D

Pochwalilyscie sie ruchami dzidziusia to ja tez musze. Juz od jakiegos czasu cos tam mi sie wydawalo ze czuje ale nigdy nie bylam pewna a dzisiaj jechalam sobie autobusem wieczorem i maluszek sie zaczal wiercic i to tak porzadnie :D takze tez dzis poczulam na pewno :)
 
Do góry