reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Ritta, maddlena, dziękuję za ciepłe słowa! :* w mojej klinice robią amnio przy ryzyku 1:300, ale mam nadzieję, że w środę lekarz zbada maluszka i powie, że nie będzie konieczna... w głębi serca wierzę, że wszystko musi być dobrze...ale ten telefon o 9 w nocy zwalił nas z nóg. Ehh..
 
reklama
Dzięki animka,też będę się tego trzymała bo i tak ostatnio pobolewają mnie pośladki i idzie na plecy:-)
Koko a czym ty sie zamartwiasz 1:143 to dla mnie żaden wynik. Ja mam wyniki dobre a i tak nie wiem czy będzie wszystko ok, bo to dopiero po porodzie się okaże. Zawsze można być tym jednym na tysiące niestety albo tym jednym z dwóch, który ma szczęście. Nie ma co o tym myśleć, bo można trafić do psychiatryka. Tak jak już ktoś pisał, decydując sie na dziecko świadomie, musimy byc przygotowani na wszystko, więc jak cię to uspokoi to rób badania, ale myślę jak Ritta, że nie masz czym się przejmować :-)
 
W kupie siła :-) a musimy iść z głowami podniesionymi i wierzyć w ten mały cud. Wszystko ma swój sens i cel jakiś. Musimy si,e nawzajem "podnosić", bo inaczej wszystkie trafimy do białego pomieszczenia z pasami przy łóżku :-)
 
Koko 1;143 to bardzo dobry wynik moim zadniem :) nie przejmuj sie tak :) Koko ale jakie badania bedziesz miala w srode? Bo NT masz juz sprawdzone, to co jeszcze bedziesz badac?

Joani to ja pisalam o tym ze jak decydujemy sie na dziecko to trzeba tez brac pod uwage wszystkie z tym zwiazane problemy. I mysle tak jak Ty ze nie wolno az tak sie przejmowac bo inaczej zwariujemy. Oczywiscie tez latwo to pisac komus kto nie jest w taiej sytuacji. Na pewno tez by mnie to stresowalo.... Z reszta sama wlasnie czekam na wyniki testu i codziennie nie moge sie doczekac az w koncu dostane ten list a tu nic nie ma. Ale pocieszam sie troche ze jakby bylo cos nie tak to pewnie juz by dzwonili.
 
Ostatnia edycja:
Koko ja uważam jak dziewczyny :-)

Twój wynik jest ok, i w Twoim wypadku według mnie test PAPPA był zbędny :tak:
 
reklama
Do góry