reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Hej sobotnio:)

Ja już od 3:20 na nogach, bo przez ten półmaraton mojego ja nie mogę spać, chyba się stresuje za niego:p O 6 wyjeżdżamy, ale za to zdążyłam się ogarnąć i nawet pazurki pomalowałam(pewnie zaraz jak wstanie będzie marudził, że od rana lakierem smrodzę:-)) Trzymajcie kciuki, żeby mi się tam gdzieś chłopina na trasie nie zgubił, ani nie połamał:-D

Super dziewczyny, że czujecie ruchy:) Ja tam ani Bąbelka ani swoich jelit nawet nie czuję, więc chyba jakaś jestem niewrażliwa:D Ale mam nadzieję, że to się niedługo zmieni:)

Miłej i spokojnej soboty:*
 
reklama
Super, że już czujecie ruchy. Ja się nie mogę doczekać.
BubblesGirl 14 t to troszkę wcześnie jeśli to pierwsza ciąża. Ja z Weroniką poczułam z początku 16t
A co do wątku z wagą to można go później zamienić na "wracamy do formy" i tam się chwalić i wspierać osiągnięciami.
Miłego dnia
 
Bubbles && za małża:)

Ja znów przed 7 wstałam, ogólnie to budziłam się co chwilę w nocy nie wiem dlaczego, małż dziś pojechał na Wrocław znów, bo mają jakąś upierdliwą kierowniczkę Budowy, małż mówi że wygląda jak chłop, chodzi jak chłop i wszystkich ustawia:)

Piję kawkę...


Dziewczyny muszę wam się wyżalić, ostatnio nic mi nie wychodzi, nawet najbardziej prosty obiad czy głupi sernik z torebki na zimno....;/
Szwagier się śmieje że to przez ciąże wszystko psuje:) w żartach oczywiście...

Ale w sumie racja, sernik mi się rozlazł.... wczoraj miał być taki pyszny obiadek.... i dupa niektóre siemniaki się nie pozapiekały, twarde jak diabli chodź przerzucałam je w tym woreczku kopę razy. Pierś z nutką cytryny, porażka, pies nie chciał zjeść... a tyle się nastałam i narobiłam;/ nie wiem co jest nie tak;/

Mieliśmy dziś w planach basen ale nie wiem o której małż wróci... więc jak bedzie zmeczony to nie będę go ciągła,

Miłej soboty:-*
 
Bubles to pobijasz rekordy ;)
Kciuki za malza ;)

Fajnie macie z ruchami ;) mnie boli macica po prawej trochę sie martwię bo duzo biegamy ostatnio i odpoczywam jak tylko moge, ale w czw wizyta wiec zleci ;)))
A od jutra nic nie robię juz ;) dzis jeszcze tylko wizyta w salonie kuchni potem urodzinki dziadka , a mojego juz wysłałam samego na pomiar ;) a co ;)
Katka nie martw sie jeszcze 6 mcy i wszystko wróci do normy ;)
Miłej soboty ;)))


Wysłane z mojego iPhone przez Forum BabyBoom
 
Witamy się sobotnie :-)

Przez to, że muszę wstawać co godzinę zrobić siku (ahh byle do 17 tyg, niech już maluszek mnie odblokuje) wyglądam jak zombi ;-) no ale już wolę to niż znowu nie sikać pół dnia...

I teraz nie wiem czy przez to, że tyle się Was naczytała czy faktycznie przyszła pora na mojego malucha :-D ale wczoraj wieczorem i dzisiaj rano coś tam się chwilę ruszało :rofl2: mam tylko nadzieję, że to maleństwo a nie moje jelita :-p przy drugiej ciąży będę już mądrzejsza..
 
Witam się

Dziś załatwiłam się po raz pierwszy chyba od 3-4 dni i się przeraziłam na papierze miałam krew.:szok:
Czy miałyście tak co to może oznaczać ?
 
Witam się

Dziś załatwiłam się po raz pierwszy chyba od 3-4 dni i się przeraziłam na papierze miałam krew.:szok:
Czy miałyście tak co to może oznaczać ?

Chodzi o dłuższe posiedzenie oczywiście tak? ;-) bo jeżeli "ciężko" było przepchnąć to może pojawić się krew, bo pękają jakieś naczynka. Ja tak miałam kilka razy przed ciążą :tak:
 
reklama
Tak jak mowi animka. Prawdopodobnie peklo ci jakies naczynko. Tez mi sie czasem zdarza. Boje sie,zeby to nie byly hemoroidy. Bo mama moja mowi, ze najgorszemu wrogowi nie zyczy, taki bol.
BubblesGirl kciuki za meza.
Ja tez czekam z utesknieniem na ruchy maluszka.
 
Ostatnia edycja:
Do góry