reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

reklama
Właśnie też boje się hemoroidów mam nadzieje że to nie to świństwo.
Jak fajnie że czujecie już swoje maleństwa ja też już nie mogę się doczekać i ciekawe czy w ogóle rozpoznam że to bąbelek ;-)
 
Witam sie i ja po porannym pilatesie. Dzis zapowiada sie piekny dzien. Wybieramy sie na spacer do Lazienek.

Bubbles &&&& za meza ;)
 
Witam Was w ten piekny dzień.
U nas samopoczucie kiepskie, spowodowane tym przeziebieniem, mam nadzieję, że przejdzie, bo zwariować można z tym kaszlem.
Co do pająków to ja też się ich panicznie boje:szok:, mieszkamy w domku jednorodzinnym, także mozna czasami zauważyć konkretne egzamplarze, które wychodzą z piwnicy:szok:. Ale takiej przygody z pajakiem to chyba nie miałyście. Jakieś 2 mce temu budzę się zaspana w nocy, sięgam po szkalnkę z napojem iiiiiii myślałam , że się uduszę, zwymiotuje itp... w mojej budzi znajdował się ogrmny, kudłaty pająk. Wyplułam go i sie przeraziłam jak go zobaaczyłam na podłodze:angry::angry:, myślałam, że zawału dostanę, serce mi chciało wyskoczyć....fuuuuj
 
Witam się sobotnio :)
dziś humor trochę lepszy choć koszmary w nocy nękały :/ u nas słoneczko ale lekkie chmurki też są więc może nie być tak fajnie jak wczoraj... a jutro akurat jak jedziemy do rodziców to deszcz zapowiadają :/
Plany na dziś: posprzątać troszkę, ogarnąć chałupę i na dworku chwasty poplewić :)
Dooda, takiego spotkania III stopnia z pająkiem to chyba bym nie przeżyła!!! :szok:
Pozdrowienia dla wszystkich mamusiek, miłego weekendu! :tak:
 
Witam się i ja, już po sniadanku, jeszcze z M lezymy w wyrku, zaraz za.sprzątanie trzeba się trochę wziąść, M będzie korytarz mylę także trochę mnie wyreczy. Wieczorem kolejne nauki, najśmieszniejsze jest to ze dziś ten cały doradca będzie gadał o metodach planowania ciąży, kalendarzyku itp. Dowiem się co i jak przynajmniej na zaś ;-)
Dooda masakra ja bym chyba zeszła na.zawał. Ja tez trzymam przy łóżku wodę ale tylko w butelce.
Bubbles powodzenia dla męża :-)

Dziś na obiad rybka.
Powodzenia dla wizytujacych.
Miłego dzionka :-)
 
Witam się i ja sobotnio :-)

Pogoda u nas nie za ciekawa, słoneczka nawet grama...
Posprzątałam w domku i zaraz będę szła po zakupy.
Domiś i Nela dziś wybitnie grzeczni, spokojni byle tak do konca dnia :tak:

Bubbles, zaciskam kciuki za męża :-D

Ritta,
zazdroszczę pieknej pogody i spacerku do Łazieniek. Udanego wypadu!

DOODA ja bym tego nie przeżyła :no:

Wszystkim mamom czującym ruchy gratuluję. Wspaniałe uczucie.

Miłego weekendu dziewczyny!
 
reklama
Do góry